• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    WTG
    WTG --- ---
    LAS: hm tak sem si obednal drivkac a samozrejme fukar nefunguje :))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PAHAVASKA: super, přemejšlel sem o tom, dik bezva trik! jen sem zvědav, kdy mi tato znalost poslouží .D
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    CRYYSTAL: Žádný lol, na přenášení vody v kondomu je ovšem doporučeno, šoupnout ho (kondom) do ponožky. Je to pak celé jaksi odolnější.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    no museli najít nějakej rozumnej argument, aby to mohli dát na net .D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: LOL :DD
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    dik, našel sem nějakou inspiraci a v taštičce mám eště místo .)

    Kondom – lze do něj nabrat až 1 litr vody.

    .DD
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    imho to hoši od bobří řeky měli asi nějak takhle
    http://www.shaman.cz/vybaveni/krabicka-posledni-zachrany.htm
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    lékarničku sem dokonce nosil jeden čas i po městě, teď sem to zmenšil na paralen
    teď ji beru do báglu, jen pokud jedu ven
    jinak sem si koupil vojenskou lékárničku tak 8*15*4cm
    tam dal základních pár věcí, včetně škrtidla, spínacích špendlíků, nůžek na nechty.....
    nastřihanou náplast nosim u sebe v peněžence pořád

    kpz..? už nevim, co v ní měli hoši od bořní řeky, ale já tam mám i věci, který používám poměrně často - město .)
    flešku, teatree olej, jelení lůj, hřebíček na cucání (desinfikuje ústní dutinu), handsfree k mobilu (slouží jako anténa k radiu), lepenka, sihry, minuaturní kancelářskou sešívačku (fajk prťavka - 6cm), ten paralen, sirkz, černá a bíla niť (jehly v peněžence), ořezávátko a kouzelnej košíček od oriflejmu
    to vše v (překvapivě) vojenský tašticce na zip (s možností eazy uchycení na pásek)
    teď sem ji zvážil: 289gramů
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    jinak mě tedkom napadá....

    jak řešíte lékarničku- kpz ????????
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    ZUZKAOU: diky ...pridavam na nastenku
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    CRYYSTAL: obrázková příloha

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Optimalizace čelovky samodoma vyrobitelné potřeba umět pájet a nebát se drátků a baterek.
    http://www.tw.cz/index.php?x=celovky
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: dyť co si myslíš, že dělám už pár let .)

    akorát na tu kuchyni zatim nemám peníze ani užití, ale jednou snad bude .)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    pravý gentlemaan před polednem nepije :))
    fakt je ten že na louce zustalo toliko večí že jsem fakt čuměla... stany spacáky oblečení sedačky, nádobí alko i nealko které mě napadlo smíchat a prodávat to turistum jako hádinkový elixír....
    DUB
    DUB --- ---
    CRYYSTAL: to de, castecne jesterskej zazitek,akorat jester by se vydal na lov alkace, kdezto ty na lov nealka :))
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    takteď něco k tématu .. zvláště me zaujala myšlenka užívání militaristického náčiní k antimilitaristickým účelům


    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    THERESA: nie maximalne tak kaša-malta :))
    zkus tu [ Pojedete nekam ? Kde uz jste byli ? Jake mate zkusenosti s cestovanim do urcitych zemi ?=- ]


    nicméně přisypu do mlýna další zajímavou zkušenost... i když částečně ještěrčí zážitek z teknivalu....
    system kde jsem bydlela se balí... /je ráno nebo poledne nevim dobře tedy/ ..je den práve jsem se probudila ... chci cígo a min. litr nějakého nealka ..za tímto účelem se jdu projít na druhý konec louky.... své veci zanechávám esteticky pomuchlány v bílem mega pytly na mrtvoly u sprízněného vozidla...spacák...mini karimatka... potraviny ... bunda suchý , fusky ......
    po návratu na místo zmizely stany, vozy i lidé ... zustaly jen pytle z odpadem ale zádnej nebyl megalosos a bílej..... dom se mi fakt vubec nechce, stejně se šeří a začína poprchávat představa stopovat XX km predemnou me, ať už na tu nebo na tu stranu, doslova znechucuje ... ještě den dva venku, nechce se mi zpět do betonový krabičky eee...
    v tom okamžijku jsem prozřela geniální obsah všudypřítomně vláčené kabelky... klíče od baráku, foťák , tepláky co se daj natáhnout na kalhoty, nůž , vlastne i mikina a zebrodeka.... fakt člověku zvedne náladu když si uvedomí to co má před tím co nemá...
    no a dál už to šlo fakt jak v pohádkově... nechápu /i bez peněz/ nějaká dobrá duše mi nabídla volnou chatičku, kde jsem se vyspala , rano dostala holandský kafe plus live act last product na jednu bednu:)), poklizela louku plnou odpadku ale i nedotčených džusu a minerálních vod, a večer jela s lidma dom

    nádhera díky ti vesmíre:**
    THERESA
    THERESA --- ---
    trosku OT
    nebyl tu nekdo na MALTE??
    do posty diky...
    LAS
    LAS --- ---
    http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107390-jak-si-vyrobit-varic-drivkac-podle-vrabiho
    skvela vec, mesic vareni 2x denne pro 2 osoby, spotreba cca 1,5 velkyho burtu (rozumej baterie) byli sme na kolach po rumunsku, moldavii a ukrajine. tahat s sebou bomby byl nesmysl. jedinej problem je mokry drevo, ale to se da taky vychytat...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    budu dělat objednávku z www.armyshop.cz, tak kdyby někdo chtěl nějakou drobnou drobnost a je z prahy, tak pošta .)

    WTG: jo! maj ji tam pořád .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam