• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    FI_YOU: pohoda:-) jako bonus pridavam, ze svoji vlastni demenci (v baglu asi 5kg,drzim ho ve vzduchu za vrsek a zapinam druhou rukou) jsem po ca 5ti letech jeho bezchybny funkce zrusil zip,nedrzel zapnutej, tak mi to kamos vezl do Nachoda (kde sidli a vyrabi Pinguin bagly-je to ceska firma) aby mi to podle telefonicky domluvy spravili za pry nejak malo-do 150(200)Kc...no a za tyden mi vola, ze to spravili, a ze zadarmo...rikam jakto jako zadarmo?? a on: ze v ramci reklamace ...cumim jak puk, zadny papiry jsem k tomu neposilal, na baglu muselo bejt videt, ze je jeste z prehistoricky doby (nemel napis H20 na dire pro trubicku a to tam delaj urcite par let) takze navic luxusni pristup k vernejm zakaznikum:-)....doporucuju urcite!
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    LIBRARY: diky za tip... ten pinguin vypada dobre a cena je libova .)
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    HUDY a ROCKPOINT - podobnej sortiment, ruzny znacky, vicemene vysoce kvalitni veci za neodpovidajici vysoky ceny, ale kdyz nepotrebujes nutne okamzite, pak se da vzdycky vychytat sleva: jaro na zimni veci, podzim na letni veci atp.
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    BLANA: prodavaji se takovy spaci pytle, ktery si navliknes na spacak, kdyz trebe je vlhko, nebo tak...zalezi v jakych podminkach chces spat:), stoji to ale relativne dost- 1-2000, tim se da i svitici spacak elegantne zamaskovat..
    Z vlastni zkusenosti muzu doporucit Pinguin mensi - ca 6let taham kazdej den, na vsechny letni vylety batoh Pinguin Vector 38l, stal 1300 a vydrzi vsechno...18kg do nej dam v klidku...neni to designovka, ale ten matros je poctivej,zipy YKK jakbysmet
    vetsi batohy od nich nevim, ale ja bych sel do Deuteru, pac maji veleluxusni zada a to je pro me u velkyho batohu, kterej chci nosit delsi dobu to nejpodstatnejsi...u Husky bych mel obavy ze svu, ale pokud vydrzel 10dni turu, tak uz urcite vydrzi i dal....
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    pls o radu:
    sháním velký cestovní kufr, ale přes net kupovat nechci. nemáti tip na nějaký obchod v praze s velkým výběrem (a přiměřené kvality) / nebo na značky kufrů, které se vám osvědčily??
    BLANA
    BLANA --- ---
    NOISEGATE: no tedka jsem byla v nejakem outdoor obchode tady,jen tak mrknout co maji, a spacaky sice dobry, ale ve sviticich barvach(jako spat v tom ve skarpe..nevim nevim ;) ...proto me zajimal primo tenhle-navic i s pozitivnim hodnocenim...kazdopadne to asi poresim v tom lednu,stejne do jara budu trcet tu :(
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BLANA: tak to fakt netusim, ale rek bych ze ne. ale v tyhle cenovy kategorii sezenes spacak v pohode, jesli si v anglii, klido si vyber v krame a pak objednej treba pres ebay, samozrejme novej, odpadne ti postovny, ktery je do cr celkem neprijemny
    BLANA
    BLANA --- ---
    NOISEGATE: jj,mas recht...ted spis premejslim,zda ho sezenu i v anglii (a za tutez cenu) bo kam ho mam nechat poslat, ponevadz do uk mi ho asi nedorucej...:)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BLANA: vedro v nem podle me nebude, jednak ses holka, a ty sou obecne zimoumrivejsi :-) druhak sem celkem otuzilej :-))) navic vzdycky ho muzes rozepnout ze..
    BLANA
    BLANA --- ---
    NOISEGATE: aha...no ja jsem tedy taky jeste banku nevykradla...kazdopadne husi peri musi bejt dost vychyt...
    BLANA
    BLANA --- ---
    NOISEGATE: jj, to vypada velmi dobre... jen se bojim, jestli v nem naopak neni prilis vedro v teplejsim prostredi???
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: taky pinguin sou prej celkem dobry co se tyce pomer cena vykon, ale osobne nevim, ale kdybzych vykrad banku, jdu do tohodle: http://www.sambarsport.cz/p/spaci-pytle/perove/sir-joseph-koteka-290-190-perovy-spaci-pytel/ :-) zlaty cesky rucicky..
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CRYYSTAL: konkretne je to tenhle http://huskycz.cz/spacak-espace--6-c-zelena-cerna-94_dsp.html trochu drazsi ale koupit sem ho musel, pac sem vracel malej bagl, kterej sem si koupil a nakonec mi nesedel, tak sem ho vymenil za tohle. spacak prezil zatim "jen" cestu stopem do maroka tohle leto, je prtavej, lehkej a spal jsem v nem ve 3500 m.n.m ve vysokym Atlasu (v noci trochu snezilo) a bylo to v pohode
    BLANA
    BLANA --- ---
    me taky, ponevac pro stopare lehky spacak dulezitost...(mela jsem tusim rockpoint cyclotour a tez spokojenost,akorat teda barva do prirody dozt nanic)
    a 75l je pro mne moc,preferuju tak 55-60,jsem skromny clovek ;)
    auditko o odutdooru! uz jdu na to...
    jinak teda doufam,ze v uk najdu podobny obchody jak treba hudy v cr...a leden vychytam...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    NOISEGATE: no to všechno s nim vícemeně dělám krom toho že bych ho vrhala se stráně :) že bych se bála o přezky taky říct nemužu spíš ten matroš z kterýho je ušitej se mi jeví že se brzo prošoupe,
    zas jako měsíc po horách jsem s ním neskákala taky pravda,
    ale nejakých 10 dni zvládl luxusně

    nahod ten spacák pls též by me zajímal
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CRYYSTAL: u husky si nejsem uplne jistej s kvalitou.. do velkyho báglu bych asi nesel, preferuju batoh s kterym muzes seknout vo zem, sednout si na nej a jeste do nej kopnout, shodit ho ze strane atp. proste ze s nim nekam vyrazis a nemusis se bat ze ti upadne prezka.. ale poridil sem si od huskyho lehoulinkej spacos a sem celkem spokojenej, jinak celkem dobry bagly delal treksport (treba patagonie ci tatran) ale ted delaj nakou novou edici ci co, a ta uz mi prisla celkem vosulena..
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    BLANA: ja zas nenakupuju až tak často, zato preferuju nákup v kamenejch obchodech co se vybavení týče, není nad to si nasstávající vak ošahat
    ja koupila celkem za levno (2500) větší bágl Husky 75l
    něco takeho http://www.batohyshop.cz/turisticke-batohy/data/images/2724_0_tn2.jpg
    neříkám že je nejlepší ale jsem s ním v rámci možností spokojená, mám rada variabilní věci, i když nepředpokládám supradlouhou životnost,

    spacaky nevim, tež bych potřebovala
    ale lednový slevy brát

    všechno se samožřejmě odvíjí od toho do jakých podmínek pojedeš
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    NOISEGATE: taky mi hudy přijde drahej, ale to snad všechny šopy krom army...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SEVERINE: to by me zajimalo, co povazujes za megagigasport, kdyz ne Hudy ;) zda se mi dost drahej, kvalitni, ale platis za znacku, to je jasny, ackoli ceny rock empiru jsou celkem fpoho,

    BLANA: gemmy sou dobrý, deutry taky, ale predrazeny, maj moc vychytavek, kery malokdo pouzije, mammut ted prodava bagl arete v nekolika velikostech za 3000,- coz je supr.
    spacoš? asi od primy, zalezi co chces, mrkni do auditka o outdooru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam