• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: protože nejezdim na kole - jako umim, ale ne tak abych zvládla nějakejch x kilometrů. a navícnechodim na tělák, takže mě to automaticky vyškrtává...ale fakt mě to nedře - koukat se na ožralou půlku ročníku a pár učitelů mě fakt netáhne...zvlášť velgová a uli, teda:D
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: proc nechces na sportak?? pro nas rocnik to treba byl nejlepsi zazitek za cely ty ctyri roky na patocce. nejuzasnejsi tejden:)
    JAINA
    JAINA --- ---
    MISON: nooo...:D jenom když je léto :D nejsem taková ta barbie která nosí výstřihy až ke kolenům i když mrzne :D
    MISON
    MISON --- ---
    JAINA: a co vystrih? ;)
    JAINA
    JAINA --- ---
    ADUSH: tak s tim zkusenosti nemam, ale slysela jsem ze je na blondynky s velkym vystrihem...ale vzhledem k tomu ze ho nemame, tak mi to muze bejt celkem fuk... a taky jsem bruneta...takze bych asi mela smulu..:D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: ver mi, ze holky rad nema...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: no jako prase je, to vim (na sporťák mě nikdo nedostane ani za nic), ale při zkušení etc - pokud nemášvýstřih až ke kolenům, takmáš smůlu...
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: jen poznamka na okraj diskuse.... nevsimla jsem si, ze by reditel nemel rad holky:-D spis naopak. To si pockejte na sportak;) vecerni zpivani u reditele a zamecnika na chatce s "troskou" lihovin....
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: tak myslim, že tohle můžu říct o více učitelích...aspoň já jo - ostatní to třeba viděj jinak....
    MISON
    MISON --- ---
    u Valka se pozna kdo je schopnej studovat.. ti co toho schopny nejsou, nebo si myslej, ze sou, ale ve skutecnosti nemaj paru jak samostudium ma vypadat, a pak samozrejme ti, co na to serou, maj hold spatny znamky a problemy

    z cehoz plyne i to, ze si pak na valce strasne stezujou, jakej je to nejvetsi darebak ;)
    casto si to lidi neumej priznat ;) valec byl vzdycky ferovej, tem co propadali protoze na to totaaaaaaaalne srali daval vzdycky kvalitni sance si to zvednout, stejne tak ostatnim na vylepseni znamek. kdykoliv ste se ho nacokoliv zeptali (pokud ste to ale skutecne studovali a narazili ste na neco, cemu i presto nerozumite), tak se vam to ochotne pokusil vysvetlit ...nevim co chtit vic .)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: sry teda myslel jsem to trosku jinak napsal jsem to dost dementne...no to je jedno....zase to mam nahnuty jinde, treba u sistka, dal mi debilni praci mladou frontu za to ze jsem se prej bavil :( jinak me teda sere ze pulka znamek co mi ucitele slibili ze je skrtli se na archu znamek objevili a ty dobry co jsem zase dostal tak ty ne....je to u vas taky?

    btw. co u vas tridnaky?
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: myslim, ze to tak chape kazdej
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ok sry ze jsi to tak pochopila...

    btw. muzete mi nekdo rict pisnicku z toho videa jak je tam melodie z vecernicku a pak jedna pisnicka...pls..dik
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: jj

    btw. nasral me dneska podruhy a mnohem vic, tenhle blbecek je nehoraznej povysenec a tesim se na den az odejdu bud ja nebo on...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: za a) nemluvim k tobě, za b) možná by ses mohl přestat tak nechutně vychloubat, už toho tady začínáme mít plný zuby
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no tak to mi neva :) ja jsem snad kluk :D a ma me mozna trosku rad...sice nas neuci ale uz me posilal o vyucovani na matfyz at mu pro neco dojedu..aspon jsem se hezky ulil :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JAINA: mno možná něco vysvětlí, ale když budeš zkoušená, tak ti dá bezpředmětně horší známku...nesnáší holky...
    JAINA
    JAINA --- ---
    IM_MORTAL: jo možná je šovinistický prase, ale aspon nám vysvetlil teorii..ja nevim - meli jsme ho jen na supl, takze v normálních hodinách muze bejt horší, ale docela to šlo...

    a k těm známkám..tu petku mi smazala..takže možná už nepropadám :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    prosim nutne reknete mi nejaky dobry tema na prezentaci na 3 minuty pro gloce..zitra to mame a ja nemam inspiraci :(
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL:
    JAINA: hele lepsi je hlaska To je mezi nebem a zemí....to kdyz rekne ve vystresovany situaci..
    ----
    btw. test mam za dve (25b), mohl jsem mit za jedna (min 26b) ale strhl mi jeden bod za osklivy graf..grr..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam