• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POACODEX GIGAS dáblova bible
    KOKES
    KOKES --- ---
    UBIK: ee, maminka rikala, zdrav kazdeho pana na ulici, muze to byt tvuj tatinek:D

    jinak k poctivemu ukradeni: byla to proste valecna korist, delaji to tak vsichni, i my jsme to tak delali:P
    Ironii je, ze kulturni chovani umoznuje nekomu neco ukrast, a pak mu to obcas pujcit aby se pokochal o co prisel..:-)
    AENYE
    AENYE --- ---
    HARALD: zrovna ty a všichni zde sledující tam právo mají.
    HARALD
    HARALD --- ---
    AENYE: to je soukromý klub, kam se nedostane nikdo, komu nenastavíš právo přístupu.
    POA
    POA --- ---
    http://www.kb.se/codex-gigas/cze/highlights/
    ≤img src=:http://www.kb.se/bilder/Codex/BigTopRight/289r.jpg:≥
    POA
    POA --- ---
    UBIK: jen by mě zajímalo, podle čeho usuzuješ, že jsem ztroskotanec ...
    POA
    POA --- ---
    CHOBOT: jeho účel pokud vím byl ne se proslavit, ale přežít!!

    Ono je člověku po smrti jaksi jedno, jestli je slavný nebo ne.... nebo se pletu?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    POA: ou ty to asi bereš docela vážně co? Podle mě je to o sugesci: Já žadnou změnu atmosféry v Praze nezaznamenal, vlastně nikdo koho znám jinou atmosféru nezaznamenal - kromě toho že je zima, ale to asi nebude ovlivněno Satanskou biblí v Praze :) Pokud věříš tomu, že Satanská bible je cosi ezoterického a magického atd., může to mít vliv na tvoje podvědomí.
    Ale pochybuju že by to mělo vliv na všechny ostatní, dnešní svět - až na pár vyjímek - tvoři agnostici... A jak by mohla nějakou "auru" mít? byla napsána normálním člověkem, který měl prostě bohatou fatazii....:) A pravděpodobný účel mu vyšel - je slavný :D
    POA
    POA --- ---
    UBIK: nechápu, nevadí...

    ale já už s někým chodím... jen to trochu střídám :-) chodím na procházky... občas mi někdo doma usne... ale nevím, jestli to je chození, o kterém mluvíš ty...

    a mou tajnou láskou je to mimčo rohaté se zeleným ksichtíkem, zahnutýma tykadýlkama ... a chtěla bych vědět, co má pod těma pamperskama!!
    POA
    POA --- ---
    pak se jen modlím za ty, kteří to nemají v sobě srovnaný.... a kteří mají kolem sebe někoho, kdo si magicky zahrává...

    myslím, že setkání on-line s tím zdánlivě nevinným obrázkem může působit jako katalyzátor čehokoli...
    POA
    POA --- ---
    dělají to schválně, že tam budou zavírat najednou poměrně malou skupinu lidí? Ne že lidi budou proudit, ale že tam budou chvíli zavření?
    POA
    POA --- ---
    POA
    POA --- ---
    já bych si tedy se symboly černé magie jen tak nezahrával, když o tom nic nevím... mluvím o těch na podiu... i o té osobě, která řekla...

    TAKOVOU KONCENTRACI, PREMIÉRŮ, MINISTRŮ, PRINCEZEN... V PRAZE NEPAMATUJEME
    POA
    POA --- ---
    já bych si tedy se symboly černé magie jen tak nezahrával, když o tom nic nevím... mluvím o těch na podiu... i o té osobě, která řekla...

    TAKOVOU KONCENTARCI, PREMIÉRŮ, MINISTRŮ, PRINCEZEN... V PRAZE NEPAMATUJEME
    POA
    POA --- ---
    UBIK: HOUBY DAVOVÁ HYSTERIE... tu teprve rozpoutáme my, co jsme na nyxu a vrátíme se odtamtud...

    bez legrace... já když jela z vernisáže domů, tak rychlík najednou dlouho stál... pak přišla průvodčí... že prý jsme někoho srazili... a že už žádné pomoci není třeba, že v takových případech už není pomoci... zpoždění 135 minut... GALILEO GALILEI za to může... tak se jmenoval ten rychlík...

    první mrtvola poté, co někdo z lidí na podiu, kde byla řečena z mého pohledu památná ďábelsky mazaná věta

    CODEX GIGAS, DÁBLOVA BIBLE JE BOŽÍ DÍLO

    teď si fakt neuvědomím, kdo to řekl...

    může ON za tu bitku mezi bílými a černými mágy, která se potom strhla a jejím následkem byla sfetovaná figurka človíčka vedena přes koleje ve chvíli, kdy tam jel svědek této věty, tedy JÁ OSOBNĚ?

    nehledě k tomu, že úraz RENFRI... a následné problémy, které popisovala před pár dny... by dle mého esoterického cítění opravdu mohly souviset... jak to říct... s radikální změnou duchovního prostředí v Praze v posledních týdnech... a tam je souvislost jasná... už se to připravovalo...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    UBIK: Nj, se to jmenuje "Dáblova bible", takže to holt zavání esoterikou a něčím zakázaným, to víš... :))
    AENYE
    AENYE --- ---
    http://www.esoterika.cz/?akce=zobraz&clanid=3283

    "První pergamenová fólie je přilepena k vnitřní straně desky, čímž tvoří součást předsádky - jako by se tu mělo něco skrývat - a opravdu, v 19.století při retuši těchto míst byl odkryt latinský zápis opata břevnovského kláštera Bavora z Nečtin o odkoupení knihy od mnichů ze Sedlce."

    fólie mě pobavila...:)
    AENYE
    AENYE --- ---
    spíš se bojej, že by jim to nebylo vráceno, když si to tak poctivě ukradli...;)
    KORNY
    KORNY --- ---
    asi tam budou tajný dějiny křesťanství, když to ty švédové nechtěj nikomu půjčovat ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam