• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    SUBTITLES017: nevím, jak která konkrétní nabíječka, ale když mi před časem odešla baterka v X, v autorizáku se ptali, jestli jsem to třeba nenabíjel v autě (realita: prakticky jenom v autě...). Teď mám od února 2020 11 Pro Max a kondice 95%. V autě už ho nenabíjím :-] (Slušná pověrčivost, když o tom tak přemýšlím.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017: Mam stejnou nabijecku na ktere mi to visi cca 9 hodin denne. Pak v noci to pokladam na nabijecku bez MS.

    Tak tezko rict. Ale tak je to spotrebak. Az to bude pruser necham vymenit. Urcite se tim nenechavam omezovat.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SUBTITLES017: Obecně se baterie více opotrebovava , pokud nabijis vyssim proudem(tvoje rychlonabijecka).

    Ale na druhou stranu moje manzelka ma 11pro od chvíle co vyšlo , nabíjí ho také rycjlinabijeckou a ma stejnou kondoci baterie jako ja s o rok mladším telefonem a bez používání rychlonabijecky.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ja právě nejsem kdoví jak náročný uživatel.. většinou mám večer okolo 40 % baterie.. a kondici baterie mam na stejné úrovni jako starší telefon, který dostává kouř.. nemůže to být třeba i nabíječkou?

    pouzivam toto
    Nabíječka do sítě FIXED USB-C PD, 18W + USB-C kabel 1m (FIXC18-CC-WH)… | DATART
    https://www.datart.cz/nabijecka-do-site-fixed-usb-c-pd-18w-usb-c-kabel-1m-bila-fixc18-cc-wh.html?gclid=Cj0KCQiAzMGNBhCyARIsANpUkzME333udDR3PHKVHu4gz5-mCtGMyHbY0vYpkxs0Tp3fbe6Zj2rzpdQaAuIfEALw_wcB

    +

    Adam Elements Omnia M2 2v1 s MagSafe černá - Nabíjecí stojánek | Alza.cz
    https://m.alza.cz/adam-elements-omnia-m2-2v1-s-magsafe-cerna-d6315348.htm
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SUBTITLES017: 12 pro koupeny jak vysel, 88% a nesetrim ho vubec. Jsem schopnej spalit baterku 2-3x za den.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SUBTITLES017: 12 Pro koupený v říjnu 2020, 92%
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FRK_R23: Je to tam..asi výpadek dat ze serveru Dopravního podniku
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SUBTITLES017: 12 pro, kupovany v 03/2021 a kondice 89%... pouzivam ho, nesetrim... je to stroj a musi makat :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PUEBLO: Teď jsem to zkusil a socka tam je. iOS 15.0.2
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    12 mini - 85%. Ale mini je mini, tedy nabíjení několikrát za den na cestovatelských výpravách powerbanky, v práci nonstop na magsafe, ...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUCATIMONSTER: optimalizované nabíjení mám zapnuté.. ale nabíjí většinou přes noc a ráno mam 100 %..
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SUBTITLES017: Mam stejný telefon kupovaný hned jak vyšel a kondici 95 procent. Ale casto nabíjím jen do 80 procent.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    mam iphone 12pro, kupovany 30.1... kondici baterie mam 88 %.. není to málo?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    PSYCHO: To jsem dělal nedávno a pak to chce všude heslo. Já si myslím, že to je nějakej 15.1 bug. To by asi sedělo s updatem tento týden.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FARFELOO: Novej scan nepomuze?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Čau! Začalo mi blbnout Face ID. Restart pomůže na chvíli ale po chvíli už to zase failuje a musím zadávat kód. Nemáte někdo zkušenosti? Je to bug nebo hardware? iPhone XS
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DUCATIMONSTER: Macbook z roku 2015.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Ahoj. Apple Mapy mi přestaly ukazovat spojení v rámci pražské MHD. Jsem sám nebo mate podobný problém?
    WAKI
    WAKI --- ---
    DUCATIMONSTER: Funguje to i na windowsech.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    AOTEAROA: Máš Mac nebo pc?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DUCATIMONSTER: Ja si zaplatila větší iCloud, je to pár korun měsíčně. V kompu si jednoduše všechno prohlížím přes appku Fotky, a co chci si stahuju do kompu. Protože mám malý děti a neustále je fotím a potřebuju ty fotky mít v kompu dobře uspořádaný. Dřív jsem měla Xiaomi cloud, ale byl prostě furt plnej a nešlo připlatit, bylo to čínsky (měla jsem mobil od Xiaomi, velká spokojenost). Takže jsem fotky nahrávala ručně na Google disk a v kompu je z něj stahovala, ale tohle je pohodlnější. Zálohuje se mi všechno na iCloud a v kompu si to pak rychleji promažu a postahuju.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Nikdy jsem to nezjistoval. Zalezi z ceho to cerpa a jak moc je to kompatibilni. A taky zda to pri uploadu neco neztraci…
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Ok , zkusim. Ja ten základní icloud používám. Kvůli práci potřebuji mit přístup k 20mb pdf. :D
    Myslíš , ze to bude nějak pracovat i s datumem a místem pořízení? Fakt nerad bych si rozhazel tu stávající galerii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam