• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALBRECHT_SMUTENAlbrecht K. Smuten
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: A jo. doprdele, na Cypress Hill jsem úpkně zapomněl! =)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    SEBEL: Cokoliv, co se zabejvá smrtí.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: Tak to já mám tak čtyřikrát... Nicméně, co za hudbu si představíš pod lebkou?
    RAEL
    RAEL --- ---
    Pod lebkou bývá mozek.. někdy. Tedy IMHO.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    SEBEL: V heavy se nezvrací, ani se epilepticky nemlátí do bubnů, v doomu ty bubny taky nejsou epileptický (o zběsilých sólech ani nemluvě), ale ten black jsi vystihl docela dobře....

    Zajímavý je, že ze všeho metalu, co poslouchám, neni lebka ani na jednom obalu... vlastně neni lebka ani na jednom obalu z žádný muziky, co poslouchám KROMĚ druhý a třetí desky Apokalyptiky...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    E_BLIMP: šlo mi o to, že lebka jako motiv! je tak moc používaná, až se s ní stává kýč, zvlášť s příchodem módy diskopanku...

    Pod lebkou bych čekal zběsilé kytarové solíčka, spolu se zveracením zpěváka do mikrofonu, vše překryté epileptickým mlácením do bubnů... blackmetal, heavymetal, doommetal...
    Teď si tak říkám, kam zařadit hakka.-)))
    Co si myslíš, že si řekně někdo, kdo uvidí lebku na pozadí hřbitov a název kapely Hakka Mugies?
    Věřím, že obal a název jsou kompaktní celek, nicméně ti to pořád neřekne nic o žánru a stylu toho, co je na nahrávce...
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    DAEMONA:
    Tak ta se mi taky libi.
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    SEBEL: Piki riki na babu, ze na hlavu nehraju. Neomlouvej se, ja to unesu. Obecne, dik za nazor.
    Add1) Uprimne receno, neznelo to jako fakt, ale jako blabol a proto si z tebe taky utahuju.
    Add2) Ze to novy cedecko od Asonance obsahuje balady "Galvestonska kostnice", "Strasidla z Mitchelstownu", "Duse me lasky" a "Hrbitovni zdi slunce prosvita".
    Add3) Takze ta lebka na obalu zas tak proflakla neni, jak jsi psal o neco driv, ze? O to mi slo.
    Zajimalo by me (opravdu), co myslis ty, ze najdes "pod lebkou". Zadusni zpevy? Pohadky z marnice? Helenu Vondrackovou po dvaceti letech?
    Z hlediska marketingu je CD specifickym produktem. Sekundarni sfera jeho obalu neni obrazek na coveru, ale jmeno kapely. I kdyz si ho nikdy neslysel, je jim jasne dano, co na nahravce je.
    Obal a nazev posledniho CD od Hakka Muggies tvori s tou nahravkou kompaktni celek. Mozna. To ale samozrejme nemuzem posoudit jen podle obalu, ktery se k nam dostal jaksi driv, nez zbytek.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SEBEL: pod lebkou najdes obratle, ne?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    E_BLIMP:Sorry Riki, ale nepochopil si mně...
    Add1) byl to názor, ne fakt, i když to tak možná vyznělo...
    Add2) co ti podle tebe řekne lebka na přebalu, zvlášť jako dominantní motiv?
    Add3) ano, na přebalu keltské hudby nepotkáš lebku... proč? Protože přebal se snaží napovědět, co najdeš uvnitř... Co najdeš pod lebkou?

    Prostě mně nejde Hakka dohromady z motivem lebky, ale to je prostě jen můj názor...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUDKIN: prvni hysterka je Hobit, v tomhle prvenstvi nemas sanci ziskat ;)
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    E_BLIMP:
    ALBRECHT_SMUTEN: první hysterka jsem byl já a basta!
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    si tu svoji lebku nechte a hýčkejte, co je mi do toho ;-))))
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    DAEMONA: To ze vidis lebky uplne vsude neznamena, ze tam opravdu jsou. Ja je zas nevidim nikde, pravda bude nekde uprostred.
    SEBEL: Cokoliv? Hřebíky jsou metal, rtuť je dokonce heavy metal. Lebka je vápník, fosfor a tak. A neboj, tahle dokonce jen celulóza a něco barev.
    Právě jsem si prohlédl svojí sbírku cédéček s keltskou hudbou...no jo, všechny maj na obalu lebku. Že jsem si toho nevšiml dřív... (Ještě se podívám do poličky s rock'n rollem -pro někoho metalem- jéje, zase samý lebky...)
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    KRISA: ;-))))
    KRISA
    KRISA --- ---
    SEBEL: ja chtela lebku s ornamentem. jestli je neco kyc, tak urcite i nekolik originalu pisnicek, ktery na cedecku jsou, takze je to vlastne v poradku.
    DAEMONA: tak to je dobre, ze jsme moderni nejen tim, ze hrajeme celtic music (dnes jsem videla v levnejch knihach nekolik CD), ale i lebkoobalem!
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    jo, štve mě nekontrolovaný módní výskyt lebek úplně všude!
    jediná, která mě za poslední dobu oslovila, je tahle ;-)))
    http://www.galerieperrotin.com/oeuvre/photo/Chiho_Aoshima/6339713124bd01.jpg
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Oslovovat sem chtěl napsat...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Přebal hakka je víc metalovej než cokoli jinýho, záleží na tom, čím ze své tvorby chcete oslovit zákazníka... I když vás si asi budou kupovat ti, co už znají, takže není třeba osovovat...
    A lebka na přebalu je kýč, stejně profláklej jako keltskej pletenec... ten hřbitov je super:-)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: to mas z toho, ze moc chlastas :)

    E_BLIMP: neco jako

    přišel ke mně Nýtše
    že má rád mé kýče
    a nejvíce prý rýče
    ...v píče.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam