• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MYKEZ: jo to by me taky zajimalo
    nekde sem o tom cetl na foru, je problem s win 7, ze to tam nejde nastavit. Ani debilni catalysty to nemaj, snad to ma nejak jit pres power strip.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MYKEZ: Tak na to kašlu, stáhnul jsem si Ati Tray Tools a ty se mi zdají lepší :)

    Pamatuju si, že by nějak mělo jít nastavit, aby se mi ve hře, když tam mám nastavený nižší rozlišení, obraz na LCD neroztáhnul ale po stranách se objevily černý pruhy... Ale nmůžu to najít, nevíte jak na to, prosím?
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Odinstaloval jsem si Catalyst ovladače s tím, že stáhnu a nainstaluju novou verzi...

    Jenže když spustim instalační soubor, tak se tam objeví ten novej Catalyst Installer a ať už stáhnu jakkoukoliv jeho verzi, při instalaci mi vůbec nenabídne instalovat ani Control Center ani Display Driver, manuálně to taky z těch souborů nejde (neni tam prostě setup pro Control Center, ale hodně menších setupů)... Nabízí to jen LOTR online a nějakej Miscrosoft C++ nebo tak něco, co už nainstalovaný je...

    Nevíte, co s tím? Dík moc...
    REPA
    REPA --- ---
    xp32
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: a máš visty 32 nebo 64 nebo xp32 nebo xp64
    REPA
    REPA --- ---
    GAF: nenasel jsem bohuzel:( no nic pokud budu chtit hrat bf nainstalim 10.1 pokud struma tak 9.2 nebo prejdu k nvidia:-D
    GAF
    GAF --- ---
    ...a taky si nejsem 100 jistej, ze ho tam pak najdes. Ale dava to smysl no...
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: hmm, no hele doporucuju teda odinstalit 10.1 a dat 9.2 soubor pak najit a schovat si ho a pak nandat 10.1

    Udelal bych to pro tebe sam, ale myslim, ze je lepsi, abys do toho sel ty, alebrz bych ti uz nepomahal, ale delal to za tebe. Coz se mi ted zrovna nechce, kredit na to mam na nejakou dobu vycerpany :)
    REPA
    REPA --- ---
    GAF: jo dik ja verzi 9.2 mam ale nemuzu ten soubor najit.potrebuju z toho duvodu, ze jsem nainstalil 10.1 kvuli tomu, aby rozjel novy battlefield.na 9.2 nechce vubec najet.jenze kdyz mam 10.1 tak ty mi delaji bordel v il2 sturmovik.pri strelbe se fragmentuje obraz haze to silene modre odlesky atd.pokud bych mel ten soubor 9.2 a hodil ho do adresare il2 sturmovik melo by byt po problemech.spustil bych na 10.1 jak sturma tak BF
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: hele a kdybys to z nějakých důvodů neměl u sebe, zkus si stáhnout verzi 9.2 ovladačů tady:

    http://www.guru3d.com/news/download-ati-catalyst-92--for-xpvista-3264bit/

    A buď se ti to nainstaluje s nima a nebo to tam (snad) pak najdeš. Držim palce.
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Ahoj, mám nějaké zdroje na prodej, nové nepoužívané, když tak mrkněte na tržiště :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    zdar lidi, chtěl jsem se optat, všude vidím recenze na propojení třech monitorů s rozlišením full HD rozlišením, chtěl jsem se zeptat nevíte někdo jak by to bylo s propojením 3 monitorů v rozlišení 1650*1080 ve hrách
    REPA
    REPA --- ---
    ok vyzkousim diky moc
    GAF
    GAF --- ---
    ...respektive si ho najit a prejmenovat na .dll a dat kam potrebujes. Nevim hele, promin, nemuzu to najit.
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: search for the file atioglxx.dl_ ( mine was in C:\ATI\SUPPORT\7-8_xp32_dd_ccc_wdm_enu_50960\Driver\Driver\XP_INF\B _51322\ ) and copy it to C:\

    ??
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: Jeste se ti mrknu, kde to sehnat, at se muzes sam rozhodnout, ale vypada to, ze to je z control centra. Doporucuju odinstalovat CCC a smazat zbytky a nainstalovat to jak jsem rikal - ati tray tools.
    REPA
    REPA --- ---
    zdravim potreboval bych sehnat tuto knihovnu atioglxx.dll verze 9.2.mate nekdo?
    GAF
    GAF --- ---
    GAF: a to i ve 3d. Mám dojem, že karta ani ve 3d nemá potřebu otáčky větráku zvyšovat - hraju často několik hodin v kuse.

    Je fakt, že když se rozběhne její větrák naplno, je jeho hlasitost asi normální. Ale jak říkám, ještě se mi to nestalo během běhu počítače, maximálně při nabíhání počítače, kdy se rozhučí na chvilku všechno.
    GAF
    GAF --- ---
    Právě jsem znovuobjevil Ati Tray Tools a asi na ně brzo nedám dopustit. S Control Centre přímo v Catalystech jsem měl nějaké potíže a trochu nedůvěru, že jak jsou obrovské a co akorát trochu umí. Tak jsem je odebral nadobro a dal parádní, maličké, umí-toho-spoustu-užitečného-navíc-Ati-Tray-Tools.

    Jinak teda ještě, mám kartu Vapor X Saphire 4870 a i když to je asi karta už mimo prodej kvůli pětkové řadě, doporučuju všem, kteří chtějí něco tichého. Kvalitu a výkon si radši zjistěte sami, vyznám se v tom málo, ale karta se myslím líbila všeobecně.

    Počítač mám odkrytý, dva metry od sebe, kartu téměř neslyším. Je asi tak hlučná, jako když si člověk fouká čaj, tím pomalým dlouhým způsobem, aby byl chladnější.
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Děkuji za pozitivní zprávy a mamce vzkážu hold :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam