• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    XEHUTL: Hee, ladit samozřejmě, zatr slovník :D
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Je nějaká možnost jak zmenšit krok na tlačítka hlasitosti? On screen volume dokáže kadit hlasitost velmi jemně, ale nebaví mě pokaždé pro ten mezistupeň tahat telefon a zapínat obrazovku. Stačilo by mi 2x tolik úrovní než je teď.

    Vím že funguje snížení maxima u music a pak se těch cca 16-18 stupňů dělí o menší úsek a tedy je krok menší, ale tam zase záleží dost na výstupu (sluchátka/bedýnky). Navíc mám podezření že to funguje jak v čem.

    Jiná cesta není?
    WERT
    WERT --- ---
    PAYA: radeji bych fotky zazalohoval...
    WERT
    WERT --- ---
    PAYA: melo by bejt
    CROSS
    CROSS --- ---
    PAYA: radši bych to nějak vyzkoušel, protože v různých dokumentech podpry Apple se píše, co záloha neobsahuje (výslovně fotky, pokud je zaplá ta synchronizace do iCloudu), ale nepíše se, co záloha obsahuje. Mrknul bych v Macu, jak ta záloha vypadá, leccos se dá odhadnout už podle její velikosti.
    PAYA
    PAYA --- ---
    CROSS: iCloud prave nepouzivam. Jen zalohy pres kabel do Maca (itunes) tak jsem doufam ze to zalohuje vse a pri obnoveni telefonu nebo pokud si koupim novej a pouziji tu zalohu tak bude vse jako ve starem tj. vcetne fotek.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PAYA: záleží, zda používáš iCloud Photos, tj. jestli se fotky vyfocené telefonem nahrávají do iCloudu. Pokud ano, pak iTunes záloha ty fotky neobsahuje. Pokud ne, alespoň teoreticky, a fotky se ani nesynchronizují proti iTunes (jak to historicky bývalo), pak by je záloha do iTunes obsahovat měla.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    PAYA: podle mě ne, musíš je zálohovat "zvlášť" podobně jako hudbu, viz. https://support.apple.com/en-us/HT201313
    PAYA
    PAYA --- ---
    Pokud zalohuju iPhone pres iTunes tak je v te zaloze vse vcetne vsech fotek v telefonu? Nemusim je zalohovat nekam jeste rucne napr. do aplikace Fotky?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Dotaz. Telefon (iP SE) zdechl nenávratně. Koupil jsem novej a teď chci starej odstranit z iCloudu, ten však hlásí, že to nelze. Nikde po internetech žádná užitečná rada. Ptám se tedy zde.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    ONDRA_99: díky
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KAMIONG: Zapnul bych rezim letadlo a pak rucne zapl wifi.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Dá se někde v Iphone 5s nastavit, aby telefon fungoval bez simky? Resp. funguje, ale jak stále hledá signál, tak strašně žere baterku, tak bych mu ráda naznačila, že je to zbytečný.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    AVALON_CZ: Tak asi tu N verzi. Moji starou G verzi to nebere už hodně dlouho.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    FARFELOO: minimálně ten AirPort Express do zásuvky podporuje AirPort Utilita krásně, včetně té na iOS
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KAZATELL: Ještě jsem se k tomu nedostal... mám to v práci zatím tak stihnu ráno do dívku vrazit iPod :-D
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    FARFELOO: Drahý to bylo hrozně, ale já ho používám denně už přes 13 let, takže si asi nemám na co stěžovat.

    Hodně lidí tehdy mrzelo, že nemá zabudovanej AirPlay, ale nejspíš by tolik nevydržel, kdyby ho měl!

    Zvukově to tehdy kritici strhali, ale to bylo tím, že dali do názvu HiFi. Pořád je to jeden z nejlepších přenosných reproduktorů který kdy byly...

    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KAZATELL: Podařilo se ti to?

    Zapomněl jsem zmínit, že ty staré AirPorty nepodporuje už spoustu let AirPort Utility. Ale existuje na netu kompilačka té staré verze, přes kterou to jde nakonfigurovat.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    KAZATELL: Jj, on to byl docela fajn produkt, jen moc drahej a blbě se ovládal, jak musel být iPod přopojený pořád..
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    AVALON_CZ: No hodně mě překvapil ten zvuk. Ze všech těch dokovacích repráků jsem úplně zapomněl, jak má hudba znít :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam