• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    JAINA
    JAINA --- ---
    SILVERFISHH: Jj, a Havlík mu to hrozně závidí ;)
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    ANDULKE: Hrbeček tento rok odchází na akademii věd, odučit si tam to svoje na pár let :)
    ANDULKE
    ANDULKE --- ---
    Kapitoly samy pro sebe jsou profesor Hrbek, Segi a Rýdlová to finišuje. Ke všem třem mám respekt a úctu, ale dalo by se o nich napsat tolik povídek...možná sem někdy něco publikuju až to vytvořím.
    CENDA
    CENDA --- ---
    Presne. Ja jsem zadny slidy od nej nikdy nevidel :)
    JAINA
    JAINA --- ---
    KLA: To už za nás zase tolik nedělal, to bylo po tom, co se vrátil z Ameriky, tak třeba tam chytil jiný mravy, a nebo se nepamatuju :)
    KLA
    KLA --- ---
    JAINA: Na brožovi mi přišlo nejdebilnější že měl všechno na slidecc, který nás nechával opisovat a ani k tomu často nic neříkal
    JAINA
    JAINA --- ---
    Millerová byla hrozná, nám taky na hodinách usínala i ve stoje :D já u ní nejvíc vypěnila, když se pokoušela spustit prezentaci a my jí poradili, aby zkusila "F5" a ona to začla hledat kurzorem na monitoru :D Já, která jsem maturovala z informatiky, jsem málem dostala infarkt, zvedla jsem se a šla jsem jí to zmáčknout :D Já chápu, že starší lidi s tím mají problém, ale tak... nemají s tím pracovat. :D

    Havlík socky neučil, to učí zase jen Brož, Hrbek (ten teď taky odchází) a semináře Rýdlová. Brož podle mě nebyl špatný, jen často odbíhal od tématu ke svým osobním historkám. A knihovna pod Havlíkovýma rukama určitě vzkvétá. Zahrnuje tam i docela nový moderní knížky, který nám dopřál i v kánonu k maturitě, díky bohu za něj :)
    M4RC
    M4RC --- ---
    SILVERFISHH: Nás nikdy neučila :)) Zanechala ve mně jen vizuální dojem...
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: píča to byla. I dkyž zas mi zajistila možnost spousty kvalitního provokatérství :)
    Mojí oblíbenou zábavou bylo rejpat do její přebujelý homofobie. To by člověk nevěřil kolik litrátů bylo na mužský :D Když začla tvrdit že Verlain a Rimbaud byli jenom dobří přátelé tak jsem se jí to snažila vysvětlit asi půl hodiny. Ani rajčata nejsou tak rudý a sopky bývají i chladnější než byla po týhle diskuzi ona :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    M4RC: Müllerová byla vždycky hrozně nudná, jednou jsme zažili, že uspala sama sebe.
    M4RC
    M4RC --- ---
    KLA: No je to možné. Já jsem končila, tuším, 2003... A už jsem si vzpomněla - myslela jsem Brože...
    KLA
    KLA --- ---
    M4RC: nene, ten se jmenoval jinak. Havlík tam byl za nás (tak před devíti lety) nový a začal s dějákem. Pak taky po tý Milerový převzal školní knihovnu ( "haleluja" zajásala Kla, knihovnice :D )
    M4RC
    M4RC --- ---
    KLA: A Havlík učil taky socky, ne? Takový tmavovlasý s pleší a bradkou? Toho jsem neměla ráda...
    JAINA
    JAINA --- ---
    Jj, už nějakou dobu učí i češtinu, a myslím, že byl ze všech nejlepší. Děják mě moc nebral, ale čeština s ním byla nejlepší :)
    KLA
    KLA --- ---
    JAINA: Havlík učí i češtinu? My ho měli když byl prvním rokem a učil jen děják...
    JAINA
    JAINA --- ---
    KLA: Pantoflíček už odešel docela dávno a ta češtinářka s boky tak širokými, že nedokázala projít dveřmi a copem (kterou jsme měli ve druháku) možná odešla ten rok, co jsme maturovali (před rokem), my ale naštěstí poslední roky měli na češtinu Havlíka, což bylo požehnání. Rýdlová prý možná bude ředitelkou, každopádně je pořád jednou z nejlepších učitelů na GPJP :) A Segi byla taky super, sice jsem ji měla jen na seminář, na který jsem zase tak moc nechodila, ale hrozně se mi líbil její projev :)
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Tak ten uz u nas pravdepodobne minimalne dva roky neuci... Asi toho zacinam litovat
    CENDA
    CENDA --- ---
    KLA: Ten kabinet je opravdu sila. "Nikotinove doupe".)
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: Pantoflíček už nemá svůj totálně zakouřený kabinet? Učil dějepis. Starý pán v bílým plášti
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Pantofel mi nic nerika, zastupkyne je Rydlova, u ktere jsem byl zatim pouze na koberecku, takze ucitelske schopnosti dokazu tezko odhadovat :-/
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: myslím že ne, ale přiznávám že mi ty lidi byli mocně u prdele takže je možný že jsem si je jen nezapamatovala :)

    A jediný dva k něčemu učitelé byli zástupkyně a Pantofel...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam