• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CENDA: být chycenej u kosový s tahákem znamená totální neschopnost. mám pokaždý minimálně 5 taháků a nikdy mi žádnej nenašla...vlastně nikomu z naší třídy
    CENDA
    CENDA --- ---
    PIZMA: LOL :DD Kosovou na vas!! Byt chycenej u kosovy s tahakem to je jako se zaziva pohrbit :P
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    KLA: a nemáš ten tahák ještě někde uloženej?? docela by se mi hodil
    KLA
    KLA --- ---
    JOHN_LENON: desna pizda... Hlavne jak furt na konverzace tahala svoje retardovany krestansky kamarady... Nejvic me dostal typek co nam vnucoval P.O.D. :D
    a stejne mi prislo ze anglicky umi docela hovno

    Ted mi anketa pripomnela Otcenaskovou :D Sme ji kazdou druhou hodinu rozbreceli svoji totalni neschopnosti :D Ale kdybych ve ctvrtaku neudelala A4 tahak z cely ucebnice a nevytiskla ho pro celou tu "hloupou" pulku tridy tak jsme tou pripousteci zkouskou neprolezli... Nakonec jediny co umim nemecky je Oda na radost :D Ale to uz se mi zas jednou hodilo tak ji nemuzu odsoudit uplne jako neschopnou kravu :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jeheh, ted koukam, ze gloc uz je tridni jo? jeheheh, takovej dement, to bych si fakt nepral...

    jo mel ste nekdo martinkovou na anglinu minimalne tri roky? to byste poznali svini! a jeste nabozenskej fanatik, kterej vas furt taha na naky yuthcampy, pritom je to zasterka pro najlevarnu k jehovistum, bo co. :P Fakt, rikal sem to o ni dva roky, vsichni krom my tridy mi neverili, ale pred maturitou ukazala svoji pravou tvar a nenavideli ji vsicni. Neschopna, nezodpovedna a kdyz neco nestiha, hazi to na vas. Prumernej cas kterej ste ztravili cekanim na vysledky pisemky byl min 14 dni a jeste byla urazena, ze ji honime. ale kdyz ste neco neudelali vy hned, mohla se po... takze ke konci ctvrtaku me neustale chtela vyhazovat ze tridy, jenze se ji to moc nedarilo. Ale ruku na srdce, on byl prave problem v tom, ze sem nic nedelal, na otazky sem odpovidal plynne celou vetou, ale proste nejak nesnasela moje I dont know, case I dont care about it.... you know, i think theres a lot of another things what are more interesting... dokonce jednou na me poslala rydlovou, ale ta mi toho moc udelat nemohla, pac sem fakt nic spatnyho neudelal.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    heheh... skoda ze mison zapomnel, jak sem prisel na hodinu jelena, kdyz uz sem byl davno po mature, misto prednasky politologie, polovina tridy nechapala... :p
    CENDA
    CENDA --- ---
    Lol tjn plavani bylo fakt neco....hlavne jestli se porad chodi jeste do riegru tak ta voda byla fakt silena. :P Ale hlavne taky na nas vytahoval naky tabulky no ale ja je urco nesplnoval :DD
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ahaaaa
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    hehe takže přidal frajer...ale když sem se mu tam složila tak docela koukal (mám "zátěžový" astma)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: tak nam dava vetsinou 25 bazenu pod 12 min....
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    já milovala jeho stovky pod tři minuty nebo 100 bazenů do hodiny...ehm.....nebo to jak nikdy do tý vody ani nevlezl
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: :D me se plavani libi jenom sipku ne a ne udelat :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    jojo zámečník to bylo peklo na plavání, až sem si radši pořídila uvolnění:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: dobrej napad..hotovo :)
    MISON
    MISON --- ---
    ja jeste navrhuju prejmenovat dotaz ankety na "s kym jste zazili nejvetsi peklo" a povolil bych 3 hlasy..co vy na to?

    koneckoncu jako nejhorsi ...to je takovy suchy

    peklo sme si kazdej urcite s nekym okusili, ale to jeste neznamena, ze byl ten profesor treba uplne spatnej ;) vite jak to myslim ..takhle kdyz se na to clovek diva zpetne .. ;)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    heh půlku z nich neznám ani já :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    tak na anketu jsem dal vsechny....
    CENDA
    CENDA --- ---
    MISON: JJ presne !!
    MISON
    MISON --- ---
    ty voe tak kdyz uz tak tam dejte vsechny ucitele ;)

    co tam jako dela valec? vyskrtnout ! ;)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    jo a smutna zprava - pantoflicek letos odchazi..pry si chce uzit duchodu :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam