• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jak knihovníka? knihovně šéfuje Jelen a Havlík - jestli myslíš tohle.
    KLA
    KLA --- ---
    Mam dotaz... Kdo vam dela knihovnika?
    dekuju
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: tak to je dobry ;) uz se tesim :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: ¨tak pak se jde jeste na vejlet...viz treti fotka;) no a hraje se fotbal, volejbal. ale hlavni napln je ta voda, ta byla tusim 2x, a kola- na ty se jezdi nejvic. no a pak tam reditel na jedno odpoledne pujcil windsurfing, tak ti odvaznejsi zkusili:)
    jinak teda nezapomenutelnej tejden. konecne jsme meli moznost poznat poradne i tu druhou tridu a stalo za to tam jet. clovek si tam teda moc neodpocine...pres den cloveka utahaj sportama a vecer se toho moc nenaspi....
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: no a to se jede na kole, ve clunu a to je vse? nebo se pouziva vic prostredku? protoze na kole tech 20-30km snad dam ale ve clunu jsem nebyl nikdy takze nvm :D jinak to ale vypada docela pohodove..
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: VACLAV: my jsme jezdili rozdeleny na dve pulky. jedna byli ty nej, ktery treba jeli i dopoledne a odpoledne a ostatni byli ten rekreacni zbytek, ty jeli treba jen dopoledne. A jezdilo se tak 20-30 km max. ale zadny tezky tereny, az na vyslap na Plesne jezero, kterej ale stoji za to, tam je to fakt naaadherny:)
    no a pak olejovata netekouci voda, nejtezsi usek pri sjizdeni vody bylo nakladani a vykladani lodi:-D ale kdyz se chytne hezky pocasi, je to parada :)
    jinak tady par fotek:
    chatky:
    osvezeni po sportu;)
    prochazka:



    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: hele a kolik se tak jezdi kilometru? jak to presne probiha?
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: tak nejak, mam rada svy tempo a ne nejakou honbu za kilometrama za kazdou cenu
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: protože nejezdim na kole - jako umim, ale ne tak abych zvládla nějakejch x kilometrů. a navícnechodim na tělák, takže mě to automaticky vyškrtává...ale fakt mě to nedře - koukat se na ožralou půlku ročníku a pár učitelů mě fakt netáhne...zvlášť velgová a uli, teda:D
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: proc nechces na sportak?? pro nas rocnik to treba byl nejlepsi zazitek za cely ty ctyri roky na patocce. nejuzasnejsi tejden:)
    JAINA
    JAINA --- ---
    MISON: nooo...:D jenom když je léto :D nejsem taková ta barbie která nosí výstřihy až ke kolenům i když mrzne :D
    MISON
    MISON --- ---
    JAINA: a co vystrih? ;)
    JAINA
    JAINA --- ---
    ADUSH: tak s tim zkusenosti nemam, ale slysela jsem ze je na blondynky s velkym vystrihem...ale vzhledem k tomu ze ho nemame, tak mi to muze bejt celkem fuk... a taky jsem bruneta...takze bych asi mela smulu..:D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: ver mi, ze holky rad nema...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: no jako prase je, to vim (na sporťák mě nikdo nedostane ani za nic), ale při zkušení etc - pokud nemášvýstřih až ke kolenům, takmáš smůlu...
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: jen poznamka na okraj diskuse.... nevsimla jsem si, ze by reditel nemel rad holky:-D spis naopak. To si pockejte na sportak;) vecerni zpivani u reditele a zamecnika na chatce s "troskou" lihovin....
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: tak myslim, že tohle můžu říct o více učitelích...aspoň já jo - ostatní to třeba viděj jinak....
    MISON
    MISON --- ---
    u Valka se pozna kdo je schopnej studovat.. ti co toho schopny nejsou, nebo si myslej, ze sou, ale ve skutecnosti nemaj paru jak samostudium ma vypadat, a pak samozrejme ti, co na to serou, maj hold spatny znamky a problemy

    z cehoz plyne i to, ze si pak na valce strasne stezujou, jakej je to nejvetsi darebak ;)
    casto si to lidi neumej priznat ;) valec byl vzdycky ferovej, tem co propadali protoze na to totaaaaaaaalne srali daval vzdycky kvalitni sance si to zvednout, stejne tak ostatnim na vylepseni znamek. kdykoliv ste se ho nacokoliv zeptali (pokud ste to ale skutecne studovali a narazili ste na neco, cemu i presto nerozumite), tak se vam to ochotne pokusil vysvetlit ...nevim co chtit vic .)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: sry teda myslel jsem to trosku jinak napsal jsem to dost dementne...no to je jedno....zase to mam nahnuty jinde, treba u sistka, dal mi debilni praci mladou frontu za to ze jsem se prej bavil :( jinak me teda sere ze pulka znamek co mi ucitele slibili ze je skrtli se na archu znamek objevili a ty dobry co jsem zase dostal tak ty ne....je to u vas taky?

    btw. co u vas tridnaky?
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: myslim, ze to tak chape kazdej
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ok sry ze jsi to tak pochopila...

    btw. muzete mi nekdo rict pisnicku z toho videa jak je tam melodie z vecernicku a pak jedna pisnicka...pls..dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam