• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SUCHO: dobra otazka, mivam siroky vojensky kahoty a na vnitrni strane nohavic, kde je ti to pohodlny a nenajitelny, lepim si kobercovkou zeleznou zasobu penez a pas [pripadne obcanku]. vzdy mivam pas i obcansku, takze jedno mam schovane a druhe pouzivam, spis chovavam psa, je univerzalnejsi. v tech kalhotach pak chodim, spim ziju.
    kdyz jsem byl v maroku, mel jsem pas v kapsach vojenskejch pasacu na nohavici zavalenej v kusu igelitu, takova ta pevna kancelarska slozka a v igelitaku, takze i kdybych zahucel do vody, tak bych o nej neprisel.
    jediny co jsem nevychytal byla chvile koupani v mori, kdy hadry musej zustat nabrehu, to bych si taky nechal poradit, udelal jsem to teda tak, ze jsem veci vyndal a pod hadrama je zakopal do pisku, ne hluboko, jen aby nebyly snadno k sebrani, kazdej by vzal hadry ne uz doklady. ale nejaka dokladovka na krk vodotesna, to by byl dobrej option.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: jj něco takovýho jsem přesně měla na mysli, obyč. vzhled, ješte nějak vyřešit futral, sem se celkem zlekla jak jsem někde narazila na mačetu s teflonovým povlakem... si na tom budu dělat palačinky či co ??
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    zdravim jak resite na cestach uschovu pasu a penez..?mate neco nadstandartniho co si vozite sebou a nejakym zpusobem se to osvedcilo..?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: hele taky chci, takže dej pak vědět!! koukal sem, že maj nějakou v armyšop.cz, ale neviděl sem ji v reálu, žeo ./

    994,96kč

    http://armyshop.cz/zbozi.asp?id=156&subID=0



    * Účinný pomocník při klestění porostů, křoví a přerostlé trávy. Dobře poslouží při prosekávání průchodu obtížně prostupnou houštinou, při budování stanoviště nebo tábora v zarostlém terénu
    * Vyrobena z vysoce houževnaté oceli
    * Pouze omezená série

    * Materiál: ocel, dřevěná rukojeť
    * Rozměry: celková délka 650 mm
    * Hmotnost: 580 g

    * Upozornění: Tento nůž se vyrábí zakázkově. Pokud tedy není momentálně skladem (v takovém případě je v poli s cenou je uvedeno "na objednávku"), je třeba počítat s prodlouženou dodací dobou, která podle situace u výrobce může být až 2 týdny. Doporučujeme objednávat s předstihem, nebo se předem dotázat na momentální stav. Děkujeme za pochopení.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    chci si pořídit mačetu,
    máte někdo tip kde sehnat co nejlevněji, připadně nějaké zkušenosti co se praktičnosti týče... asi zamířím i do phy na nákupy .))
    LAS
    LAS --- ---
    WTG: to sem nevedel ze se to dostane koupit:-)
    LAS
    LAS --- ---
    WTG: jaj:-) fukar zakoupen v obi za cca 80kc. velikost tak nak dlan+...no asi jako sedmickovej gripshift od sramu...:-)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    http://www.mapy.cz/#x=133190080@y=136079616@z=14@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=praha,%20davidkova@sss=1@ssp=120705957_127108993_150393765_149833601
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    davídkova číslo nevim, ale je to na horním konci ulice naproti vodárenský věži, nejni to dole u bullovky
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: joo to by bylo super:)
    a taky by jsi sem moh hodit adresu....
    toho shopu žeano..
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    140,- asi 5 minut od mýho baráku .)

    podivám se, esi tam etě maj .)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    za kolik?? ja chci takyyy
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    konečně mam tu skládací karimatku - LUXUS největší !! .)
    WTG
    WTG --- ---
    LAS: hm tak sem si obednal drivkac a samozrejme fukar nefunguje :))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PAHAVASKA: super, přemejšlel sem o tom, dik bezva trik! jen sem zvědav, kdy mi tato znalost poslouží .D
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    CRYYSTAL: Žádný lol, na přenášení vody v kondomu je ovšem doporučeno, šoupnout ho (kondom) do ponožky. Je to pak celé jaksi odolnější.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    no museli najít nějakej rozumnej argument, aby to mohli dát na net .D
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: LOL :DD
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    dik, našel sem nějakou inspiraci a v taštičce mám eště místo .)

    Kondom – lze do něj nabrat až 1 litr vody.

    .DD
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    imho to hoši od bobří řeky měli asi nějak takhle
    http://www.shaman.cz/vybaveni/krabicka-posledni-zachrany.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam