• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: o jaké částce je teda řeč za ten procák? jaké je stáří a stav prosímtě?
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    ok, takže Athlon X2 5400+ Black Edition i s chladicem Thermaltake (misto BOXoveho)... 2800MHz, AM2?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DJ_MAUS: asi bych vzal en proc od cosbyho pokud je teda za nejakou slusnou cenu a ustreny peniz bych nekdy zacatkem pristiho roku vrazil do nejake mainsteamove grafiky a budes mit zase na par let pokoj.
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Procesor AMD Sempron 2800 + 1600MHZ L2 Cache 128 kb, Ram 2048 MB, Graph.: Nvidia Geforce 7600 GT
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Kdyztak sem napis celou tvou sestavu, at se to lip sklada :)
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: A pokud chces jit vylozene do noveho, tak updatuj BIOS na F9D a kup AMtrojkovy Athlon II X2 240 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66969
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Tak v pripade ze bys chtel upgradovat, tak ja zrovna prodava Athlon X2 5400+ Black Edition i s chladicem Thermaltake (misto BOXoveho)...
    2800MHz, AM2 samozrejme ;)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DJ_MAUS: hm upgradovat bios jak radi cosby a jedine co ted uz asi ted sezenes je AMD Athlon II X2 240(Athlony X2 do sc. AM2 se přestali prodávat tak před 3 mesicema)
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: na tuhle stránku jsem se dostal taky, ale z té tabulky jsem pochopil jediné a to že se budu muset někoho zeptat.... :D tak dejmetomu, že jsi v mé situaci a neměl by jsi na kompletní upgrade pc a v podstatě si nestěžuju až na to CPU, tak jaká by byla tvá volba? konkrétně?
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: hele tak mám tam rev 1.0
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Tohle platí pro revizi desky 1.0 (rev. 1.0)
    Pokud nevíš, jakou revizi desky máš, tak mrkni na desku do levého dolního rohu
    COSBY
    COSBY --- ---
    DJ_MAUS: Můžeš tam dát některý z těchto procesorů - http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2373#anchor_os
    Doporučuji upgrade na nejnovější BIOS - http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/BIOS_Model.aspx?ProductID=2373#anchor_os F9D
    Na tomto BIOSu rozjedeš i některé tříjádrové Phenomy II X3, ale s ohledem na stáří chipsetu bych to viděl na nějaké dvoujádro Athlon X2
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Pls poradí někdo? Mám stařičkou desku Gigabyte - S Series (GA-M61PM-S2) a v ní směšný procesor, který bych rád vyměnil za nejlepší možný, který ta deska utáhne. V tomhle ohledu nejsem vůbec přeborník, tzn omluvte případnou demenci...... :D
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    taq uz nic, ta technologie pro tri displaje je podporovana akorat u Vist a Win7, de se na reinstal :)
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s ATI HD 5750 a zapojenim 3 monitoru? dva mam pichnute prez dvi a jeden prez redukci z display portu na hdmi a v nastaveni catalistu muzu soucasne pouzivat jenom dva ze tri detekovanych displaju, jeste podotknu ze mam winy XP a veskere nastaveni jsem delal v ATI Catalystu, vsechny tri displaye jsou full hd
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    NEFERNEFER: vzhledem k tomu jak se notebooky hřejou a jake maji problemy s chlazenim, bych tipoval ze to maji zablokovane, ale muzu se podivat u kamose ma tu samou grafiku.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    NEFERNEFER: je to možný.. nemám zkušenosti.. sorry :)
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    LSDMASACRE: ja to tam nenachazim, treba to pro mobilni atiny nejde
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    NEFERNEFER: tak v catalystech se dá to nastavení odemknout... (položka ATI Overdrive) nic jiného neznám ani nepotřebuji :)
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    Prosim, koupil jsem si notas s hd 4570 nic moc od toho necekam, ale nekde jsem cetl ze se daji ati pretaktovat, atitool mi to nechce dovolit, ma nekdo nejakej tip nebo to proste nejde?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam