• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    IM_MORTAL: chtěla jsem, snažila, nezvládla:-D Ta HaTMatiLka je pro mě španělskou vesnicí. Nemůže mě nahodit někdo jiný?:-) 2003, Rýdlová
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KOCHANSKIT: btw - nahoď se na nástěnku;)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    CHICA: a co šla dělat do Afriky? Já když jsem maturovala, tak o ničem takovém ještě nemluvila
    CHICA
    CHICA --- ---
    SLAJER: myslim, ze skalickou nepotrebuju;) taky jsem psala, ze je vic ted platna v ty africe. jelen je urcite lepsi, taky jen diky nemu maturuju ze zemaku, jelikoz mi to konecne prijde jako zajimavej predmet a ze zivota...ne jen o vodstvu afriky:-D
    MISON
    MISON --- ---
    a na to jakej to byl tok si nepamatuju ani atom ;) zatimco z luxusnich debatnich hodin s jelenem si pamatuju mozna i takovejch kvalitnich 20% ! :D
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    pravdu dis, byla a asi je do toho zapalena jako malokdo....ale uceni pod bylo spis muceni. Zazvonilo, ona nalitla do tridy, pozdravila a nasledne rozkmitala svoji ruku, trimajici kridu, do neuveritelne rychlejch pohybu. To cely obohacovala non-stop vykladem V tohle stavu pak setrvala 45minut a jeste v case 00:44:38 zvolavala "Klid jeste mame 22 vterin!", nazaver zadala ukol na kompletni vodstvo Afriky vcetne potucku, ze kterych sme nasledujici hodinu psali test na slepou mapu... Jedina hodina odehravajici se v poklidnem tempu byla kazdorocne hodka den po plese, kdy Skalda prisla znacne znevena s videem v podpazdi...;]
    Jinak jako zenska je moc fajn, ale stihat ten neustavajici mamuti tok informaci se proste nedalo...
    MISON
    MISON --- ---
    Skalicka ...tu bych zhodnotil slovy "pro zemepis nenadchla" :D:D
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    KLA: no jo ale soucasne osazeni GPJP, uz ani Skalickou snad nepamatuje, mozna ctvrtaci...viz CHICA....
    JAINA
    JAINA --- ---
    IM_MORTAL: :D:D:D:D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    skutečná podoba odhalena
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: tyyy jo uz jsem se lekla, jeste jsem neslysela o jelenovi rikat takovy silny slova;) mas stesti. btw naspeedovanou skalickou jsem mela jeden rok v prvaku:-D no byla zajimava s myslim, ze v ty africe je vic potreba nez tady, podle myho ji to uceni zas tolik nebavilo
    KLA
    KLA --- ---
    jsem koukala na stránky... učí zeměpis? Tak toho neznám, zemák nás učila Skalda :D

    Pardon, výpadek mozečku :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jelen je spolu s havlíkem snad nejvíc v pohodě učitel na škole...
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: nějak se mi k tomu jménu neasocije nic pěknýho ale je fakt že jsem se teď probdila, tak jsem možá mimo ja :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: ? asi si sedim na vedení:D nechápu
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: jelen je pica pokud si dobre vzpominam :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    SLAJER: dik....no prave proto do nej chci jit a doufam ze nebudu uplne ot...
    btw. ja uz toho gloce zabiju....dneska na matice ukol a nelibil se mu muj graf takze pry za pet...kdyz jsem namital ze mam stejnou petku jako ty co to neprinesli tak "Zivot je boj no..."....to je fakt na pesti..
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    VACLAV: aha tak to jo, esli z Javy neumis ani carku tak ti to mozna k necemu i bude...ze se ji chces ucit je jasny kdyz je to v soucasnosti nejpreferovanejsi a nejsofistikovanjesi pouzivanej jazyk. Ja do toho seminare vstupoval s tim ze si tam Javu zdokonalim, ale to sem se serende mylil. Ze seminare se tak stal ubijejici dvouhodinovej blok, ve kterym se clovek neskutecne nudi., a jeste ho dvorakova nenecha v klidu delat nic svyho....:[ preju GL ;)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    VACLAV: smich je az od 2:20
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jak koukal kdyz jsme se mu na tyhle joky smali jako tady (dejte si to na 2:12)
    http://youtube.com/watch?v=DL7yOyXbRyM
    :D :D :D :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam