• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    Ahoj, tak jsem po milion letech presel z nvidia na ati konkretne HD4250, diky integraci na amd desce. uz jen instalace byla lehce porod...

    akorat problem, kdyz mam nastavevenou doporucenou resolution 1600x1200 na dvi linku, tak hlasi not optimum mode... spis problikava, obraz = jedna velka tma...kdyz jedu pres analog, tak obraz funguje, jen barvy jsou uplne shit, takze to nechci, rad bych zprovoznil digital

    monitor lcd samsung 204b, ovladace si win7 stahnul sam
    na tu ati jsem si stahnul nejnovejsi balicek a zadna zmena k lepsimu

    co s tim?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW mate problem v nekterych aplikacich (aktualne mi to dela Thuderbird 6.x ) s vyhlazovanim pisma prio zapnutem Morphological aliasingu?
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    NELLI: ja mam HD 5770 v CF...
    NELLI
    NELLI --- ---
    provozuje tu nekdo CFx reseni?
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    ahoj, mám v plánu: MSI 890FXA-GD70, proc AMD PHENOM II X6 1100T Black Edition, ram CORSAIR 8GB KIT DDR3 2000MHz CL9 XMS3 XMP, graf. karta AMD RADEON HD6800, zdroj CORSAIR GS600 Gaming series.... Nějaké názory nebo rady? nevím jestli počkat do září kvůli 32nm procesorům, které se začnou prodávat a tak by mohla jít cena ještě dolů třeba?
    MIKY
    MIKY --- ---
    ZONIVENTRIS: dělal ... vrátil jsem se k 2011.7 ... ty jedou OK, problém je v tom, že toho radka mi vrátili z reklamace a nevím kde je problém, jdu ho tedy znovu reklamovat. Jde mi o to zjistit zda jiným lidem to tuhne či nikoliv. Pokud to tuhne takhle jen mě, je to grafikou. Zkoušel jsem ty 2011.8 odinstalovat, vyčistit registry, soubory ... dát to tam znovu a furt stejný :(
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    MIKY: a cistej ovladac bez catalystu ti to nedela?
    MIKY
    MIKY --- ---
    RUSTFIZZLE: čus, mám dotaz, když nainstaluješ catalysty, nemáš nějaké problémy? já mám radka 5770 od asusu a rozpadá se mi pak šíleně obraz a ovladač přestane pracovat s tím že zčerná obrazovka a pak opět naskočí obraz s hláškou že ovladač se obnovil
    děje se ti to taky? případně co máš za grafiku?
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    No... jenže když instaluju catalysty tak i při vlastní instalaci mi to nic takového nenabídne :(

    Anebo jestli je nějaký jednoduchý nástroj jak ve win taktovat amd grafiku a amd procesor na nvidii chipsetu...
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    No... jenže když instaluju catalysty tak i při vlastní instalaci mi to nic takového nenabídne :(

    Anebo jestli je nějaký jednoduchý nástroj jak ve win taktovat amd grafiku a amd procesor na nvidii chipsetu...
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    RUSTFIZZLE: ja si ted take nevzponemu, ale je to soucast catalystu...
    voni jenom prejmenovali ccc :o)
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Eh, dotaz... dneska jsem si stáhnul 11.8 catalysty a před jejich instalací odinstaloval vše AMD/ATI.

    A tím jsem odinstaloval i nějaké centrum, kde jsem upravoval profily, taktoval GK... a nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje.
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    DEMENCE: jak pises, je to jenom tvuj nazor a tak na toto tema muze mit kazdej jinej nazor a ma na to plne pravo zejo, ale tvrdit ultimatne, ze nejaka znacka je lepsi nez ta druha je blbost...
    v techto vyssich radach zakladovek je kazda znacka vyborna
    muj nazor zas je, je zbytecne si kupovat starej chipset
    za prva nove desky s novym chipsetem podporuji take SLI krom CrossFireX, maji lip vyresene sbernice, vyssi takt, nova verze HT a fura dalsich veci o UEFI ani nemluve
    :o)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    FOOLANGEL: nevim imho MSi vykon/cena /kvalita lepsi... navic je zbytecny si kupovat 990 chipset na takhle hustej procak.. v dobe kdy mu nebude stacit procak tak uz tahle deska bude taky na kkt a bude muset kupovat oboje nove... imho 890FXA gd65 od MSi (az mi stat milostive vrati prachy tak si taky koupim)...
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Ahoj, rád bych pořídil procesor AMD PHENOM X6 1100T (Black edition) a potřebuji poradit s kvalitní základní deskou k němu. Koupil jsem už grafárnu AMD RADEON HD6800 a zdroj CORSAIR GS 600 Gaming series.... dikes za radu...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DJ_MAUS: Na cem? 720p je "plynulejsi" obraz nez 1080i.
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Zdravím, pls poradíte která varianta je lepší? 1280 x 720 bodů neprokládaně, nebo 1920 x 1080 bodů prokládaně (standard HDTV 1080i). Pro někoho možná hloupá otázka, ale moc pomůžete.... díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam