• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: to já zrovna teda ani jedno, ale co bych za ulmanovou na fyziku dala...chjo
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: priznavam......ulmannku mam docela rad - me zrovna fyzika jde... (mam to v krvi -rodice matfyz)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: my máme hNushartovou, tak buď vděčnej za ulmanku...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jo a taky ma dost kecy teda na kluky kterejm nejde fyzika to teda jo...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: jasně
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: koukám, že to říká minimálně jednomu v každý třídě:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: nevim o ni jsem slysel jenom to nejlepsi

    jinak me uz ulmannova trosku stve...rika pri hodinach prej ze mam dobrou budoucnost ze ze me bude inzenyr.....si neuvedomuje ze to tak lukrativni neni :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: to jo, ale co si budem povídat (každej si o ní udělá svůj obrázek, až když jí má)...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ja si ho asi vezmu...dvorakova php umi dobre ne?

    http://www.ms.mff.cuni.cz/~dvorm9bm/odkazy.php
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: mě na konci roku loni pobavilo když se mě nevěřícně zeptal, proč jsem si nevzala seminář z Informatiky a prej: "Zrovna u vás, bych to nečekal..." ROFL.....btw - kde má dvořka napsaný, že má přístup na nyx?
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: promin kdyz mu kecam do hodiny ohledne CSS a HTML ze toto je "nepresne" a kdyz me pusti driv tak jsem radsi :) a taky stahuju, hlavne pro PDA si stahuju vzdycky tuny veci... :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: to by mě taky zajímalo:D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: omg - proboha každej prvák by udělal lepší jak on - fakt blb....já sem mu vždycky na hodině dávala čočku, ptž fakt nechápu, proč si myslel, že holka asi nemá právo vědět, nic o počítačích, takže sem pravidelně na jeho dvouhodinovce stahovala z netu co se dalo :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Kdo mi dal na nastence jako tridniho Skalicka?
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: me uz z toho ale hrabne...
    videla jsi jeho novy stranky? ja myslim ze ty minuly byly strasny ale lepsi nez tyhle...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: :D díkybohu já už sem se Gloce zbavila lol....prase tlustý prsatý :/
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jelen je dobrej :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    no me stve gloc s tim projektem na informatiku....kdo to ma vymejslet...nemam vubec idea co za tema na vytvoreni webu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam