• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no prave ale on udelal ze uz me nekontroloval a ze sice by to stacilo ale ze ne...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: brožovi se dycky muselo napsat přesně to, co chtěl. prakticky nejlepší to bylo i těmi samými slovy...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: taky mi přijde - hodně učitelů se k nám už ve druháku chovalo dost jinak -jakoby nás víc brali - ty mladší jako kamarády, sobě rovný, ty starší jako dospělý

    heh, možná to bylo tim, že sme měli nejlepší průměr vysvědčení na škole:DDD
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no nevim ale fakt jsem mel ten pocit...treba v prvaku jsem mel prumer 2,52 tak jsem chtel jeste dopsat test a on rekl at jdu do predni lavice, po chvili se mi na to kouknul a rekl ze tohle na to neni a vratil mi to....ja tam neco jeste zplodil dobryho ale on mi potom vysvetlil ze uz na me nekoukal a nekontroloval me....
    MISON
    MISON --- ---
    za to bych se podepsal ..clovek si mysli vsechno mozny, ale pravda je, ze kdyz to vsechno uprimne odsekas jak chtej, tak neni nikde zadnej problem

    v prvaku a druhaku jsem si to samozrejme jeste nemyslel ...voni se ty profesori fakt zacnou chovat trosku vic volne a tak je atmosfera lepsi, ale taky delate mnohem vic veci bez kecu tak jak chtej..
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: imho brož neměl oblíbence - když už tak šlo vždycky o to, jak se chová většina třídy...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no ja mam pocit ze me broz moc rad nemel :D a ze mi to trosku dal sezrat...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: ste cucáci, co nevědi jak to málem dopadlo s jednim klukem když sme byli v prváku (chtěli ho vyhodit za staženej projekt) - brož vždycky řekl co chce a když se to dodrželo, nebyl problém
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: prudil a priserne...me dal o stupen horsi za to ze jsem spatne dal citaci -> timpadem jsem opsal z 10 prace jeden odstavec o koranu a mel jsem 4 na vysvedceni a malem i reditelskou dutku...

    spoluzakovi pak nakonci prisel na dve a nechal ho bez problemu...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: jako Brož byl kapitola, jeho četby, testy a všechno moc, ale aspoň neprudil
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    teda gloc si uz vzal muj projekt na posouzeni...pry se rozhodne jestli ho vubec smime udelat...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: heh, to se někdo má - já umřu nudou s Hrbkem....(viz foto)....ale má to jednu výhodu, že se o sockách aspoň stíhám učit němčinu
    MISON
    MISON --- ---
    IM_MORTAL: segra se o nem taky nalezite vyjadrila

    jinak Broz celkem ok, ale nevim proc, ale cimsi me vzdycky strasne zral..obcas s nim byla rekneme..nemozna diskuse nevim jak bych to popsal spis takova neuprimnost...podobny neco jako Martinkova.. kdyz s takovym clovek mluvite, mate pocit, ze si mysli, ze sezral vsechnu moudrost sveta =) ale ted kdyz si tak vzpominam, tak me timhle srala vzdycky a hlavne martinkova ..

    jeste ze sem ji nikdy na nic nemel ..
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Dava basnicky za dve napomenuti v hodine
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: teda ten je....fakt zajimavej..budu mit srandu uz ve ctvrtek hned prvni hodinu...uz jsem mel i basnicku :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: jo šístek je husťák - my ho teda nemáme, ale byla sem na schole pragensis a to byl mazec...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: to je ucitel? ja jsem ho tam parkrat videl a myslel ze je to navsteva :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: heh jo - kvůli ní sem málem musela uprosit zástupkyni, aby mi přehodila povinej seminář na nepovinej (kterej sem okamžitě vyhodila ze svého programu) - tvůrčí psaní - a to sem se na něj tak těšila...:(
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: broze jsem moc nemusel.....sistek je mnohem "zajimavejsi"
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: kdyz mas notebook a FlatOut 2 tak ne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam