• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PAYA: Ty jo, nic mě nenapadá. Nedostaneš k tomu krabičku, sluchátka a ani obal s krycím sklem. Takže to budeš muset dokoupit.
    Teď jsem tam kupoval SE 2020, byl v kategorii C, ale za 4900. Ten škrábaneček na skle se dá vydržet, obzvlášť, když vím, jak moje děti demolují telefony.
    PAYA
    PAYA --- ---
    JYRKA: Diky! To jsem potreboval slyset. Je tam neco specialniho na co si dat pozor?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PAYA: Nakoupil jsem tam 3 telefony pro deti a spokojenost.
    PAYA
    PAYA --- ---
    Má někdo tady zkušenost s nákupem bazarového iPhone z mobilní pohotovosti, případně dáte někdo tip odkud odjinud? Mladej si roztřískal šestku která mě bez poskvrny vydržela asi 4 roky 🙄
    WAKI
    WAKI --- ---
    SINEAD: V nastavení->kalendář->účty. Tam ať se podívá na účty co tam nemají co dělat.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    SINEAD: Jj, už to tu jednou bylo. Podle mého se tvůj kámoš někde uklikl při sledování… zajímavých webů, ehm ehm, a přihlásil se k odběru jakéhosi „sdíleného kalendáře“. Vlastní zkušenost nemám, ale tipuji, že by to mělo být vidět v seznamu kalendářů (a tam se z něj také odhlásit).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SINEAD: Jednou to tu myslím uz nekdo řešil.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Nestalo se nekomu toto? (kamosovi aktualne)

    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MATESISKO: ano vim, jde o to i opacne. Kdyz je deafultne vypnu a jen v nekterych aplikacich si to zapnu, tak mi nebudou stejne chodit protoze jsou deafultne vyple. Viz muj prvni prispevek posledni veta v bodu 2)
    W_NOICE78: dekuji vyzkousim
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: mas v nastaveni Náhledy nastavené na Vždy
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    DARKINA: Myslím, že teď musíš upravit soustředění.

    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DARKINA: Napr ted i kdyz jsemnu nyxu mela vyple naledy, tak stejne prisel…

    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: No asi to uz dva dny neco dela :)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MATESISKO: Jasny ale uz je to tam dva dny zejo.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: Ohledne baterie, to te jen system upozornuje na to, ze po upgradu dela nejake veci na pozadi a proto muze zrat vic baterky. Jen te upozornuje, ze pokud ti rychleji mizi baterka, je to normalni.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    KOC256: 1)velikost oznameni-myslim ze vsem staci videt prvni dva radky na to aby si pochopil co to je a zda to potrebuje reakci.
    2) tim jak tak dalibty nove funkce- hned nahore -nahledy-tzn tim ovlinujes vsechny aplikace, a i kdyz ty nahledy deafulne u aplikace vypnes ukazuji se ti stejne.
    V te prvni nabidce u nahledu mi chybi moznost-rodit dle aplikace
    3)zerou neskutecne baterku
    a)protoze nove zustavaji na obrazovce dele-abys sis stihl precist i ty dalsi radky co pridali
    b) kdyz prijde oznameni displej se rozsviti na 100% coz drive nedelal, jako zvyraznilo se to,ale neslo to do 100%

    Mam SE 2020 a ona i ta baterka s tou 15 celkove asi moc nekamaradi. Uz dva dny mi sviti u baterky ze po upgradu je zatezovan vic nez obvykle, nicmene moje navyky se nezmenily

    KOC256
    KOC256 --- ---
    DARKINA:
    Z čeho konkrétně?
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Takovy vseobecny dotaz…Jak vam vyhovuji ty novy notifikace v ios 15. Ja jsem dost nestastna:(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Kolikrat je to dany tim, ze neni uvedenej ucel skla. Lidi nechtej mit poslrabany displaye, ale nechapou, ze odolnost skla je dvoji (rezistence vuci poslrabani a tvrdost).
    Takze se kupujou Panzerglassy, ktery neposkrabes, ale jsou krehky. Obyc sklo s 9H z ali je lepsi, protoze i kdyz je to realne tak 7,5-8H, tak pred robitim displaye chrani mnohem lip.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOXY:
    Jako kdyby ten obal byl za 300, tak ani popel, ale 1700 je už raketa. To raději si objednám pár týdnů předem i se skly po 0,5€ a nejsem pak smutný...

    Ale jasně každý má jinak zkušenosti, jinak se v tom vyzná, jinak v tom umí chodit... Ono ani s tím alíkem to už dneska neplatí. Máš i evropské sklady a CLO+DPH umí za tebe řešit i číňan, tedy je to bez starosti...
    BOXY
    BOXY --- ---
    KOC256: Jako jasný, může bejt a taky nakupuju věci různě (teď spíš než Ali, tak Amazon.de, není to o moc dražší a za pár dnů to mám doma a neřeším clo a DPH), ale ten každej ten Spigen mi vydržel 2 roky, než jsem tel. poslal dál, tak jsem si říkal, že nebudu experimentovat a když to rozložím do času, je to cajk. Ale třeba sklo bych značkový v ČR nekoupil. Tam je poločas rozpadu tak půl roku (a lepší zkušenosti mám právě z nějakým dovozem 3x v balení za stejnou jak jedno sklo tu...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam