• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    M4RC: Müllerová byla vždycky hrozně nudná, jednou jsme zažili, že uspala sama sebe.
    M4RC
    M4RC --- ---
    KLA: No je to možné. Já jsem končila, tuším, 2003... A už jsem si vzpomněla - myslela jsem Brože...
    KLA
    KLA --- ---
    M4RC: nene, ten se jmenoval jinak. Havlík tam byl za nás (tak před devíti lety) nový a začal s dějákem. Pak taky po tý Milerový převzal školní knihovnu ( "haleluja" zajásala Kla, knihovnice :D )
    M4RC
    M4RC --- ---
    KLA: A Havlík učil taky socky, ne? Takový tmavovlasý s pleší a bradkou? Toho jsem neměla ráda...
    JAINA
    JAINA --- ---
    Jj, už nějakou dobu učí i češtinu, a myslím, že byl ze všech nejlepší. Děják mě moc nebral, ale čeština s ním byla nejlepší :)
    KLA
    KLA --- ---
    JAINA: Havlík učí i češtinu? My ho měli když byl prvním rokem a učil jen děják...
    JAINA
    JAINA --- ---
    KLA: Pantoflíček už odešel docela dávno a ta češtinářka s boky tak širokými, že nedokázala projít dveřmi a copem (kterou jsme měli ve druháku) možná odešla ten rok, co jsme maturovali (před rokem), my ale naštěstí poslední roky měli na češtinu Havlíka, což bylo požehnání. Rýdlová prý možná bude ředitelkou, každopádně je pořád jednou z nejlepších učitelů na GPJP :) A Segi byla taky super, sice jsem ji měla jen na seminář, na který jsem zase tak moc nechodila, ale hrozně se mi líbil její projev :)
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Tak ten uz u nas pravdepodobne minimalne dva roky neuci... Asi toho zacinam litovat
    CENDA
    CENDA --- ---
    KLA: Ten kabinet je opravdu sila. "Nikotinove doupe".)
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: Pantoflíček už nemá svůj totálně zakouřený kabinet? Učil dějepis. Starý pán v bílým plášti
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Pantofel mi nic nerika, zastupkyne je Rydlova, u ktere jsem byl zatim pouze na koberecku, takze ucitelske schopnosti dokazu tezko odhadovat :-/
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: myslím že ne, ale přiznávám že mi ty lidi byli mocně u prdele takže je možný že jsem si je jen nezapamatovala :)

    A jediný dva k něčemu učitelé byli zástupkyně a Pantofel...
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: A se Svarcem a Rubnerovou jsi taky chodila? Ti tu taky ucej :-D
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: Segi jsme nemeli, možná proto že jsem s jejím synem chodila do třídy :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: To uz tady asi neni, nase trida ma na literaturu Segi. Nazor na ni je vsak tezce individualni. Prekvapuje me, kolik u nas uci byvalych studentu...
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: Tak zase furt lepší mladá než nějaká komunistická vykopávka. Nevím jestli tam ještě je, ale češtinářka (takový prastarý mrňavý cosi se strašně dlouhým copem) milující Pujmanovou a Majerovou a ignorující jakoukoliv hodnotnou literaturu mi na léta zkazila vztah ke knihám
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Zrovna ted s ni mam dvouhodinovku geografie, koukame na film (pro zmenu). Imho je na uceni na stredni jeste moc mlada..
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: a jaká je? Já s ní chodila do třídy a byla to nejnudnější osoba ve vesmíru. Za ty tři roky jsem si nebyla schopná ani zapamatovat jak se jmenuje křestním jak byla strašně nevýrazná :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    KLA: Kocová nás učí geografii. Jinak se moc zajímavého neděje, v pátek máme poslední zvonění následované akci v městské knihovně a potom večer neoficiální Patočka fest.
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: a děje se tam něco zajímavýho?
    A neučí vás náhodou Kocová?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam