• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: okej .DDD

    příbor, tim dycky zaboduju, pže nemusim jíst těma plastovejma křápama .)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    DYSTOPIK: nejlepší je koupit horolezecký lana na metry ...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: damská kabelka je bezedny vak a vejde se tam uplně všechno...
    nenechte se omezovat velikostí kabelky !!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JUWELIUS: kde se to da dostat ?
    EEELI
    EEELI --- ---
    JUWELIUS: prozraď nám, kde jí maj, taky by se mi hodila...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    naplast, jod, lak na nehty! ( na korekturu laku:)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    JUWELIUS: hm, tak na to se mrknu (http://www.fra.cz/cz/moleskine/) .. ale potřebuju nelinkovaný, jen jestli je taky vedou .. štípátko je menší než nůžky a má i pilník ,-) .. a na vše ostatní používám nůž (opinel) nebo trrhám E;-] .. taky sem zvědavá, kde tu BW karimámu prodávaj
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    JUWELIUS: tu už se snažim sehnat nějakej pátek a u nás v ArmyŠopu ji pořád nemaj ./
    kde ji splašil...?
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    a co to je gafa? :)

    ale abych nebyl OT, prekousnu tuto genderovou separaci a ... super se mi osvedcila BW karimatka. Je to super vynalez a ja se divim ze na tom jeste nekdo komercne nerejzuje prachy. Sikovne se da slozit do batohu, nezabira moc mista a slouzi jako sikovna vyztuha zad. Nikde vam netrci neforemny, ospagatovany a protivny valec na batohu, kterym nekoho mydlite v ulicc ve vlaku, nebo minimalne neodrbete karimatku, pokud nastupujete k nekomu do auta na stopu. Zaroven nemusite celou karimatku rozdelavat, pokud si chcete jen sednout. Dalsi vyhodou je, ze s kouskem svetle pasky lze poslouzi i jako stoparka. Plusem je i to, ze pokud tahate sebou nejake papiry (ci papirovou stoparku samotnou), da se sikovne vlozit prave do teto karimatky a nezmokne, nezmacka se. A jak vypada?



    ja si ji kazdopadne nemohu vynachvalit a stoji nejakych prijemnych 200,-
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    skoda ze sem chlap a nemam tuseni co zeny v kabelkach tahaj na vejlety :)
    SEVERINE:
    stipatko na nehty bych osobne nahradil nuzkami. Pokud si pises denik, tak ja osobne rovnou nuzticky vyuziju i jako vystrihovanky z ruznych prospektu, letaku apod., ktere pak lepim hned do deniku. Jinak jako zapisnik s propiskou se mi osvedcil moleskine. Pravda, muze byt trochu drazsi, ale za ty penize se to urcite vyplati. (predevsim diky prakticke gume, kapse na papirky, jizdenky atd. a hlavne za tu gumu se da sikovne vlozit propiska a svym formatem se to cele pohodlne vejde do kapsy) http://www.moleskine.com
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PROMETHEA: na gafu sem nezapomněl, napadla mě hned, ale má to bejt "Dámská kabelka travelera"
    gafa je imho spíš do kufru a nebo do "pánskýho batohu", páč se docela pronese, ale tim vám ji dámy nechci ubírat .)
    DUB
    DUB --- ---
    toaletak se hodi
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    sice kabelku nenosim, ale pořádnej špagát se taky vždycky může šiknout
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    teda ještě tea tree oil (co nejmeší balení, furt to ztrácim), čínskou mast a štípátko na nehty ... jo a zápisník s propiskou, bez těch bych asi umřela
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    jak jsme mohli zapomenout na gafu?
    ta mela bejt na prvnim miste!!!:D
    (posledne v trutnove jsme z ni a vetvi vyrobili luxusni berle...)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    tenhle je dobrej na dlouhodobější ukempení..


    dobře velký..
    stan, ve kterém můžete zapálit oheň, který ale odvezete v kufru auta !!!
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    book, tadle vojna mě baví

    CRYYSTAL: hle dávej to na nástěnku, ať se to zbytečně nepíše víckrát.... ikdyž opakování je matka moudrosti .)

    imho lepenka hodně vecí zachránit může
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    dost zajimava prodejna, libo jurtu, teepee, turnajovej stredovekej stan? prosim: http://www.indios.cz/
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    určo nezapomenout čelovku
    skladací vějířek
    nejvíc mě dostal 3 v 1 ZAPALOVAČ S KOMPASEM A MODROU LEDKOU
    EEELI
    EEELI --- ---
    CRYYSTAL: toaleťák, peníze, doklady, samozřejmě vlhký kapesníčky, foťák, tampóny, kapky do očí, telefon, něco k jídlu a naopak nikdy nemám ani jeden zapalovač, nůžky a papírky:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam