• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    treba protoze ten novej ovladac nepodporuje starej operacni system coz mas napsany i v ty chybovy hlasce...
    NOP
    NOP --- ---
    Zdravim, mam dotaz. Chci instalovat novy ovladace na Ati x1300, ale haze mi to hlasku Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system.

    Nikdy driv mi to tohle nehazelo. Zkusil jsem i starsi ovladace a to same. Nevite co s tim? Diky
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    TRAGED: to je fakt... je to jedno proste nekde sehat... klidne do tech 9k...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAMAN99: Proc MSI?
    COSBY
    COSBY --- ---
    TOM_HOST: Vypada dobre, cz? Min wattu, lepsi taktovani..
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    jako jsem za ni ochotnej dat 8500kc a potrebuju ji sehnat... idealne v praze :(
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SHAMAN99: bojim se že leda v číně
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    nekdo napad kde sehnat skladem za rozumnou cenu ATI MSI R5870?
    COSBY
    COSBY --- ---
    Ma tady nekdo Phenom II X3 720 Black Edition?
    Zajima me pretaktovani, odemceni atp...
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: JJ jsem z Prahy a ten procák bych si teda vzal.... Teda jestli mi počkáš do 27.11. to budu mít peníze na požitky....:)
    COSBY
    COSBY --- ---
    Stav neposkozen samozrejme :) docela malo pouzivan, stari tak cca rok a pul
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Ses z Prahy?
    [ Procesor AMD, paměti RAM DDR2, externí zvuková karta Creative / Praha ] to je ten inzerat. Procesor samostatne za tech 1100 i s chladicem.
    Jsou tam i RAMky kdybys chtel..
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: o jaké částce je teda řeč za ten procák? jaké je stáří a stav prosímtě?
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    ok, takže Athlon X2 5400+ Black Edition i s chladicem Thermaltake (misto BOXoveho)... 2800MHz, AM2?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DJ_MAUS: asi bych vzal en proc od cosbyho pokud je teda za nejakou slusnou cenu a ustreny peniz bych nekdy zacatkem pristiho roku vrazil do nejake mainsteamove grafiky a budes mit zase na par let pokoj.
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Procesor AMD Sempron 2800 + 1600MHZ L2 Cache 128 kb, Ram 2048 MB, Graph.: Nvidia Geforce 7600 GT
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Kdyztak sem napis celou tvou sestavu, at se to lip sklada :)
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: A pokud chces jit vylozene do noveho, tak updatuj BIOS na F9D a kup AMtrojkovy Athlon II X2 240 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66969
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Tak v pripade ze bys chtel upgradovat, tak ja zrovna prodava Athlon X2 5400+ Black Edition i s chladicem Thermaltake (misto BOXoveho)...
    2800MHz, AM2 samozrejme ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam