• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    asi ji ten jedi vycpanej nabijec konecne nandal...
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    JAINA: V posledni dobe mi prijde, ze ma nejakou dobrou naladu, nebo aspon neni tak nasrana...
    JAINA
    JAINA --- ---
    jj zatím je v pohodě... záleží to strašně na náladě... když jí má špatnou tak se krčíme v koutku a když je v pohodě, tak nás němčina skoro i baví...skoro :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JAINA: ááá vypadá to, že vypilovala svoje metody:D my jí zatim měli 3x letos a zatim v pohodě - kupodivu...ono to přijde...
    JAINA
    JAINA --- ---
    nám vyhrožuje že nás prohodí zavřeným oknem :D
    MISON
    MISON --- ---
    klice a otevrit okno a vyskocit ...to uz sem nekde slysel :DDD
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    jj u nas hodila klice za 3roky jen jednou a to po Pompovi. Me s Jirim taky castovala vetsinou jen kridou a pohruzkama letu z okna...:]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SLAJER: -//- očividně hlášky nemění...po jednom klukovi od nás už klíče hodila. jinak teda hází křídy...
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    ale uveril, nam totiz rikala to samy :P
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    no joooo, ja si myslel, ze kdybych mluvil pravdu, ze to bylo 15 minut a pak mi rekla, ze si mam otevrit okno a skocit (nebo vyhrozovala, ze po me hodi klice), tak by mi nikdo neuveril... XD
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    coz obcas nebyla doba zrovna kratka...:]]]
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    JOHN_LENON: ses borec zes to do 5ti minut dal spravne, ja s GDINGem sme obcas vyplnily jeji zajem na cely zbytek hodiny...:]
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    JOHN_LENON: Snad jeji nejoblibenejsi cast hodiny...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JOHN_LENON: hehe to u nás dělá taky:D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    no jako ja se snazil, ale odpoved dycky znela: takze si to pro velky uspech jirko dejte jeste jenou... a takhle sem jel treba 5 minut.
    CENDA
    CENDA --- ---
    IM_MORTAL: Joo tak to taky obcas zabiralo ale nekdy stacilo se blbe kouknout. Aspon ze uz nemate ty debilni Sprechen Sie Deutsch?:P Ja ted chodim do Goetheho institutu a to je jiny kafe. Proste to tam uci tu nemcinu jak ajinu teda inovativne, ruzny cviceni hry atd.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CENDA: pod to se můžu podepsat. teď už na ní zabírá i to, že vidí, že se snažíš - jak na to sereš, tak tě dusí nemilosrdně...
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    *francouzstinu
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    CENDA: njn to je sice asi fakt, ale od toho je to profesorka ne? :] takze kuli tomu ze sem na zakladce mel francoustinu misto nemciny me musi dokazovat jako ze sem fakt luzr a ze si je me fakt schopna dat ?!? :]
    CENDA
    CENDA --- ---
    SLAJER: Hmm podle mne dyz si umel trochu lip nemecky aspon tak to bylo v poho. Protoze ona ucit zacatecniky proste neumela a neumi :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam