• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    tak to drahou na bitvě vyjímečně bavilo, tak jsme toho využili a zůstali tam. tak snad někdy příště...
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    mega moc sermiru
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    BUDKIN: To doufam, ze ma stejny plan.
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    HARAKOCZKA: stejný plán má i náš basák, takže by se to mohlo dát zvládnout, vzhledem k tomu, že on musí být nastoupen v RockCafé v půl šest a vy až v sedm ;-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PAHAVASKA: nejsi máma!!!
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    HARAKOCZKA: To ne... ..sezob?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PAHAVASKA: nejsi máma!!!
    BUMBAC
    BUMBAC --- ---
    bohuzel se budu valet ozraly na libusine, nikoliv na vasem koncerte:(
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    HARAKOCZKA: To bych ti povolil:)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BUDKIN: možná. momentálně vysvětluji jednotce, že jsem starej a změkčilej, takže se jim na Libuším vyse.., každopádně jsem si říkal, že i kdybychom jeli, tak bychom mohli hned po bitvě zpět do Prahy a šupky dupky na koncert - přece drahou neochudím o její nejoblíbenější kapelu, když už hrajete v sobotu, kdy může...
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    Přijde zítra někdo ze zdejšího osazenstva nebo se všichni vyžíváte na Libušíně?
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    EWENICA: jo nutno dodat, ze je ekzematik, te staci k osypani malo... :) nekdy i pekne slovo

    BUDKIN: to ona si kdyztak nekdy priste treba overi :D
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    EWENICA: řekl bych, že normálně, nohy i ostatní věci na svém místě
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    2budkin: taky vznesla dotaz ohledne toho, jak prej jsi na tom pod kiltem. Moje sestra.

    (ale emari tech jejich vyroku schytali daleko vic, nejlepsi bylo asi "a tento vyraz znamena spadl mi na nohu roxor" :D)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    KACHNY: sblizovala nejak mi to nepise
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    BUDKIN:
    EWENICA: otak to pardon ... ja nekoukala po vestach a proto me to zarazilo, ja se sbilizovala s intelektualama :o)) super debata na tema a takhle ses naucila pískat kde?
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    KACHNY: ja taky :D

    BUDKIN: segra rikala cosi o trvalych nasledcich v podobe divoke alergicke reakce :o))))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BUDKIN: a taky cíga, někdo na mě vyklopil popelník...možná, že já sám...více punku:-)!!!!
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    KACHNY: já ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam