• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: tak slovo trema neznam;) a ten ples nemuze dopadnout jak jinak nez dobre:-D btw na after se asi tesim vic nez na samotnej ples...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Tak lidi co ples? mate tremu? preju vam at vam to dobre dopadne a at to neni ostuda...ja dorazim az na afterparty(moc se omlouvam za ples :( a doufam ze to taky dopadne dobre :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    myslim, ze nushy ta dava do tela celkem hodne lidem:-D vcetne me... ted si me smlsla na doplnkovce z fyziky, mrcha
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    JOHN_LENON: mam z toho podobnej pocit...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Koukám, že v tý anketě se musel u Žalmanový někdo snad překliknout ne? o_O
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: chjo, neni to jednoduchy si vybrat skolu. zacinam propadat panice, jelikoz uz za chvili maj byt podany prihlasky:( tohle uz neni tak jednoduchy jak vyber stredni, tam to bylo vcelku jedno, hlavne ze to byl gympl, ale ta vejska... potrebuju nejaky znameni:)
    KLA
    KLA --- ---
    CHICA: No to ja nevim, ja se stydim bavit s cizima lidma... hele za rok co jsem tam byla jsem se neseznamila s jedinym clovekem... Ono kdyz mas v rocniku 1000 lidi tak je to dost tezky :/
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: 3,46 a mam tam cervenou 4...tak nevim, ale nemam tam ten posledni poslech... me vzdycky prilepsovala, tak nevim. je fakt ze tam nemam zrovna ideal znamky... zkusim se ji jeste poptat...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Takovej dost aktutální dotaz - přišlo vám (bo stalo se vám), že vám Kosová dala třeba o stupeň a půl lepší známku než ste si zaloužili. Mě už 4x! Například teď mi vychází 4,38 průměr (ale mám tam dvě známky - blbý - navíc a dvě - jedničky - mi tam chybí - klasika) a dostala sem na vízo za 3....kromě pololetí v prváku se mi to stalo dycky a nejen mě - co vim o naší třídě tak dost lidem přilepší...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: no rodice samozrejme...autoskoly to me nenapadlo.. :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: no vetsinou sponzorujou ples rodice, kamaradi.... a treba hodne o to stoji autoskoly, od tech mame taky sponzorskej dar:)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jj gloc si urval asi 10 minut ze svy hodiny (to dela malokdy) a zacal mluvit o tom jak je to slusnost tam jit a ze si tim zajistujeme ze tam nekdo prijde...

    CHICA: dotaz: kdo by chtel sponzorovat ples? to neni hokejovy utkani :D
    CHICA
    CHICA --- ---
    lucerna se nakonec zvladla zaplatit, teda spis zvladne- chybi nam uz jen "par" tisicovek. Musim priznat, ze za to vdecime hodne prof. Martinkove, ktera nam sehnala vybornyho sponzora:)
    no ale bohuzel penize z listku na lucernu nepokrejou naklady na to rock cafe, coz je 20 000Kc. Cekali jsme s prodejem listku na after az na tenhle posledni tyden, jelikoz jsme doufali, ze listky z plesu aspon castence pokreji tu after...bohuzel (ale mam jednu dobrou zpracu, melo to byt 100Kc;) )
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    tjn - už za vás a ples orodujou i učitelé...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: a zvladnete tu lucernu zaplatit? slysel jsem spis spatny zpravy...
    CHICA
    CHICA --- ---
    CENDA: bohuzel, jsme radi ze aspon lucernu poplatime, ale je toho nejak moc a ani takhle to nezvladnem:( ani nas to moc nepotesilo. my sitaky platime listky na ples i na after....
    CENDA
    CENDA --- ---
    CHICA: Hmm jsem myslel ze to je jiz included v plesovy :P Hmm dik za info!
    CHICA
    CHICA --- ---
    TO ALL: lístky na After party v Rock café již v prodeji za 80 Kč.
    doporučuji koupit do pátku, jelikož přímo v Rock café se chystá přirážka
    doufám, že tam většina z vás dorazí;)
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: a kdyz se to teda prvaci nedokazou zvladnout sami, jsou tam ochotny lidi z vyssich rocniku poradit co a jak?? funguje treba nejaka chat fhs room??? bo neco podobnyho??
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: Já sem zahrála do autu fyziku, děják, socky - teď už jen němčinu a matiku a bude to v suchu....ufff
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam