• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    CHICA
    CHICA --- ---
    KLA: o pauze se ucit, kdyz ma clovek hodku a pul mezi seminarema, tak je tam idealni misto na uceni- je tam pohovka, internet a pohodovy profesori. jinak knizek jsem si odtamtud moc nepujcila... tedy jen jednu a to pani prof. Rydlove nejoblibenejsi- O mysleni...
    KLA
    KLA --- ---
    Nooo, peknou knhovnu mate, jen co je pravda...

    Chodite nekdo do skolni knihovny?
    CHICA
    CHICA --- ---
    bleee hrbka mam na jeden seminar a jako radsi vzdycky otviram okno, jenze mam smulu, jelikoz vetsina zucastnenych radeji razi heslo: smradecek, ale teploucko.... no jo no, to mame za to, ze zijeme v demokratickym zrizen i:-D
    CENDA
    CENDA --- ---
    IM_MORTAL: Hrbka nastesti neznam no ...jako od velgovy sem dostal svoji prvni a posledni petku na vysvedceni...takze ta averze je i osobni trosicku :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CENDA: to jako souhlas...ale aspoň nesmrdí jak hrbek...to je jak kdyby se třída na tu hodinu proměnila v tělocvičnu po 24 hodinách nepřetržitýho používání....
    CENDA
    CENDA --- ---
    IM_MORTAL: Dobre ji tak :P Velgova nejhorsi ucitelka na skole :P
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SLAJER: to je fakt:D ale minulej tejden na nás naběhla o chemii kvůli penězům na kino a semminářům a Velgová z ní byla celá vyklepaná....:D
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    IM_MORTAL: jasne ze pousti hruzu kdyz je mesic do maturit....;]
    CHICA
    CHICA --- ---
    KOCHANSKIT: sla do Afriky zalozit skolu a rovnou tam i ucit. Zajimalo by me teda, jak moc jitam rozumeli...hlavne jejimu rychlymu vykladacimu tempu. Ale tak aspon je pro ty africanky prinosnejsi nez pro nas. Aspon budou vedetvse o vodstvu Afriky ;)
    Jinak Rydlova je v pohode, ja tenhle rok maturuju...a ze zsv. A dokonce si s nama dava hodiny navic, aby nam rekla, jaky otazky nam bude pokladat. Je z nas celkem vynervovana, jak nic neumime...porad mi z ni v hlave ta veta: Vzdyt to jsem vam na hodine rikala jiz nekolikrat, rozumite tomu? :-D
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    IM_MORTAL: jojo, jestli jí budete mít ve čtvrťáku, tak to uvidíte stopro znovu:)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KOCHANSKIT: jo to bude asi ten co sme my viděli na začátku prváku:D ale jestli tě pustila tak brzo, tak to smekám:)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    IM_MORTAL: nám každý rok pouštěla stále stejný dokument, takže mi naštěstí v hlavě utkvělo pár citátů... stačilo říct pár a pustila mě asi po sedmi minutách:)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KOCHANSKIT: ou, tak to by mě kleplo...pamatuju si na test v prváku z Patočky. jediný co si dodnes pamatuju, že měl co dočinění s kapelou Plastic People of the Universe:D
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    KLA: jj Rýdlová je super. Jen si dodnes pamatuju, jak mi zatrnulo, když jsem na matuře vytáhla otázku 25 - Jan Patočka:-D Tam říct nějakou nepravdu, tak letím:-)
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: Rydlova je nejlepsi a to ze pousti hruzu je jen dobre... Jsem se celej prvak nemusela ucit na filosofii... No vlastne jsem se na ni zatim vubec nemusela ucit :)

    No hlavne doufam ze bude ten Havlik ochotnej pokecat, jsem to pochopitelne nechala na posledni chvili a zitra to musim cely udelat... makacka
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Tak co film? jak se vam libil?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jasně zastav se:) určitě tam najdeš někoho, kdo pokecá:)

    Rýdlová pouští hrůzu v poslední době:D ne, nevim - já osobně jí na nic nemám, ale imho furt stejný.
    KLA
    KLA --- ---
    Tak vas jdu zitra navstivit, uvidite co vam s tou knihovnou provedu :D
    Jinak predem se chci zeptat, byly byste ochotni mi kdyztak odpovedet na par otazek ohledne prace a spokojenosti s vasi knihovnou?

    A jak se vlastne ma Rydlova?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KOCHANSKIT: neni zač:)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    díky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam