• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CRYYSTAL: konkretne je to tenhle http://huskycz.cz/spacak-espace--6-c-zelena-cerna-94_dsp.html trochu drazsi ale koupit sem ho musel, pac sem vracel malej bagl, kterej sem si koupil a nakonec mi nesedel, tak sem ho vymenil za tohle. spacak prezil zatim "jen" cestu stopem do maroka tohle leto, je prtavej, lehkej a spal jsem v nem ve 3500 m.n.m ve vysokym Atlasu (v noci trochu snezilo) a bylo to v pohode
    BLANA
    BLANA --- ---
    me taky, ponevac pro stopare lehky spacak dulezitost...(mela jsem tusim rockpoint cyclotour a tez spokojenost,akorat teda barva do prirody dozt nanic)
    a 75l je pro mne moc,preferuju tak 55-60,jsem skromny clovek ;)
    auditko o odutdooru! uz jdu na to...
    jinak teda doufam,ze v uk najdu podobny obchody jak treba hudy v cr...a leden vychytam...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    NOISEGATE: no to všechno s nim vícemeně dělám krom toho že bych ho vrhala se stráně :) že bych se bála o přezky taky říct nemužu spíš ten matroš z kterýho je ušitej se mi jeví že se brzo prošoupe,
    zas jako měsíc po horách jsem s ním neskákala taky pravda,
    ale nejakých 10 dni zvládl luxusně

    nahod ten spacák pls též by me zajímal
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CRYYSTAL: u husky si nejsem uplne jistej s kvalitou.. do velkyho báglu bych asi nesel, preferuju batoh s kterym muzes seknout vo zem, sednout si na nej a jeste do nej kopnout, shodit ho ze strane atp. proste ze s nim nekam vyrazis a nemusis se bat ze ti upadne prezka.. ale poridil sem si od huskyho lehoulinkej spacos a sem celkem spokojenej, jinak celkem dobry bagly delal treksport (treba patagonie ci tatran) ale ted delaj nakou novou edici ci co, a ta uz mi prisla celkem vosulena..
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    BLANA: ja zas nenakupuju až tak často, zato preferuju nákup v kamenejch obchodech co se vybavení týče, není nad to si nasstávající vak ošahat
    ja koupila celkem za levno (2500) větší bágl Husky 75l
    něco takeho http://www.batohyshop.cz/turisticke-batohy/data/images/2724_0_tn2.jpg
    neříkám že je nejlepší ale jsem s ním v rámci možností spokojená, mám rada variabilní věci, i když nepředpokládám supradlouhou životnost,

    spacaky nevim, tež bych potřebovala
    ale lednový slevy brát

    všechno se samožřejmě odvíjí od toho do jakých podmínek pojedeš
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    NOISEGATE: taky mi hudy přijde drahej, ale to snad všechny šopy krom army...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SEVERINE: to by me zajimalo, co povazujes za megagigasport, kdyz ne Hudy ;) zda se mi dost drahej, kvalitni, ale platis za znacku, to je jasny, ackoli ceny rock empiru jsou celkem fpoho,

    BLANA: gemmy sou dobrý, deutry taky, ale predrazeny, maj moc vychytavek, kery malokdo pouzije, mammut ted prodava bagl arete v nekolika velikostech za 3000,- coz je supr.
    spacoš? asi od primy, zalezi co chces, mrkni do auditka o outdooru
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    nakupuju v Hudy sportu .. vypadaj solidně a přitom ne megagigasportovsky
    mám batoh Gemma a jde to, ale kdybych si znova vybírala a měla v kapse vánoční příspěvky, tak nejspíš vezmu Deuter
    spacák mám nakonec Rock empire .. asi Arctic plus - je s dvojitým vycpáním nohou (speciálka pro ženský) .. zatím si ho jen chválím
    kdy nakupovat? .. až budou v lednu slevy .. s UK nemám žádnou nakupovací zkušenost
    BLANA
    BLANA --- ---
    popr nejaka doporuceni co se tyka velkych batohu/spacaku?nejlepsi znacky co se tyka kvality etc..?
    BLANA
    BLANA --- ---
    mela bych takovy dotaz...v prubehu podzimu se mi povedlo vyztracet spacak i batoh,na leto potreba novy...kdy je zhruba nejlepsi doba na nakup techto veci???popr. zda je lepsi nakupovat u nas bo v UK, kdyby nekdo vedel...
    EGGH
    EGGH --- ---
    JUWELIUS: Já spal v závěsný síti přes rok a nemoh jsem si nikdy stěžovat, mnohdy to bylo lepší spaní, jak teď v posteli :) Akorát teda ve dvou to moc pohodlný nebylo :))
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    btw. nevim jestli to bude stylovy ale hodne vychytana maceta je ta od Fiskars, je teda hi-tek, ale to jak seka, to neuveris, dokud nezkusis, to je britva! Hmotnost 430 g • Délka 495 mm http://www.nejlepsiceny.cz/sekery/fiskars-maceta.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nejlepsi je hamaka typu sit, kdyz mas na pasku ruzny pasy, na potach nejakou prezku a tak, tak se v tom sice vyspis, ale uz nikdy v zivote se z toho nevymotas, pac se ti to vsecko chyti do ocek a jsi jak moucha v pavucine... bleee ;]
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    JUWELIUS: to ti nepovim dovezl- dovážel to kdysi kamoš co tam nejakou dobu žil...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    JUWELIUS: asi osm set - značka "ticket to the moon" (made in utopia) - takový romanticky pomenovaný to je, ale funguje fajně
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    SEVERINE:
    CRYYSTAL:
    diky moc za info. Jeste bych se zeptal zhruba na cenu?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    JUWELIUS: nejlepší spaní v cestovní hamace (to je ta, co se dá sbalit do pytlíčku 25x15 cm a váží tak 30 deka - mám koupenou v hudy, 2-3 roky, spokojenost) je s nafukovačkou, dost izoluje .. postaví se to kdekoli, kde jsou stromy a velmi rychle .. déšť jsem v hamace pod plachtou 3x4 zažila jen jednou a výsledek byl: příště o něco větší plachtu, bez děr a dobře ji napnout tak, aby se neměla šanci dotknout hamaky (zní to prostě, ale dokud to člověk nezažije, tak neví)
    CRYYSTAL: jinak hamaky z peru sou dost nejlepší, ale nedaj se přenášet (když člověk necestuje autem, ale nohama) .. pokud si to "dost nejlepší" chcete zkusit, tak u zastávky vodičková - na tý straně co je pak hospa u sudu, ale je to ještě před informacema magistrátu - je takovejch průchod a na jeho konci obchod z hamakama .. kde vás milá pani nechá všechny vyzkoušet.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    JUWELIUS: ja sama vlasníkem hamaky nejsem ale plati takový všeobecný kec že záleži na kvalitě a to dost....zas upřednostňuju složit páteř na tvrdou zem .... ja se prostě potřebuju občas roz plácnout než se nechat zabalit a zavěsit
    jednou jsem spala mv pravý hamace dovezený odkud si z peru a nemužu si stěžovat, jak popisuješ (imo relativně) pohodlné na milion zpusobů, byla dost velká takže vytvářela jakousi-kolíbku závetří že se do toho dalo i zabalit jako do deky
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    ALL: nemate nekdo vetsi zkusensoti s uzivanim Hamaky? Vrtalo mi hlavou, jestli se da v hamace - zavesne siti opravu pohodlne vyspat, tak sem ji testoval na zahrade a opravdu me mile prekvapilo, ze me rano nebolely zada a dokonce sem se dobre vyspal nejen na zadech, ale i na boku. Hledal sem na internetu a samotneho me prekvapilo kolik variabilnich moznosti se s tim da delat. (pres natazeni plachty nad sebe, na delsi spani a pobyvani na miste, spani v nerovnem a nepohodlnem terenu, pokud je jako sit, tak lze vyuzit i pri rybolovu, pomocne provazky co odvadi vodu pri desti az po ochrane krouzky proti lezoucim pavoukum, skorpionum apod. Na cestu nekam do dzungle to musi byt vskutku prakticka zalezitost.
    SUCHO:
    Na penize neni spatna takova plastova schranka, valecek co frcelo tesne po revoluci jako reklamni predmety. Da se to myslim jeste snadno sehnat. Muzes nosit jak mince, tak bankovky v rulicce a ovesit okolo krku. Jinak sem vetsi obnosy nosil v pytliku v bote, pod vlozkou. Ovsem jake bylo moje prekvapeni, kdyz se po delsim noseni treba jedna bankovka roztrhla apod. Takze idealni to take neni. Ale jinak to resim klasicky kapsickou pres krk, kam se vejde pas aj bankovky. V niz si samozrejme schovavam jenom mensi obnos a vetsi schovavam peclive nekde jinde. Dalsi praktickou vec, je pouzivani druhe fiktivni penezenky bud s proslymi bankovkami, nebo nakopirovanymi - fiktivnimi a proslymi platebnimi kartami. Muze byt osvedcena vec, jeste sem nikdy nastesti nevyuzil. Krom teda lapaliich a vysvetlovani pri celni prohlidce :)
    OVERDRIVE:
    zakopat do pisku pod hadry je moc dobry napad. Bod pro Tebe ;)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    já ze savem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam