• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    KLA: jj Rýdlová je super. Jen si dodnes pamatuju, jak mi zatrnulo, když jsem na matuře vytáhla otázku 25 - Jan Patočka:-D Tam říct nějakou nepravdu, tak letím:-)
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: Rydlova je nejlepsi a to ze pousti hruzu je jen dobre... Jsem se celej prvak nemusela ucit na filosofii... No vlastne jsem se na ni zatim vubec nemusela ucit :)

    No hlavne doufam ze bude ten Havlik ochotnej pokecat, jsem to pochopitelne nechala na posledni chvili a zitra to musim cely udelat... makacka
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Tak co film? jak se vam libil?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jasně zastav se:) určitě tam najdeš někoho, kdo pokecá:)

    Rýdlová pouští hrůzu v poslední době:D ne, nevim - já osobně jí na nic nemám, ale imho furt stejný.
    KLA
    KLA --- ---
    Tak vas jdu zitra navstivit, uvidite co vam s tou knihovnou provedu :D
    Jinak predem se chci zeptat, byly byste ochotni mi kdyztak odpovedet na par otazek ohledne prace a spokojenosti s vasi knihovnou?

    A jak se vlastne ma Rydlova?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KOCHANSKIT: neni zač:)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    díky:)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    IM_MORTAL: chtěla jsem, snažila, nezvládla:-D Ta HaTMatiLka je pro mě španělskou vesnicí. Nemůže mě nahodit někdo jiný?:-) 2003, Rýdlová
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KOCHANSKIT: btw - nahoď se na nástěnku;)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    CHICA: a co šla dělat do Afriky? Já když jsem maturovala, tak o ničem takovém ještě nemluvila
    CHICA
    CHICA --- ---
    SLAJER: myslim, ze skalickou nepotrebuju;) taky jsem psala, ze je vic ted platna v ty africe. jelen je urcite lepsi, taky jen diky nemu maturuju ze zemaku, jelikoz mi to konecne prijde jako zajimavej predmet a ze zivota...ne jen o vodstvu afriky:-D
    MISON
    MISON --- ---
    a na to jakej to byl tok si nepamatuju ani atom ;) zatimco z luxusnich debatnich hodin s jelenem si pamatuju mozna i takovejch kvalitnich 20% ! :D
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    pravdu dis, byla a asi je do toho zapalena jako malokdo....ale uceni pod bylo spis muceni. Zazvonilo, ona nalitla do tridy, pozdravila a nasledne rozkmitala svoji ruku, trimajici kridu, do neuveritelne rychlejch pohybu. To cely obohacovala non-stop vykladem V tohle stavu pak setrvala 45minut a jeste v case 00:44:38 zvolavala "Klid jeste mame 22 vterin!", nazaver zadala ukol na kompletni vodstvo Afriky vcetne potucku, ze kterych sme nasledujici hodinu psali test na slepou mapu... Jedina hodina odehravajici se v poklidnem tempu byla kazdorocne hodka den po plese, kdy Skalda prisla znacne znevena s videem v podpazdi...;]
    Jinak jako zenska je moc fajn, ale stihat ten neustavajici mamuti tok informaci se proste nedalo...
    MISON
    MISON --- ---
    Skalicka ...tu bych zhodnotil slovy "pro zemepis nenadchla" :D:D
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    KLA: no jo ale soucasne osazeni GPJP, uz ani Skalickou snad nepamatuje, mozna ctvrtaci...viz CHICA....
    JAINA
    JAINA --- ---
    IM_MORTAL: :D:D:D:D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    skutečná podoba odhalena
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: tyyy jo uz jsem se lekla, jeste jsem neslysela o jelenovi rikat takovy silny slova;) mas stesti. btw naspeedovanou skalickou jsem mela jeden rok v prvaku:-D no byla zajimava s myslim, ze v ty africe je vic potreba nez tady, podle myho ji to uceni zas tolik nebavilo
    KLA
    KLA --- ---
    jsem koukala na stránky... učí zeměpis? Tak toho neznám, zemák nás učila Skalda :D

    Pardon, výpadek mozečku :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jelen je spolu s havlíkem snad nejvíc v pohodě učitel na škole...
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: nějak se mi k tomu jménu neasocije nic pěknýho ale je fakt že jsem se teď probdila, tak jsem možá mimo ja :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam