• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: mas v nastaveni Náhledy nastavené na Vždy
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DARKINA: Napr ted i kdyz jsemnu nyxu mela vyple naledy, tak stejne prisel…

    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: No asi to uz dva dny neco dela :)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MATESISKO: Jasny ale uz je to tam dva dny zejo.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: Ohledne baterie, to te jen system upozornuje na to, ze po upgradu dela nejake veci na pozadi a proto muze zrat vic baterky. Jen te upozornuje, ze pokud ti rychleji mizi baterka, je to normalni.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    KOC256: 1)velikost oznameni-myslim ze vsem staci videt prvni dva radky na to aby si pochopil co to je a zda to potrebuje reakci.
    2) tim jak tak dalibty nove funkce- hned nahore -nahledy-tzn tim ovlinujes vsechny aplikace, a i kdyz ty nahledy deafulne u aplikace vypnes ukazuji se ti stejne.
    V te prvni nabidce u nahledu mi chybi moznost-rodit dle aplikace
    3)zerou neskutecne baterku
    a)protoze nove zustavaji na obrazovce dele-abys sis stihl precist i ty dalsi radky co pridali
    b) kdyz prijde oznameni displej se rozsviti na 100% coz drive nedelal, jako zvyraznilo se to,ale neslo to do 100%

    Mam SE 2020 a ona i ta baterka s tou 15 celkove asi moc nekamaradi. Uz dva dny mi sviti u baterky ze po upgradu je zatezovan vic nez obvykle, nicmene moje navyky se nezmenily

    KOC256
    KOC256 --- ---
    DARKINA:
    Z čeho konkrétně?
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Takovy vseobecny dotaz…Jak vam vyhovuji ty novy notifikace v ios 15. Ja jsem dost nestastna:(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Kolikrat je to dany tim, ze neni uvedenej ucel skla. Lidi nechtej mit poslrabany displaye, ale nechapou, ze odolnost skla je dvoji (rezistence vuci poslrabani a tvrdost).
    Takze se kupujou Panzerglassy, ktery neposkrabes, ale jsou krehky. Obyc sklo s 9H z ali je lepsi, protoze i kdyz je to realne tak 7,5-8H, tak pred robitim displaye chrani mnohem lip.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOXY:
    Jako kdyby ten obal byl za 300, tak ani popel, ale 1700 je už raketa. To raději si objednám pár týdnů předem i se skly po 0,5€ a nejsem pak smutný...

    Ale jasně každý má jinak zkušenosti, jinak se v tom vyzná, jinak v tom umí chodit... Ono ani s tím alíkem to už dneska neplatí. Máš i evropské sklady a CLO+DPH umí za tebe řešit i číňan, tedy je to bez starosti...
    BOXY
    BOXY --- ---
    KOC256: Jako jasný, může bejt a taky nakupuju věci různě (teď spíš než Ali, tak Amazon.de, není to o moc dražší a za pár dnů to mám doma a neřeším clo a DPH), ale ten každej ten Spigen mi vydržel 2 roky, než jsem tel. poslal dál, tak jsem si říkal, že nebudu experimentovat a když to rozložím do času, je to cajk. Ale třeba sklo bych značkový v ČR nekoupil. Tam je poločas rozpadu tak půl roku (a lepší zkušenosti mám právě z nějakým dovozem 3x v balení za stejnou jak jedno sklo tu...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOXY: Par euro na alikovi ;-). A k tomu mam dalsich 5 jinych a porad jsem na tretine ceny :-).

    Bytelne rohy, vzduchove kapsy, tvrde zada, zvysene rohy…

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PSYCHO: dobrý vědět, díky za tip.. hledat nemusíš, kdyžtak si najdu :)
    BOXY
    BOXY --- ---
    KOC256: No je to dražší, to bez debat. Ono tam cenu dost zvyšuje ta magsafe podpora. Ale mám s tím dobrý zkušenosti už od Xr. Sedí supr, je to takový polotvrdý obal, má to nějaké malé vzduchové kapsy v rozích pro pády a přesah přes čočky foťáku. A i když to má ten přesah, sedí to na stole rovně, pokud nezatlačím na levý horní roh...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SUBTITLES017: Mel jsem appku co ti dokazala pridat jakejkoli QR/Bar code do Wallet. Nemeli by bejt tezky to najit, ale jestli chces, tak ji najdu v purchased. Uz jsem ji odinstaloval, ale pak to vypada takhle:

    ALI
    ALI --- ---
    SUBTITLES017: ja to delal pres tohle a bez problemu

    Create your Digital EU Covid Certificate Pass | GetCovidPass.eu
    https://www.getcovidpass.eu/
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ALI: jak ho dostat do wallet?
    ALI
    ALI --- ---
    ockovaci certifikat je nejlepsi mit pridanej ve wallet; tim padem odpada face id a staci jen dvakrat poklepat na power button
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOXY:
    to je ale pálka :-)

    Má to rovné záda a nebo se to kinklá? Já si kupuji obal i kvůli toho, aby to na stole leželo rovně...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    DUB: jo taky jsme vcera tohle nalepili :], akorat clovek to dela v laboratori bez prachu atd, a stejne tam prachova smitka dole :D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MATESISKO: ta prvni varianta mi prave zpusobuje ten popisovanej jev, ale to druhy priste vyzkousim, dekuju!
    Kazdopadne z reakci to vypada, ze ma signal kolem me nejakej neobvyklej dosah.... priznejte se, ze vy nejste ockovany! ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam