• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: no jako jo, muzou bejt chytry ale kdyz se tem lidem proste nekdy neco nepovede, tak ty ucitele uz z principu jim daj dobrou znamku,...
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: mam dotaz... z FHS jsi pryc kvuli cemu? ja jen, ze jsem jeste loni mela vizi toho, ze tam letos budu delat prijimacky, ale hodne lidi me odrazuje, ze ta skola nic neda...

    ADUSH: presne, ja jsem teda nikdy nepochopila, jak se muze prijimat na zaklade znamek, at uz to bylo na ss nebo vs. je to naprosto nesmyslnej a zavadejici udaj. je naprosta debilita brat lidi na zaklade znamek, kdyz kazda skola je naprosto jina a na kazdy skole kladou jiny duraz na odlisny predmety (napr gpjp zsv..) a potom je tu taky to subjektivni znamkovani na zaklade toho, jestli jste zrovna treba pripad Hujer, kterej nosi svesticky panu profesorovi a bystre mu pujcuje pero, kdykoliv ho potrebuje...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: nemyslel jsem te osobne..sry ze to tak vyznelo
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: nemyslela jsem me, ja moc dobrejch vztahu nemam. spis neutral... ale myslela jsem to tak, ze proste jak kdo leze do zadku, takovy znamky ve vetsine pripadu dostane...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: to je velka pravda...taky zavisi na tom co te nauci..
    jestli mas jednicku za dobry vztahy tak se na vysoky po**** ne?
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    jo nekdo ma treba dobry znalosti, ale dle myho je znamka vysledkem vztahu mezi zakem a ucitelem, v mnoha pripadech... rozhodne bych jen na zaklade prumeru neprijimala...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: jj presne tak to bylo i u nas na zakladce..
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: tjn, u nas na zakladce davalo hodne ucitelu jednicky z povinosti, proste jak je nekdo dva roky chytrej tak nemuze byt ten treti o neco min chystrehsu a i kdyz nemel znamky na jedna, za jedna proste dostal. to samy vysvedceni ktery se psaly do prihlasky, taky uplne nejvic, vzdycky vsichni kazdyho ukecali a kolikrat nemeli takovy znalosti...
    MISON
    MISON --- ---
    CENDA: jsem stejneho nazoru ..
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CENDA: imho je dobrý dát body, ale zhruba jako na střední 10 do 1,2, 9 do 1,3 atd. rozhodně přijímat na průměr je zlo....
    CENDA
    CENDA --- ---
    IM_MORTAL: Prave proto si myslim ze na prumer je to spatne. Ale samozrejme jsou i vyjimky...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CENDA: tak třeba na 4VUT na dopravku tě na průměr vezmou jen z gymplu, což je dost zcestný, když třeba 4 roky střední dopravku studujueš a prakticky toho o tom víš víc než kdekdo z gymplu...
    CENDA
    CENDA --- ---
    KLA:
    MISON: Na prumer neberou na zadny humanitne zamereny VS (tedy co tak vim). Na pravech (v Praze) ti pridaj za maturitu par bodiku, to je tak asi vsechno.
    Reseni prumerem mne prijde divny protoze pokud nekdo studuje na naky mensi SS (nic proti...) tak je moznost ovlivneni znamek vetsi nez v praze brne atd. Timpadem to nic nezarucuje...
    KLA
    KLA --- ---
    MISON: jo to asi jo... a predpokladam ze podobny to bude u technickejch skol...
    MISON
    MISON --- ---
    gratz
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    filozofie owned! za dve! huraaa a uz tu mrdku do konce zivota neuvidim!
    MISON
    MISON --- ---
    KLA: tak to byl asi muj prelud ..kazdopadne je to na vsech medicinach co te napadne..
    KLA
    KLA --- ---
    MISON: vsichni sli normalne na prijimacky
    MISON
    MISON --- ---
    KLA: tvuj prumer, ale ses si jista ze nebrali lidi ani co meli supr prumer po cely 4 roky? .)
    KLA
    KLA --- ---
    MISON: to teda nevim... ja jsem teprve na druhy vejsce, ale ani na FHS, ani ted na filde je teda prumer nezajimal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam