• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EKKO: zakladni otazka AGP nebo PCIe
    EKKO
    EKKO --- ---
    zdravím ve spolek.
    Mohl byste mi prosím někdo poradit nějakou pasivní grafiku na který bych si něco i zahrál? je mi jasný že nemůžu čekat full rozlišení a detajli ale to mě netrápí :)

    Pentium 4 3,2GHz
    2 GB DDR2
    díky
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Mam dotaz, nevite cim by mohl byt zpusoben samovolny restart pc?
    Koukal jsem na teploty a jak u procesoru tak GPU vypadaji v poradku.
    Any ideas?
    COSBY
    COSBY --- ---
    Opice si upgraduje Radeona v kompu aby mohla parit HAWX a CSko :)
    http://www.youtube.com/watch?v=1DPQW0e9ufM&feature=player_embedded
    MIKY
    MIKY --- ---
    COSBY: ty oc možnosti potvrzuju, mám tuhle kartu od asuse a paměti už jely na 5300 mhz a jádro na 975 mhz a bez problémů ... jen přemýšlím že si koupím ještě jednu :)
    COSBY
    COSBY --- ---
    QPROTEST: jojo, 5770 je na dnesni dobu dostacujici, ja ji mam taky a k tomu Full HD 24" DELL 1920x1080 a taky mi na tom vali vse plynule, vcetne ARMA II. Pokud chce nekdo grafiku za relativne dobre penize, tak 5770 je jistota, minimalne jeste rok vydrzi. Navic se da i slusne pretaktovat :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    MONOTYPEK: tak je v popelnici
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    mamina muze byt i jeho stara s kterou ma deti ne ? :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    HLAZARD: a ještě k tomu takový pařby jako jsou MW2 a stalker :D
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    QPROTEST: hmmm, respekt tvoji mamině, že hraje hry :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Za chybičky v textu se omlouvám :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Ahoj všem, koupil jsem mamině k vánocům GF Ati Radeo HD5770 od Saphire, druhý referenční model a rád bych se s Vámi podělil o skutečnost, že na 22'' monitoru při maximálním rozlišení 1650*1080 jí jedou všechny hry na maximum. Hraje všechny S.T.A.Lkery, F.E.A.Ry,CoD MW2, FALLOUT 3 atd.....

    ostatní hardware,

    AMD Phenom 545 X2
    2*1GB DDR3 1600, časem chci přidat 2*2GB DDR3 1600
    Starý pomalý disk, rád bych přidal SSD disk na systém

    Použit levný zdroj 450W.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    LOJZAK: zkusím a jinak popelnice no :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    MONOTYPEK: zkusil bych kartu na jinem PC,pokud to dopadne stejne tak max na filmy a office :) jako ume
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    LSDMASACRE: halt asi blbej dárek no... :( co nadělám...
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    MONOTYPEK: tak zdrojem to asi nebude ten je podle mě dostačující a v zátěži má 70% účinnost což je dneska takový průměr... :/
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    LSDMASACRE:
    Cooler Master 460W (http://www.alza.cz/zdroj-coolermaster-extreme-series-d84154.htm)
    jinak 4GB RAM, C2D 2.8Ghz
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    LOJZAK: jo ony ty karty běžej někdy i při 120°C ale to je extrém a moment kdy se rohoduje jestli nebude z karty škvarek :) a každopádně jsem zastánce názoru že čím chladnější tím lepší takže bych nikdy nedopustil aby se moje 4870 hřála při 100°C :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    MONOTYPEK: a co máš za zdroj když už jsi to nakousnul..? možná dochází k velkému odběru a zdroj to prostě nestíhá... ale abych pravdu řekl tak zase nevím kolik ta x1950pro žere v zátěži ale to se dá změřit i když nevím čím ale vím že to jde :D
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    MONOTYPEK: hele jednoznacne teplota nato nema vliv.Ta karta beha pri 100C normalne .Mam x1900GT pcie a proste dela to samy po cca 2.5letech bezchybneho chodu.Nevim jestli je to vidlema ale na druhym kompu jede v poho a jina karta v mim kompu jede taky v poho.
    Presne jak popisujes pul hodka hrani pak vytuh celeho kompu.Teploty cca 75-80 C
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    LSDMASACRE: žádný další fan na grafice. jsem trochu it lama, ale rychle se učím :)

    nechci ale do toho investovat nové díly jako zdroj třeba, přeci jen jsem to dostal zadara a accelero stálo 2kila na aukru...

    každopádně s tím fanem to vyzkouším :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam