• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DJ_MAUS: Tak jsem dal R9 380 na Phenoma a teď nově FXko krmím RX580 od sapphire a musím říct že je to bomba.
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    PETRPEDROS: Absolutni spokojenost. Vse jede na Ultra bez jedineho kousance!!!!
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DJ_MAUS: Jak ti jinak šlape rx470 s phenomem? Těším se až upgradnu tohodle starocha a všem těm kecálistům ohledně toho jak hrozně procesor brzdí grafárnu spadne čumák...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DJ_MAUS: SATA uz na žádný mastery nehraje. Nastav ho BIOSu/UEFI* jako první v boot sekvenci.

    * nehodící se škrtněte
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    DJ_MAUS: Bios ho jako master vidi, win7 ho ukaze jako prazdnou lokaci, po kopirovani souboru pro instalaci systemu se pc restartuje a pak uz nefunguje komunikace s diskem :(
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Tak jo, akorat si overuju, ze uz do toho vubec nevidim. Muj aktualni problem je: stale stejna sestava s novou graf kartou (Amd nitro RX470 4gb) a vse zas slape na ultra, jen mne trosku desi barevne peklo pri startu pocitace, ktere naslakuje misto loga ZD a tech napoved vo jake tlacitko udela :D kosmetika co neprekazi, ale otravuje. Problem o ktery mi jde: jak donutim HDD WD Black 2tb, aby pracoval jako mastet se systemem a vsim okolo? (ZD je: GA-990FXA-UD3) pleas help. Diky
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DJ_MAUS: Určitě bych se nebál 4 gigový grafický karty, mám v tom taky HD 6850 a přemýšlím že z FX 8370 si do toho dám R9 380 a do fxka pořídím RX480
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DJ_MAUS: Mám 1090T Phenom II X6 a v pohodě nakrmí klidně i R9 380 a R9 390, Když si koupíš větrák a dáš mu ještě napít přetaktuješ to tak si myslim že by zvládnul i RX370 možná i RX480
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Zdravím, potřeboval bych poradit Grafickou kartu pro mého dědečka: GA-990FXA-UD3 / AMD PHENOM II X6 1100T 3.30 RAM 8gb zdroj: CORSAIR GS600. Mám tam AMD RADEON HD6800. Nechci za to utrácet bůh ví kolik, vlastně ani nemůžu (miminko na cestě) :D ale rád bych si občas tu FIFU 2017 zahrál a v lepší kvalitě, než teď :D Budu rád za každej tip - poměr cena / výkon počítám max do 5000,- děkuji Michal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AMD Vega takes the stage, flexing serious graphics muscle | TechRadar
    http://www.techradar.com/news/amd-vega-takes-the-stage-flexing-serious-graphics-muscle
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ahoj,
    hledam notas s procakem/grafikou od AMD.
    Ale aby byl porovnatelny s I5 6200U/6300hq, a s GTX950
    Mate niekto prehlad?
    Diky
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    WOODMAKER: spis bude rozhodujici za kolik se nakonec bude prodavat, nez srovnavat s highendem od intelu.)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    WOODMAKER: Ten titulek je trochu zavadejici. V Blenderu byl Zen o chlup rychlejsi nez broadwell, kdyz oba bezeli na 3GHz. Broadwell normalne bezi na 3,7. Ale i to je samozrejme dobry vysledek.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Nové CPU od AMD Zen bude rychlejší než Brodawell-E, ale bude až příští rok - Root.cz
    http://www.root.cz/...cky/nove-cpu-od-amd-zen-bude-rychlejsi-nez-brodawell-e-ale-bude-az-pristi-rok/
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    XCIDAR: Jediné co vím tak zen tu ještě není a stále jede FX
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    vite nekdo neco podrobnyho o tech zen procesorech?
    hodlam upgradovat, ale nejsem si jistej jeste jak...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    A všude ty řečičky jak mi bude procesor brzdit grafarnu apod. Jsou kecičky protože podle MSI Afterburner mi ve hrách jede Graf. karta na 100% a procesors při GTA V max na 56% a to mám ještě dalších 120 procesů.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Krom toho že tohle je AMD a ty tady kopeš za jinej team. :)

    Jinak mám R9 380 a přemýšlím za výměnu když teď nástupem nových grafik padli ceny za R9 390X krmým to procesorem AMD FX 8370
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    SHULDAA: pak musis pocitat s tim ze at uz tam das cokoliv bude to mit diky bottleneckuimho max vykon jako 6870 :/. Urcite jdi do upgradu jestli ecth nemas prachy tak si porid jinou desku, cpu visheru 6350 s 7870 a rozbehnes na to letosni hry tak na medium high nastaveni pri 1080p a moc to nestoji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam