• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    B3NNY
    B3NNY --- ---
    poradite nekdo dobrou desku pod athlon II ale s DDR2 (? nebo se DDR3 opravdu toliko vyplatí?
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    LOJZAK: jeto dost jednoduchy :) prepises par cislicek :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    ZONIVENTRIS: tohle uz nedam :)

    MIKY: ok,diky
    MIKY
    MIKY --- ---
    případně zkus msi afterburner - je to postavené nad jádrem rivy, ale jednodušší
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    Ja jsem si to nastavil podle nejakyho navodu tak, aby se mi zvedaly otacky vetraku postupne, tak jak stoupa teplota. Nemuzu to nikde najit, ale tohle je tusim to samy: http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=3150544&postcount=5

    Tipnul jsem ti screeny myho nastaveni
    PhotobucketPhotobucketPhotobucket
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    RivaT. facha v poho , potreboval bych ale upravit hodnoty v tabulce Stupne/procenta u vetracku.
    Defaultne je nastaveno 0-70C tocit na 45%
    chtel bych tyto hodnoty zmenit.nevite nekdo jak _?
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    ZONIVENTRIS: thx , prubnu
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    LOJZAK: Riva Tuner. Me maka pod Vistama 64bit
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    Potreboval bych utilitku na ovladani chladice graficke karty v zavislosti na teplote jadra.
    U Xp sem pouzival atitool ale pod 7 64bit to nefacha :(

    nevite nekdo?pls
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    nechci sem tahat "fermi problematiku"ale tohle mě rozekalo a chvilku se fakt nvidii musim zasmát
    http://www.youtube.com/watch?v=VpZXhR1ibj8

    "it's ok, CUDA will fix everything"
    rofl
    REPA
    REPA --- ---
    TRAGED: ale uz sral pes.stahl jsem ati tray tool a to mi vyhovuje.jen nechapu ze se mi nedari nastavit otacky vytraku na grafice.sice to nastavim ale po potvrzeni se to vrati na defaultni hodnotu
    REPA
    REPA --- ---
    TRAGED: 1.1-3.5
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REPA: Mas nainstalovanej .NET 2?
    REPA
    REPA --- ---
    TRAGED: xp32bit
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REPA: System?
    REPA
    REPA --- ---
    cau mam jeden maly problem.koupil jsem novou grafiku nainstalovl ovladace 10.2 ale nemuzu se dostat do CCC.kliknu na spusteni ale nic se nedeje
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    ASUS ARES - opět nic pro obyčejné smrtelníky - ta cena................. Cena titána ze speciální edice R.O.G (Republic of Gamers) se bude pohybovat nad €750 (19 500 Kč)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    MIKY: tak přesně tento procesor mám v plánu koupit mátině k vánocům :) nahradí Phenom 545 X2 no Black Edition. Ještě 4GB paměti a mám ji na nějakou dobu z krku :)
    MIKY
    MIKY --- ---
    QPROTEST: mi říká pane black edyšna 955 :) a rozhodně se za ní nestydím :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Ale jinak dost fandím AMD, už jen proto, že má horší pozici. Jejich ceny jsou super a AMD Phenom X4 BlackEdition je procesor, který kdyby mi říkal pane, tak se rozhodně nebudu stydět
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam