• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    JOHN_LENON: a nebyl taky na sracky? :D:D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    btw válec opet nezklamal a zlil se jak dobytek... :P
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    me spis rozesmalo, ze nakej cisnik na plese po kamosovi a me chtel obcanku... ze prej maj naky novy narizeni... :D to sem fakt nepobral, sice se pak omluvil ale postaral se nam o zabavu na 15 minut... :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    JOHN_LENON: :D :D no tak oni sli tesne pred nama tak jsme sli do kfc :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    no jo ty vole voni tam byli cajti, ted sem si to uvedomil... jeeezis me boli hlava...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    tak bojim se at to nepisu moc nahlas :D kvuli opilcum....

    Moc bych vam chtel podekovat za afterparty...docela dobre jsem se bavil..jenom me prekvapili ti policajti ale jinak to bylo fakt dobry ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ja sem rdy
    CENDA
    CENDA --- ---
    Gettttt readY!!!!!!!!!!!!! :D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: bude mi bychet to kazdodenni ranni skakani v telocvicne:D
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: hele jako to je to posledni, co me zajima..organitovat nejaky foceni, jsem rada, ze jsme se sesli v tak hojnym poctu:) dneska se nam taky podarilo konecne docvicit ten nastup, tak snad to tam vyjde...:-D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    jinak jsem vcera koukal na to jak jste se fotili...moc jste to organizovany nemeli co? :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: a kdo ne? ;)
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: tak slovo trema neznam;) a ten ples nemuze dopadnout jak jinak nez dobre:-D btw na after se asi tesim vic nez na samotnej ples...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Tak lidi co ples? mate tremu? preju vam at vam to dobre dopadne a at to neni ostuda...ja dorazim az na afterparty(moc se omlouvam za ples :( a doufam ze to taky dopadne dobre :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    myslim, ze nushy ta dava do tela celkem hodne lidem:-D vcetne me... ted si me smlsla na doplnkovce z fyziky, mrcha
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    JOHN_LENON: mam z toho podobnej pocit...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Koukám, že v tý anketě se musel u Žalmanový někdo snad překliknout ne? o_O
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: chjo, neni to jednoduchy si vybrat skolu. zacinam propadat panice, jelikoz uz za chvili maj byt podany prihlasky:( tohle uz neni tak jednoduchy jak vyber stredni, tam to bylo vcelku jedno, hlavne ze to byl gympl, ale ta vejska... potrebuju nejaky znameni:)
    KLA
    KLA --- ---
    CHICA: No to ja nevim, ja se stydim bavit s cizima lidma... hele za rok co jsem tam byla jsem se neseznamila s jedinym clovekem... Ono kdyz mas v rocniku 1000 lidi tak je to dost tezky :/
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: 3,46 a mam tam cervenou 4...tak nevim, ale nemam tam ten posledni poslech... me vzdycky prilepsovala, tak nevim. je fakt ze tam nemam zrovna ideal znamky... zkusim se ji jeste poptat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam