• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    traged: hm, tak nemam :-) jestli ten problem je mezi pc a zidli, tak to budu jedine stastnej...

    diky ti moc za rady, snad to bude vono, sezenu a podam report
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    jojo, zaskrtnul..

    a s tim dual kabelem nevim, du to zjistit, snad to poznam :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EXTAZYK: Ja se obavam ze problem bude spis mezi klavesnici a zidli, nez v AMD GPU :] Mas Dual DVI kabel? Je to pomerne vysoke rozliseni na Single DVI.

    Zaskrtnul jsi Reduce DVI frequency on high-resolution displays a Alternative DVI operational mode v CCC -> My Digital Flat panels -> Properties ( Digital Flat Panel )?
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    asi to vypada na to, ze si hold jeste budu muset koupit nakou pci geforsku.. ale 800 kacek zas v hajzlu
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    TRAGED: v nastaveni u ati jsem videl, ze se da snizovat i pod 60, ale ted nevim jestli i u dvi

    pise klasiku, spis problikava... obraz nechce naskocit, jen sem tam problikne not optimum mode - resolution 1600*1200, ale s tim by nemel byt problem, chvilu to po poreseni v nastaveni ati fungovalo...do restartu... jak jsem jiz psal

    boze ja tu ati nikdy nechtel, ale u onboard amd asi snad jina moznost neni, tusim
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EXTAZYK: U LCD je VZDY frekvence 60Hz.

    A 4 roky stare LCD by s tim nemelo mit problem. Co presne ti ten monitor na DVI pise?
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    TRAGED: noto je rada zas :-) me stal 12litru pred 4 rokama, vpodstate az rozchodim dvi tak me analog nezajima, jen nak zjistit jak se dostat do nastaveni dvi, kdyz me kvuli nastavenymu res 1600*1200 nechce pustit.. a bohuzel jinej monitor kerej to zvlada nemam k dispozici. jinak todle lcd na jiny grafarne v dvi na 1600 jede, tak spis je problem u ty atiny, ze posila naky pofiderni informace

    jeste zkusim odistalovat driver a procistit registry

    jeste me napadlo jestli nepujde nastavit pak nizsi frekvenci treba 59, ale ted nevim jestli u dvi zapojeni to lze... treba by to pomohlo..ale to ted zjistit nemuzu :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EXTAZYK: Kup si novej monitor, zjevne ma v haji D-SUB (Ale to muze byt i kabelem) a na DVI uz nedva vedet na jakem jede rozliseni.
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    hmm, tak radost trvala chvili, po restartu opet znovu not optimum mode, pritom zaskrtnuti reduce zustalo nastavene... takze toto bude kolize nove grafarny a starsiho lcd monitoru

    ale mam dva dotazy...

    1. jiz bohuzel na dvi linku nejede obraz, spusteni pres F8 s nejnizsim rozlisenim me uz taky startuje na maximalni, nak si to win7 ulozil a stoji si za svym. nouzovy rezim nic neresi, pac se nespusti ovladac ati, tudis ani jeho nastavovani... pri analogu taky parametry dvi nenastavim. odistalace driveru a znovunahozeni, taky nepomohlo.
    takze nemuzu proste na dvi rozbehnout obraz... jak na to?

    2. je normalni na analogu, ze zabarvuje obraz do modra? v postate bila barva neexistuje, vsecko je je namodrale, zkousel jsem to i s jinym kompem na stejnem lcd a to same. ptam se, pac ja na analogu uz nejel leta a nepamatuju se, jak to je se zabarvenim, i kdyz mam pocit, ze takovej rozdil nebyl.... takzeby chyba lcd?

    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    tak jsem na to prisel, by lo potreba v nastaveni enginu zaskrtnout REDUCE DVI FREQUENCY ON HIGH RESOLUTION MONITOR

    no nebudu se mazat, treba se to bude nekomu hodit... :-)
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    Ahoj, tak jsem po milion letech presel z nvidia na ati konkretne HD4250, diky integraci na amd desce. uz jen instalace byla lehce porod...

    akorat problem, kdyz mam nastavevenou doporucenou resolution 1600x1200 na dvi linku, tak hlasi not optimum mode... spis problikava, obraz = jedna velka tma...kdyz jedu pres analog, tak obraz funguje, jen barvy jsou uplne shit, takze to nechci, rad bych zprovoznil digital

    monitor lcd samsung 204b, ovladace si win7 stahnul sam
    na tu ati jsem si stahnul nejnovejsi balicek a zadna zmena k lepsimu

    co s tim?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW mate problem v nekterych aplikacich (aktualne mi to dela Thuderbird 6.x ) s vyhlazovanim pisma prio zapnutem Morphological aliasingu?
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    NELLI: ja mam HD 5770 v CF...
    NELLI
    NELLI --- ---
    provozuje tu nekdo CFx reseni?
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    ahoj, mám v plánu: MSI 890FXA-GD70, proc AMD PHENOM II X6 1100T Black Edition, ram CORSAIR 8GB KIT DDR3 2000MHz CL9 XMS3 XMP, graf. karta AMD RADEON HD6800, zdroj CORSAIR GS600 Gaming series.... Nějaké názory nebo rady? nevím jestli počkat do září kvůli 32nm procesorům, které se začnou prodávat a tak by mohla jít cena ještě dolů třeba?
    MIKY
    MIKY --- ---
    ZONIVENTRIS: dělal ... vrátil jsem se k 2011.7 ... ty jedou OK, problém je v tom, že toho radka mi vrátili z reklamace a nevím kde je problém, jdu ho tedy znovu reklamovat. Jde mi o to zjistit zda jiným lidem to tuhne či nikoliv. Pokud to tuhne takhle jen mě, je to grafikou. Zkoušel jsem ty 2011.8 odinstalovat, vyčistit registry, soubory ... dát to tam znovu a furt stejný :(
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    MIKY: a cistej ovladac bez catalystu ti to nedela?
    MIKY
    MIKY --- ---
    RUSTFIZZLE: čus, mám dotaz, když nainstaluješ catalysty, nemáš nějaké problémy? já mám radka 5770 od asusu a rozpadá se mi pak šíleně obraz a ovladač přestane pracovat s tím že zčerná obrazovka a pak opět naskočí obraz s hláškou že ovladač se obnovil
    děje se ti to taky? případně co máš za grafiku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam