• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    MIKY
    MIKY --- ---
    GHOSTSTALKER: msi afterburner??? mám kartu od asusu a no problemo ... teda asi záleží co máš za grafiku, esli to není nějaká stará vykopávka který by to třeba nepodporovalo??? mám radka 5770 a no problemo
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MIKY: no mne to pri spousteni hodilo error, ze to nenaslo komponenty, ktere by ten soft umel vyuzit, nebo neco takoveho...
    MIKY
    MIKY --- ---
    funguje to se všema :) já mám radši teď to od msi ... přijde mi to lepší :) ale každýmu vyhovuje něco jinýho
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    aha, tak uz v poho, uz jsem sprovoznil AtiTool :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    to funguje jen s msi kartama, ne?
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MIKY: j, jen oc... kmitocet + vetrak... dik, zkusim
    MIKY
    MIKY --- ---
    GHOSTSTALKER: záleží na co ten ati tool chceš? jestli jen na OC, tak zkus msi afterburner
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Zdarec, hele, je pro Win7 64 nejaka alternativa k Ati Tool?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MADCAT: ano presne jak pises cokoliv s HD tzn rada HD2xxx a vys by mela zvladat HW akceleraci HD videa.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    znamená to "HD" na konci názvů aktuálních grafických karet ATI něco, nebo je to jenom nicneříkající odlišení od předchozích číselných řad? jde mi o to, jestli si v něčem pomůžu, když nahradím svou stávající obstarožní X800GTO něčím novějším, co to "HD" v názvu obsahuje, při přehrávání HD ripů (mkv) - jakože jestli to třeba značí, je karta obsahuje HW akcelerátor HD videa atp... moje stávající konfigurace HD ripy celkem zvládá, jenom sem tam zaregistruju jakoby snížení framerate, asi při složitých scénách většinou... mám athlon x2 7750, 4GB RAM, grafiku ATI X800GTO, deska nějaká MSI s čipsetem K9N2 (nejsu si jistej správným označením), rozlišení jedu 1600x1200 (21" CRT). dík za rady...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TURIKAN: Muzu ti k nid prodat Accelero X2 :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    TURIKAN: muzu ti od ni pomoct :)
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ahoj, nechcete nekdo vyzkouset ve svem pc grafiku 4870 X2 ? mam s ni mensi problem, a rad bych zjistil, jestli je to jenom na mem pc

    pripadna odmena jista :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHDW: O tom prave mluvim. Odectou se ti 4GB na grafice a kde bude system? :))
    SHDW
    SHDW --- ---
    TRAGED: ale nejak se od toho odecitaj veci na pci slotu, realne to vyuzije nakejch 3,25
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (32bit XP OFC)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AKA_THE_A: XP maji hlavne max 4GB pamti ceklem. Cili s 4GB VRAM nevim kam nacpes system :)))
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    Pozor systém, XP zrcadlí paměť karty do RAM...tzn nad určitou hranici to spíš zpomalí než zrychlí.

    Nevim jak u 32bit (jeho)Vista či 7-čky...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LSDMASACRE: Toxic ma o 75 000 000 vic Hz :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    SHDW: tak to bych raději na ten plastový kryt pasivu nalepil nějaký tichý větráček. Levný a dostačující upgrade.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HLAZARD: Souhlasim, IMO se priplatek za to ze se nemusim patlat s predelavanim na jine chlazeni vyplati.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam