• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DJ_MAUS: asi bych vzal en proc od cosbyho pokud je teda za nejakou slusnou cenu a ustreny peniz bych nekdy zacatkem pristiho roku vrazil do nejake mainsteamove grafiky a budes mit zase na par let pokoj.
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Procesor AMD Sempron 2800 + 1600MHZ L2 Cache 128 kb, Ram 2048 MB, Graph.: Nvidia Geforce 7600 GT
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Kdyztak sem napis celou tvou sestavu, at se to lip sklada :)
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: A pokud chces jit vylozene do noveho, tak updatuj BIOS na F9D a kup AMtrojkovy Athlon II X2 240 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66969
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Tak v pripade ze bys chtel upgradovat, tak ja zrovna prodava Athlon X2 5400+ Black Edition i s chladicem Thermaltake (misto BOXoveho)...
    2800MHz, AM2 samozrejme ;)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DJ_MAUS: hm upgradovat bios jak radi cosby a jedine co ted uz asi ted sezenes je AMD Athlon II X2 240(Athlony X2 do sc. AM2 se přestali prodávat tak před 3 mesicema)
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: na tuhle stránku jsem se dostal taky, ale z té tabulky jsem pochopil jediné a to že se budu muset někoho zeptat.... :D tak dejmetomu, že jsi v mé situaci a neměl by jsi na kompletní upgrade pc a v podstatě si nestěžuju až na to CPU, tak jaká by byla tvá volba? konkrétně?
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: hele tak mám tam rev 1.0
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Tohle platí pro revizi desky 1.0 (rev. 1.0)
    Pokud nevíš, jakou revizi desky máš, tak mrkni na desku do levého dolního rohu
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Můžeš tam dát některý z těchto procesorů - http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2373#anchor_os
    Doporučuji upgrade na nejnovější BIOS - http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/BIOS_Model.aspx?ProductID=2373#anchor_os F9D
    Na tomto BIOSu rozjedeš i některé tříjádrové Phenomy II X3, ale s ohledem na stáří chipsetu bych to viděl na nějaké dvoujádro Athlon X2
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Pls poradí někdo? Mám stařičkou desku Gigabyte - S Series (GA-M61PM-S2) a v ní směšný procesor, který bych rád vyměnil za nejlepší možný, který ta deska utáhne. V tomhle ohledu nejsem vůbec přeborník, tzn omluvte případnou demenci...... :D
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    taq uz nic, ta technologie pro tri displaje je podporovana akorat u Vist a Win7, de se na reinstal :)
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s ATI HD 5750 a zapojenim 3 monitoru? dva mam pichnute prez dvi a jeden prez redukci z display portu na hdmi a v nastaveni catalistu muzu soucasne pouzivat jenom dva ze tri detekovanych displaju, jeste podotknu ze mam winy XP a veskere nastaveni jsem delal v ATI Catalystu, vsechny tri displaye jsou full hd
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    NEFERNEFER: vzhledem k tomu jak se notebooky hřejou a jake maji problemy s chlazenim, bych tipoval ze to maji zablokovane, ale muzu se podivat u kamose ma tu samou grafiku.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    NEFERNEFER: je to možný.. nemám zkušenosti.. sorry :)
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    LSDMASACRE: ja to tam nenachazim, treba to pro mobilni atiny nejde
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    NEFERNEFER: tak v catalystech se dá to nastavení odemknout... (položka ATI Overdrive) nic jiného neznám ani nepotřebuji :)
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    Prosim, koupil jsem si notas s hd 4570 nic moc od toho necekam, ale nekde jsem cetl ze se daji ati pretaktovat, atitool mi to nechce dovolit, ma nekdo nejakej tip nebo to proste nejde?
    COSBY
    COSBY --- ---
    Mate nekdo nejake zkusenosti s Radeonem 5770?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam