• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jak koukal kdyz jsme se mu na tyhle joky smali jako tady (dejte si to na 2:12)
    http://youtube.com/watch?v=DL7yOyXbRyM
    :D :D :D :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: jednou na nás byl nasranej a něco si tam pro sebe mektal a spolužák na něj "život je boj"....to koukal
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: to já taky, napsala sem mu tam tvoření webovek, každopádně nejvíc super bylo, "učit se" powerpoint až ve druháku...jasně ohromně těžký učivo..
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    naivne sem si myslela, ze to jak na zacatku po nas chtel, abychom mu napsali, co bychom chteli umet, jak se na to uplne vysral... a taky nezapomenu na to jak, me s mejma podprumernejma(oproti ostatnim ze skupiny) znalostma, dal do lepsi skupiny a ja mu tam nenapsala do toho jeho papirku skoro nic... mam pocit, ze sem zaskrtla tu prostredni moznost, proste ne programator ani ne zacatecnik
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: zivot je boj rika taky :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: on jí dostával - ignoraci, výsměch, každej hrál při hodině hry přes síť... u nás házel svoje "takovej je život" a "život je boj"
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL:
    ADUSH: tak to bych mu daval pak kapky kdykoliv by byla sance :D

    a teda hlasky typu "To jsou veci mezi nebem a zemi" nebo "Plus minus autobus" uz me taky serou :D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: to s tim jmenem jen fakt pravda, vim ze se o tom s jednim klukem docela pohadal...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: ne...byl to myslim první test z informatiky....debil jeden...si hned musel zamachrovat...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: rofl kecaas? :D :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: dává ještě body za jméno + příjmení? u nás za to spoustě lidí strhl po bodu, ptž se podepisujem jen příjmením....kretén
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: promin to vi kazdej....ale myslim ze to co udelal o ctvrtletce taky dokazuje ze je mizernej ucitel..jsme psali to samy co v acku (tam byla jedna jednicka) a u nas byly skoro samy petky a ctyrky, semtam i dvojky a ja jsem mel na umolousanou jednicku (26 bodu - minimum) - no a ten ****** mi strhl jako jedinymu jeden bod za hnusnej graf aby nikdo tu jednicku nikdo od nas nemel..aby se mohl chlubit ze jeho trida je blbejsi nebo fakt netusim o co mu slo...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: nechápu proč se chlubí tim, že má z jeho předmětu někdo blbou známku - to dokazuje, že je mizernej učitel...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: a skoncil s klavesnici/monitorem v hlave? :D
    no a gloc se chlubil (kdyz jsem si delal pred nim srandu z ty sestky) ze jednomu typkovi v prvaku vychazi z informatiky 42 :D (za kazdy den co nedonese praci se mu snizuje znamka na vyzo)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: :D šestku sem jednou dostala na základce asi v 7. třídě, ptž učitelka se hrozně naštvala a sázela stupnici od 1 -10:D každopádně 6 na vysvědčení je už něco, to bych mu měla pogratulovat:D

    loni mě dorazil - před koncem školního roku se mě zeptal, jestli pudu na seminář z informatikyk, když sem mu s opovrženim řekla že ne, tak prohlásil "to je ale škoda, od vás bych to nečekal"....blb
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: na PDA ma napsany jenom znamky...lepsi kdyz mu to pda pada z ruky (posledni dobou teda ne :D) ale vsechny oficialni veci ma na papirech..
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: bze, to jeho pda, nebo jak se rika tomu malymu kramu, mi tenkrat pekne lezlo krkem...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no nepral bych vam gloce....on je sice dobrosrdecnej ale ve vsem ma bordel a kdyz hleda v papirech neco to je taky sranda...btw. vite ze diky glocovymu hodnoticimu systemu vychazi jednomu klukovi od nas 6 z matiky? :))
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: ale jak sem dneska zjistila, tak nam rika pulku vsech veci a to se ho na to musime jeste ptat
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: tak imho už ví víc než gloc:D bože, myslim, že sme to s havlíkem jako třídnim ještě vyhráli:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam