• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    NEFERNEFER: tak v catalystech se dá to nastavení odemknout... (položka ATI Overdrive) nic jiného neznám ani nepotřebuji :)
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    Prosim, koupil jsem si notas s hd 4570 nic moc od toho necekam, ale nekde jsem cetl ze se daji ati pretaktovat, atitool mi to nechce dovolit, ma nekdo nejakej tip nebo to proste nejde?
    COSBY
    COSBY --- ---
    Mate nekdo nejake zkusenosti s Radeonem 5770?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    THRASHER: to určitě ne, nebo o tom nevím :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    jo zapomel jsem, zobrazuje to i ve hrach?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    THRASHER: já používám klasickej everest 5.0
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    nemate nekdo nejakej sikovnej programek a sledovani teploty grafiky?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jj ono je to tezky kdo vi jak moc HP dimenzujou ty zdroje. Jenom pro info ta 4670 ma spotrebu az 70 Watu.
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    nenajede ani safe mode? kdyby ne tak to aspon vylouci drivery a timpadem to je hw trabl - jeste bych zkusil tu 4650 narvat do jinyho kompu popr tam misto ni nacpat kou inou... a uvidis co se stane
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ONDRASEEEK: tak jeste pres CPU-Z nebo Speedfan koukni kolik ma ta grafika - jestli treba spatne nedoleha chladic - a ostane tim Speedfanem (nebo HW info nebo neco jinyho) muzes zkontrolovat teploty i jinde.

    Jeste koukni na ten zdroj - aspon an to jaka je tam wataz. taky konkretni oznaceni CPU by neskodilo, kouknu kolik ma TDP.

    Aktualizace na posledni ovladace tomu taky neuskodi.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ONDRASEEEK: To muze byt nekolik veci od zdroje pres grafiku az po ovladace.

    Jaky mas teploty ty grafiky, mas dobre odvetranou skrin ? Co zbytek sestavy, jaky zdroj (vykon, znacka), jaka je ta integrovana grafika a jakou verzi ovladacu pouzivas na kterou grafiku a v neposledni rade - mas updatovany bios desky na posledni verzi ?

    A jeste jestli muzes zkus tam pichnout jinou grafiku a otestovat s ni.
    MIKY
    MIKY --- ---
    no vidiš, ani to nebolelo :-)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    no sak sem to zkusil kdyz se tu nikdo nehlasil... k nicemu to nevede... zere to jak prase, a vykon jak dva 3850 ... cili jeste min nez ta jedna 4850... tze 3850 uz je prodana:)
    MIKY
    MIKY --- ---
    když je máš, tak to zkus, ne? :o)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    nezkousel jste tu nekdo narvat radeon 3850 a 4850 do crossfiru? mam tyhle 2 karty a guglenim jsem zjistil ze by to mozna mohlo jit - ma s tim nekdo zkusenosti? ma to vubec smysl?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    ZONIVENTRIS: zhruba tak to tam píšou... :)
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    takze neinstalovat. jedine snad na win7
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    HNIZDO: díky za info...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam