• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    EWENICA: jo nutno dodat, ze je ekzematik, te staci k osypani malo... :) nekdy i pekne slovo

    BUDKIN: to ona si kdyztak nekdy priste treba overi :D
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    EWENICA: řekl bych, že normálně, nohy i ostatní věci na svém místě
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    2budkin: taky vznesla dotaz ohledne toho, jak prej jsi na tom pod kiltem. Moje sestra.

    (ale emari tech jejich vyroku schytali daleko vic, nejlepsi bylo asi "a tento vyraz znamena spadl mi na nohu roxor" :D)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    KACHNY: sblizovala nejak mi to nepise
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    BUDKIN:
    EWENICA: otak to pardon ... ja nekoukala po vestach a proto me to zarazilo, ja se sbilizovala s intelektualama :o)) super debata na tema a takhle ses naucila pískat kde?
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    KACHNY: ja taky :D

    BUDKIN: segra rikala cosi o trvalych nasledcich v podobe divoke alergicke reakce :o))))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BUDKIN: a taky cíga, někdo na mě vyklopil popelník...možná, že já sám...více punku:-)!!!!
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    KACHNY: já ;-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    on mel nekdo kozenou vestu?
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    SHADDIE: tak já nevim, z čeho tak soudí, ale když kouknu kousek dolů, tak tu někdo píše: ....a je ze mě cejtit pivo... super deodorant :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    SHADDIE: nebyls to ty, kdo mi vyprávěl, že mu kolegyně v práci řekla, že by se měl umejt a převléknout?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: Tam snad někdo pogoval...nehorázné...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BUDKIN: divoké vousy a vlasy? žádné deodoranty? Z čehotak soudí?...:-)
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    checht ;-)))
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    Kdo nesleduje web Future Line, tak tady je opis popisu včerejška:

    Hakka Muggies a KOFE-IN
    Kdyby dorazil včera do Akropole Mel Gibson a měl zrovna v hlavě nápad na nějaký další historický trhák, určitě by do něj zde našel několik vynikajících postav. Hakka Muggies si i v poměrně industrializované Praze dokázali vybudovat svou fanouškovskou základnu u lidí, kteří civilizačními vymoženostmi opovrhují (anebo tak alespoň vypadají). Divoké vousy a vlasy, dřevěné korále, kožené vesty a masivní boty, záplava zpocených těl pod pódiem - málokdo by tipoval jedenadvacáté století s jeho deodoranty a umělými vlákny.
    Že Hakka Muggies nejsou žádní brilantní instrumentalisté, to je slyšet už z jejich nahrávek. Jejich hudba patří do hospody, je hudbou lidovou v tom klasickém slova smyslu. Muzikanti zpívají tak, jak jim zobák narostl; drhnou své kytary a buší do bubnů, jen z nich leje. Co je však podstatné - Hakka Muggies jsou sví a působí dojmem, že skutečně ŽIJÍ to co HRAJÍ. A to se obrovsky cení.

    Těžko říct, jestli to samé platí i o opavských KOFE-IN . Ti vedle Hakka Muggies působí trochu jako chlapci z nedělní školy, kteří chějí být za rebely. Asi jako když si pečlivě uvážete kravatu a pak si ji povolíte o dva palce, protože to tak zrovna nosí ten pankáč odvedle. KOFE-IN by hudebně mohli na české scéně zastoupit dnes již rozpadlé Moimir Papalescu and the Nihilists - rozumějí si s elektronikou, sledují moderní trendy a hlavně - mají vynikajícího bubeníka. Jejich hudbou se ale bohužel táhne zvláštní nedostatek nadhledu, nebo spíše jakýsi "já-se-beru-vážně-berte-mě-také-tak" element, který se tak trochu negativně odráží na tom, jaký zážitek si z jejich koncertu odnesete.
    O hudbě KOFE-IN se dá řici, že má to, co spousta zdejších kapel postrádá - relativně současný zvuk a schopnost orientovat se v tom, co se na hudební scéně děje. Mile pak překvapí i české texty, byť někdy kořeněné školními rýmy typu "Vítr jí výská, na píšťalu píská."
    Podtrženo a sečteno - poměrně povedená kapela, které možná pomůže nějaký ten rok zrání.
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    EWENICA: neví o co přišla.Teda teď už ví :-)
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    jo tak to je pravda, ten slyset byl, ale mam pocit, ze v rock cafe jsem ho slysela taky :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    EWENICA: no ale zase sem po dlouhe dobe slysela bodhran coz bylo super..
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    -2budkin - moje sestra se odmitla obleknout do tve vesticky i presto, ze ji za to byly nabizeny 2 l kokakoly, coz je vazny :o) pri tvem cviceni pochopila :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam