• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    ZUZKAOU:
    ...ehem.. jaké věci na oblečení si berete s sebou, připadně kde je pořizujete, za kolik, na co berete ohledy atd. atd.?
    no a třeba oblečení ve kterém nezmrzneš .)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CRYYSTAL: ehm... pořebovala bych překlad. Co znamená jak kutíte hadry... oblečení a tak??

    Ptáš se na oblečení ve kterém nezmrzneš?
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    dobre tekom jsem byla na jednom oupíku a sněžilo :))... tak mě napadlo jak kutíte hadry..oblečení a tak ??
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    CRYYSTAL: hmm, černá izolepa zní použitelně, dobrá je i kobercovka -- daj se s ní slepit větší díry v kalhotách, například ,-D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SEVERINE: jooo
    jinak dobre skusenosti na stopovani mam tez s cernou izolepou + pvc A4
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    tak ještě: tlustej černej fix (co se používá na tabule) .. na stopa, nápisy na záchodcích, autogramy na tělo, nebo psaní cedulky "kdo mi čórne věci budiž proklet" ,-D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: no stej ně vede kafe ze solí ..fuj že :))
    ...ale když už jsme u těch nápoju,
    zde pomocí pár ingrediencí uspěšně nahradíte světlušky
    http://my.break.com/content/view.aspx?ContentID=377900
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: to je fakt, že to nejni poživatina .) dyby tam nebylo to kafe, tak bych si na čaj nevzpomněl .D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: to je pitivo nikoli poživatina, ale když tam muže být kafe ze solí,.. budiž doplnim
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: mě tam chybí čaj .)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    CRYYSTAL:
    hej to je fakt ... nemusi tolik vazit a kdyz se do ni neco zabali, tak pri sikovnem usporadani ani nemusi v batohu zabrat tolik mista ...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    JUWELIUS: absolutní souhlas:)
    ale nejaká nadobka se vždycky hodí...mě se osvěčila nerezová mísa je sice trochu větší ale jinak se vní dá vařit ..udelat salat pro hafo lidí ..muže te se v něm i vykoupat :) a vyprat si...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    na home je anketa týkající se poživatin na cca tydení trip..enjoy
    kdyby vás něco napadlo co tam zasadně chybí sem stim..
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    CRYYSTAL:
    jojo ... :) ale nekdy nevozim ani esus ... ale o to hezci sou zazitky, kdyz sem si treba koupil v Rize spek na trhu .. od ceskych ridicu sem dostal plechovku Kozla ... a na pobrezi Baltu, siroko daleko nikdo ... sem si rozdelal ohen a pekne opekal spek a pripijel k tomu pivo :)
    CLOWN:
    no kdyz ses nekde na horach ve vysce nad 3000 m, tak se Ti ten plyn docela hodi :)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    to je jasna, jen sampooni co nevjedi co je to ohen a jak ho rezdelat vozej plyn sebou, ja bych na nej nemnel prachy a ani naladu cekat na to nez se na tom poxxxxym plaminku neco uvari.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    JUWELIUS: moje rěč...když už se vaří není problem rozdelat ohen a hodit měco do ešusu
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    no s jidlem ... mam uz takovou zkusenost .. .ze na delsi stopovaci tripy uz si vubec nevozim nic na vareni ... kotlik, bomba, varic ... zbytecne tezke, nutnost shanet vodu apod. To ji radsi vypiju ... a vozim si suchary ... ci knackerbroty ... (takova obdoba sucharu) .. .samozrejme ruzne pastiky, majky ... behem dne susenky, keksy, muesli tycinky sou fajn ... a teplou kuchyni vzdy ochutnavam te dane zeme, kde se nachazim ... takze ve finale mam nekdy i casteji krat teple jidlo, nez kdybych si sebou zdlouhave a problematicky tahal vsechny varici propriety ...
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    CLOWN:
    ja pouzivam A5kovy vydani mapy Evropy ... takovy sesitkovy ... jinak si nekdy prekopiruju par listu A4ek .. planovane trasy. Ale asi zalezi podle toho kam jedes...pokud na nejakou horskou turu, ci stopem pres pul Evropy no :)
    SEVERINE:
    heh...nevim presne co je inspice ... ale asi to bude vysvetlovat ty vousy :) no ja o nej soutezim jako vytvarnik ... respektive designer
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: ale ty cracery jsou dobry protoze na ne jeste mzes dat trochu masla a nejakej ten sejra. ja uz toho necham nebo si ukousu nechty a poslintam klavesnici.D Tomu kus kusu jsem vsak neodolal uz ho tu ma v hrnicku,D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    ,DDD v UK kamarad pracoval v kus kus tovarne, tedane na vyrobu ale jen na baleni, a skoro kazdej tejden mne vozil pitlicky co mneli podvahu a nebo byli pres, no a tam je delali s matou, karri, s mandlema, s peprem, takovy podobny gulasi{bez masa} ale taky se skorici a cukrem, a nebo takovy divny co mne moc nechutnali a ty bili nejaky kyseli,DDD
    jinak kdyz jsi rikala slano/kyselo/palivy tak se mi hned vibavili olivi s cili paprickou ale ty jsou na cechy moc drahy,{
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam