• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    CLOWN:
    ja pouzivam A5kovy vydani mapy Evropy ... takovy sesitkovy ... jinak si nekdy prekopiruju par listu A4ek .. planovane trasy. Ale asi zalezi podle toho kam jedes...pokud na nejakou horskou turu, ci stopem pres pul Evropy no :)
    SEVERINE:
    heh...nevim presne co je inspice ... ale asi to bude vysvetlovat ty vousy :) no ja o nej soutezim jako vytvarnik ... respektive designer
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: ale ty cracery jsou dobry protoze na ne jeste mzes dat trochu masla a nejakej ten sejra. ja uz toho necham nebo si ukousu nechty a poslintam klavesnici.D Tomu kus kusu jsem vsak neodolal uz ho tu ma v hrnicku,D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    ,DDD v UK kamarad pracoval v kus kus tovarne, tedane na vyrobu ale jen na baleni, a skoro kazdej tejden mne vozil pitlicky co mneli podvahu a nebo byli pres, no a tam je delali s matou, karri, s mandlema, s peprem, takovy podobny gulasi{bez masa} ale taky se skorici a cukrem, a nebo takovy divny co mne moc nechutnali a ty bili nejaky kyseli,DDD
    jinak kdyz jsi rikala slano/kyselo/palivy tak se mi hned vibavili olivi s cili paprickou ale ty jsou na cechy moc drahy,{
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ocenila sem nedávno slaný kulatý crackery - je vtom tuk, sůl i cukr - když je nejhůř, dobře zasytěj .. zas je otázka, jak dlouho se na nich dá bejt
    MUFLONEK: na tatrankách se dá určitě vydržet dýl jak na perníčkách (myslím vážně ten pidikoláč se zázvorem), ale jíst to teda každej den ,-$ .. kdyby tak existovalo něco podobnýho ve slano-kyselo-pálivý verzi (kromě kuskusu ,-) teda)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    CLOWN: mně víc chutnají tatranky.o))))
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    to jo ty sou dobry hlavne kdyz se daj sehnat jeste horalky ty ja nejradsi, jen je problem ze se rozehrejou a pak tak nejak zahadne stracej na chuti,D
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    já funguju na tatranky.o)))))
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Tak ja osobne prohlasuju kus kus za nejlepsi, k tomu bych pridal suseny ovoce a hroznovej cukr na energiji lepsi a zdravjejsi nez cokolada.D Hlavne se nerozehreje. Pak jsou dobry bujony jen tak na ochuceni a na zahnani hladu s kus kusem, ale neda se to zrat porad, kus kus jde na tisice spusobu, dobra cesta pripravy je jiz v ochucene vode jako testoviny aby to kus kus nasaklo chut,D mnam kdybi nebyla pulnoc jsu neco ukuchtit,D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    zatím jsme tu ještě neřešili jídlo (co se hodí jak na vyprahlý španělský dálnici, tak na fcuking komparsu) -- aneb vločky na tisíc způsobů -- máte nějaký skladný a chutný vychytávky?

    CLOWN: se zeptej v nějakým sympatickým hudáči, nějaký sympatický prodávačky ,-D
    JUWELIUS: to se chlubím mystickým okamžikem z posledního představení, na kterým sem dělala inspici (hehe) jinak sem vyhrála titul na KATaP damu .. a kde o něj soutěžíš ty?
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: ty macety to bych radsi nerozebyral,D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: hel moch bych nekdy trubnout jak se tam ty dva lidi vispjej nez to koupim,D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    CLOWN: prodávaj ji v hudy, mám jednomístnou - v tom se dva lidi vyspěj, ale teď bych si koupila radši dvojmístnou -- tam se vyspěj naštorc - víc v klidu .. distribuuje ji mahakam .)
    CLOWN: hm, tkanička zní suprově .. a k mačete - ono je někdy praktický to, co je sexy ,-D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    k tomu provazu, nejlepsi je z armyshopu tkanicka co pouzivaj na padaky, je tenka a pritom tak silna ze na ne vjeseli tanky, a pak k ty macete dobre sice je sexi ale neni tak praktycka, nepouzijes ji jako kladivo, velkej minus.
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: to je fakt vychytavka kde to koupis v cechach? mozna jsem OT
    Jinak ve svete na cestach se mne vzdycky hodila mapa evropy A4 vic neni skoro treba, mas tam vsechny dulezity body a tak nejak uz se voptas kterym smnerem. K tomu dobrej kapesni kompas ci buzola ale to tu urcite uz bylo,D
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    BW karimatky zatim nejsou! pouze holandské samonafukovací - pro šampóny, těhotné/kojící matky a seniory .)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    SEVERINE:
    zvedave sem nakoukl do infa a musim rici, ze mas slusivy vous :) pokud se tedy ve svem infu nechlubis svym vousatym pritelem :) V jakem oboru? za rok bych mel byt take MgA. :)
    JESTERKAMISA:
    Nastesti sem nemusel nikdy pouzit. Ale z vypraveni se vetsina kradezi, prepadeni odehrala prave tak, ze jen capli, ukradli penezenku a zmizeli. Jestli vi presne napriklad nejaci pubertaci na vychodni Ukrajine co plati v CR za penize o tom dost pochybuji ... dekuji ;)
    JESTERKAMISA
    JESTERKAMISA --- ---
    JUWELIUS: jakoe kdyz te budou chtit okrast,tak jim dat to prosly?
    to je chytry!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    OVERDRIVE: dovolím si nesouhlasit se špatným spaním v hamace - mně se tam spí skvěle, za tepla jen ve spacáku, za větru a zimy s karimatkou .. nevím, co to sou "rozvazky", ale tahle hamaka se nijak nezavazuje (opakuju: není tam žádná šňůrka), na koncích má kovový háčky a ty se fajn přidělaj do jakýchkoli provazů (ty na stromy přidělávám liščí smyčkou) - narozdíl od houpací sítě na sobě člověk nemá otlačeniny ve tvaru kosočtverců, může se přikrejt přebytečným matriálem (dělaj to - tipuju - z pevný padákoviny) před sluníčkem, nenabije si na ní ani sedm skákajících dětí a to houpání je jak v kolíbce .. na dobrý spaní je potřeba dobrá hamaka ,-)
    JUWELIUS: hmm .. slečna mgA ,-) .. to máš asi pravdu -- radši bych měla na hady a štíry v rukávu víc trumfů, než jen hamaku ,-D
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    rolovana karimatka je fakt na prd :)
    jeste sem zapomnel, byt se mi vsichni smejiou ... super je kapsicka na krk. rozmer aby se tam vesel pas, bankovky a dulezita telefonni cisla. :) Jinak kdyz cestuu stopem, neni od veci pouzivat doublovanou penezenku s proslou a neplatnou kartou a treba staryma CSSR penezma ... ale nevim esli se to tematem hodi sem...
    CRYYSTAL:
    sou super..ale uz sem je dlouho nevidel nekde prodavat :( ja je pamatuju kdysi hodne davno, ze je mela sousedka v lavici na zakladce a nechtela mi je pucovat :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ta karimatka de udelat normalne z karimatky a kobercovky, nebo stsci normalne poskladat karimatku... staci se nedrzet dogmatu, ze ta vec musi bejt srolovana a v jednom kuse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam