• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    prepac, ale vsetky silonky na zenach su sexi ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ustřižený silonky pod kalhoty. Sexy a nebo elegatní to rozhodně není, ale pokud není taková zima, aby to bylo na moiru, ale taky ne teplo, aby pod kalhotama nefoukalo, tak zn. ideal.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    jak kdy člověk narazí v kamenym army šopu na něco super
    naposled jsem koupil rakouskou letno/podzimní bundu, obdobu českýho jehličí, ale lepčí - leká kapuce, kapcy, super - jen tak to nepromokne/neprofičí
    výprodej skladu, nenošená, takže 10-20 let stará, ale nová .D za 450,-

    JUWELIUS: souhlas! nejlepčí jsou malý/ouzký trika - ve kterejch by člověk vypadal jako buzzik, ale shovat pod normál triko ideální - udržuje to daleko víc tepla .)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    no pokud je zima, tak se mi fakt osvedcila zakladni prastare pravidlo ... vice tenkych vrstev, nez mene tlustych ...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    ZUZKAOU:
    ...ehem.. jaké věci na oblečení si berete s sebou, připadně kde je pořizujete, za kolik, na co berete ohledy atd. atd.?
    no a třeba oblečení ve kterém nezmrzneš .)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CRYYSTAL: ehm... pořebovala bych překlad. Co znamená jak kutíte hadry... oblečení a tak??

    Ptáš se na oblečení ve kterém nezmrzneš?
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    dobre tekom jsem byla na jednom oupíku a sněžilo :))... tak mě napadlo jak kutíte hadry..oblečení a tak ??
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    CRYYSTAL: hmm, černá izolepa zní použitelně, dobrá je i kobercovka -- daj se s ní slepit větší díry v kalhotách, například ,-D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SEVERINE: jooo
    jinak dobre skusenosti na stopovani mam tez s cernou izolepou + pvc A4
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    tak ještě: tlustej černej fix (co se používá na tabule) .. na stopa, nápisy na záchodcích, autogramy na tělo, nebo psaní cedulky "kdo mi čórne věci budiž proklet" ,-D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: no stej ně vede kafe ze solí ..fuj že :))
    ...ale když už jsme u těch nápoju,
    zde pomocí pár ingrediencí uspěšně nahradíte světlušky
    http://my.break.com/content/view.aspx?ContentID=377900
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: to je fakt, že to nejni poživatina .) dyby tam nebylo to kafe, tak bych si na čaj nevzpomněl .D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: to je pitivo nikoli poživatina, ale když tam muže být kafe ze solí,.. budiž doplnim
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: mě tam chybí čaj .)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    CRYYSTAL:
    hej to je fakt ... nemusi tolik vazit a kdyz se do ni neco zabali, tak pri sikovnem usporadani ani nemusi v batohu zabrat tolik mista ...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    JUWELIUS: absolutní souhlas:)
    ale nejaká nadobka se vždycky hodí...mě se osvěčila nerezová mísa je sice trochu větší ale jinak se vní dá vařit ..udelat salat pro hafo lidí ..muže te se v něm i vykoupat :) a vyprat si...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    na home je anketa týkající se poživatin na cca tydení trip..enjoy
    kdyby vás něco napadlo co tam zasadně chybí sem stim..
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    CRYYSTAL:
    jojo ... :) ale nekdy nevozim ani esus ... ale o to hezci sou zazitky, kdyz sem si treba koupil v Rize spek na trhu .. od ceskych ridicu sem dostal plechovku Kozla ... a na pobrezi Baltu, siroko daleko nikdo ... sem si rozdelal ohen a pekne opekal spek a pripijel k tomu pivo :)
    CLOWN:
    no kdyz ses nekde na horach ve vysce nad 3000 m, tak se Ti ten plyn docela hodi :)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    to je jasna, jen sampooni co nevjedi co je to ohen a jak ho rezdelat vozej plyn sebou, ja bych na nej nemnel prachy a ani naladu cekat na to nez se na tom poxxxxym plaminku neco uvari.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    JUWELIUS: moje rěč...když už se vaří není problem rozdelat ohen a hodit měco do ešusu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam