• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    jo a smutna zprava - pantoflicek letos odchazi..pry si chce uzit duchodu :(
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: to se mani nevěděla - já na češtinu vždycky dokonale vypnula....
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: ona to uplne nesnasi, takze jsem to vzdy co nejvic zminovala... Stejne tak nebyla ochotna uznat ani to ze Wilde byl za sodomii dokonce zavrenej :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: "nebyli jen dobří přátelé" lol - to nám havlík rovnou řekl, že byli milenci a že se navzájem to...no...ovlivňovali:D
    KLA
    KLA --- ---
    Aha no, tak koukam ze kazdej chceme od stredni neco jinyho :D Ja jen chtela aby me nikdo neprudil a abych mohla pruduit je :D Je fakt ze kdyz jsem se u zkouseni odmitla vzdat sveho nazoru, ze Verlain a Rimbaud fakt nebyli jen "dobri pratele" jak nam tvrdila, tak jsem dostala za pet uplne nespravedlive, ale stalo to za to ;)

    A stejne by mi to bylo k nicemu, sem si rikala ze na cestinu se fakt nic ucit nemusim kdyz mam ke kazdy otazce precteno 5+ knih a nakonec dostanu debilni divadlo :D

    Vlastne jedinej kdo me neco poradne naucil byla zastupkyne, ale ta zas az tak, ze jsem se doted z filosofie nemusela poradne nic ucit...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: uspávačka, to že na hodinách sama chrápe je minimum, nenaučí a nejvíc mě našvihla, když se nechtěla vzdát (sám ředitel jí z něj chtěl vykopnout) semináře, ze kterýho kvůli ní odešlo X lidí...
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: mullerovou jsem zazila jen v prvaku, coz je tedy taky jedinej rok, kdy z cestiny nevim absolutne nic. Jeji hodiny jsou absolutne nezajimavy, nudny... Jako asi nikdo o ni nemuze rict, ze toho vi malo, je nabusena vedomostma z dejin a literatury jak svin, ale je proste nesnesitelne nudna. tot vse
    KLA
    KLA --- ---
    Hele co mate kdo proti Mullerovy? Ne ze by neco naucila, ale otravna mi nijak zvlast neprysla :)

    Ja chci jit taky na ples :(
    CHICA
    CHICA --- ---
    JELLY: jak jako posle do prace??????
    no ja se tam budu rusit kazdopadne:) jelikoz budu naivne doufat, ze to bude posledni zruseni pred maturitou....(ale ve skrytu duse vim, ze nebude.:)..)
    JELLY
    JELLY --- ---
    CHICA:fujky fujky....jak to tak slysim, tak i kdyz me ted ceka vrazedny zkouskovy ktery me posle do prace...,tak bych na sedmicku vazne vstavat nechtela.. nicmene uz se tesim!! dalsi duvod proc se zrusit:)
    CHICA
    CHICA --- ---
    JELLY: johysh neboooj;) bude to mazec ples. uz peclive nacvicujeme pulnocni prekvapeni na ples:) a jako musi to za neco stat, jelikoz kvuli tomu venuju hodinu ze sveho spanku. Chodime do skoly na 7.....brrr
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---

    NOVÁ ANKETA O NEJHORŠÍHO UČITELE



    pokud vám tam někdo chybí do pošty;)
    JELLY
    JELLY --- ---
    zalmanova rulezz... nicmene uz mam listky na ples takze se musite predvest aby to za ty prachy stalo:))
    MISON
    MISON --- ---
    to mas recht, vetsi bednu na dejak sem v zivote nevidel...je to kapacita !
    CENDA
    CENDA --- ---
    Jinak celkove jak tady pisete sem mel taky nejradsi asi havlika a jelena...broz taky sel ale psani testu s nim a jeho uvazovani finalni znamce bylo fakt moc :DD Reditel byl dobrej na fyziku...jako kdybych mel nushi nebo ulmanku tak neim neim jestli bych byl porad uspesnym absolventem. :X
    Jinak k dejepisu ma mison pravdu ze dejepis ucil ponekud nudne no...ale byl fakt bedna (hlavne na stredovek :P). Obecne malo lidi dejepis v tyhle dobe bavi no...je to dobou ale i vyukou...
    MISON
    MISON --- ---
    asi mas pravdu ;) kazdopadne latinu sme moc nesekali, pamatujes? :) to byla klauniada :D
    CENDA
    CENDA --- ---
    MISON: myslim ze tri misone:P Oni to ale menili...celkem. Jinak se to tu celkem rozjelo jak koukam :D
    KLA
    KLA --- ---
    Koukam ze nekdo s tou tabulkou pekne zacvicil :) Proc jsem smazana? Se zas musim dopsat :D
    KLA
    KLA --- ---
    MISON: Ja nevim, jedinej pulrok co jsme ho meli misto Nuzi na fyziku mi dal vic nez ty tri s ni... I kdyz je to predmet kterej me vubec nezajima, tak jsem si ho obcas rada poslechla a kdyz jsem pochopila jak funguje kazeta tak jsem z toho mela vyslovene radost... Zadny drceni se vzorecku a k pisemkam pekne tabulky, protoze jak rikal, tak kdo to neumi to v tabulkach nenajde :)

    IM_MORTAL: Broz byl skvelej... On, Pantofel a Zastupkyne... Hlavne jsem fakt rada ze jsem celkem poctive cetla ty veci co nam daval, az zpetne jsem zjistila ze to byly opravdu skvele a velice uzitecne knihy...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no prave ale on udelal ze uz me nekontroloval a ze sice by to stacilo ale ze ne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam