• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    waaaahaha valec ty vole krutost, koho je to turistak paneboze?!
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: já a Adush jsme teď ve třeťáku, myslim že je tu ještě jedno ID, ale nepamatuju si který
    GONCCHA
    GONCCHA --- ---
    MISON: jj, to tam chybi..
    a taky - uz zadna - bohudik :))
    MISON
    MISON --- ---
    i kdyz jak na to tady koukam, tak to bude samej oldšůler a nikdo soucasnej co?
    CENDA
    CENDA --- ---
    MISON: Jj presne....to byly casy ahhh :P
    CENDA
    CENDA --- ---
    LOL ta fotka :DD
    MISON
    MISON --- ---
    doplnuji, ze v ankete chybi moznost: "uz zadna - uspesne zakonceno maturitou"

    tak co studaci ? ;)
    SHERY
    SHERY --- ---
    XHANA05: pro kazdyho je ale ¨pojem nerizena strela neco jinyho - nekdo ji nemel rad nebo mu prisla moc narocnej clovek, kterej ma hodne pozadavku... me ale bylo sympaticky, jak to mela hozeny - velkej obdiv tedy... ale chapu, ze to mel treba nekdo jinak...
    XHANA05
    XHANA05 --- ---
    SHERY: To mě docela překvapuje, asi se už uklidnila, každopádně v době, kdy na GPJP začínala byla jak neřízená střela.:)
    SHERY
    SHERY --- ---
    no tak tuhle diskuzi bych tu opravdu necekala - i ja jsem s GPJP stravilila cele 4 roky, ale uz je to minulosti... pro Rydlovou ale zvedam palec vzhuru - to kazdopadne... :))
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    M4RC: ta se tam vyskytuje celkem casto(ma kancl hned vedle trinactky), ale vesti problem je zachytit ji ve chvili kdyz ma cas:)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    M4RC: :D ta musela čumět :D mě většinou příde, že ona si myslí, že jsem všichni přirozeně inteligentní vysokoškoláci... to její "To už ale znáte ze základní školy" mě vždycky doráží.... a ano testy na posledních 10 minut "máte na to dvacet minut - deset si přetáhneme do přestávky" :D
    KLA
    KLA --- ---
    M4RC: Hele ale musim se reditele zastat, my ho meli na pul tretaku na fyziku a musim rict ze me ten predmet bavil a dokonce jsem mela i nejakou celkem prijatelnou znamku...

    PROMETHEA: ja sem tajna... a ty lidi prakticky neznam, protoze ac jsem s nima byla nucena byt dva roky ve tride, tak o nich naprosto nic nevim a ani trochu mi to nevadi.... obzvlaste v pripade ymineneho tichace :D
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    KLA: a ktera ty jsi? :)
    nahodou jsem sem nakoukla, a hle, koho to nevidim, par znamych tvari...andrejka, ondra v pozadi (moji spoluzaci ze zakladky..:), dominika, ostatni bych si musela trochu zapremyslet, ondra tichy chybi =)
    na patocku jsem nechodila-moje alma mater je arabska, ale myslim, ze z povidani jsem toho hodne pochytila:)
    (dokonce jsem byla 2005 na maturite sestry - takze skoro jako domaci..rydlova, broz, valek...:)
    (mimochodem super fotka na nastence :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    M4RC: učí, učí - ale jen na semináři...ufff :D i když teda hNusartice taky žádnej med...
    KLA
    KLA --- ---
    no ale vsadim se ze pica ulmanova a ta druha krava na fyziku tam sou porad... ty tam budou dokud nepojdou :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: tak to tamurčo neni, na zemák místo ní nastoupil jeden učitel a letos i druhej. na bižuli je tam velgová a žalmanová (ta skalická neni ani na seznamu)...asi už v etiopii zůstala :D
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: neni? divny... biologie zemepis... ale jen co nas odmaturovala tak jela na rok nekam do etiopie nebo kam, ale pak se prej na solu zase vracela
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: tak tu neznám - možná už tam ani neni....my máme havlíka, ale nevim jestli toho znáš zase ty?
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: Skalickou... ucitelka na prd, ale ani si nevsimla ze jsem ji skoro celej ctvrtak nepirsla do skoly :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam