• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    v ios 15 je přeci tahle mapa přidána přímo do Počasí a je dobrá..

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    A ještě jsem nenašla jak zjistit zda sms byla doručena. Nevěřím že to nejde ukázat... Normální sms na číslo co nemá iPhone.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    AOTEAROA: Používám ČHMÚ
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    AOTEAROA: Windy nebo jednodušší (a za mě přehlednější) ČHMÚ apka, která má v sobě záložku s radarem.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    FARFELOO: Aha ja byla z androidu zvyklá "vyčistit RAM". Omezit tím věci, které třeba vím že už dnes nepoužiju a zbytečně mi žerou baterku, než po nějaké době zhebnou samy.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    AOTEAROA: Windy
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    AOTEAROA: Co si představuješ pod pojmem “běžící appky”?
    Ten nekonečnej pás appek při přepínání nejsou jen běžící appky, ale prostě historie toho s čím jsi pracoval.

    Appky se killují podle potřeby samy po nějaké době kdy nejsou aktivní nebo když je potřeba RAM.

    Ale do toho se nepočítá Background refresh, kdy některý procesy můžou jet vlastně pořád.

    Tldr: Nejde to.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Jaký je na iOS nejlepší meteoradar s mapou srážek? Byla jsem zvyklá na Aladin a Meteor a hodně se mi po nich stýská.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Jde nějak jednoduše najednou zavřít všechny běžící appky?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CROSS: Také nabíjím nejvíc v autě a kondici mám slušnou.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: já nabíjel v autě i všechny telefony před tím a taky nikdy nic, ale buď si zrovna tohle nesedlo (a to mám nějakou solidně vypadající USB nabíječku do autozásuvky snad od Belkinu), nebo to byla náhoda... každopádně od tý doby si myslím, že nabíječkou to být může.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: ceskyservis.cz
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Nabíjím v autě přes USB (carplay) a nic špatného nepozoruju
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jako mě to zatím taky neomezuje.. v autě prakticky nenabijim, jen doma.. celé me to spíš překvapilo, protože předchozí 6s a X měly kondici lepší a po delším užívání.. u 12 pro me to proto trochu zaskočilo (necelý rok a 12 % dole.. to jsem u předchozích telefonů měl tak za 2 roky..)
    CROSS
    CROSS --- ---
    SUBTITLES017: nevím, jak která konkrétní nabíječka, ale když mi před časem odešla baterka v X, v autorizáku se ptali, jestli jsem to třeba nenabíjel v autě (realita: prakticky jenom v autě...). Teď mám od února 2020 11 Pro Max a kondice 95%. V autě už ho nenabíjím :-] (Slušná pověrčivost, když o tom tak přemýšlím.)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    12 po 11 mesicich pouzivani kondice 97%
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Necháš mi ho prosím také vyměnit , až to bude průser? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017: Mam stejnou nabijecku na ktere mi to visi cca 9 hodin denne. Pak v noci to pokladam na nabijecku bez MS.

    Tak tezko rict. Ale tak je to spotrebak. Az to bude pruser necham vymenit. Urcite se tim nenechavam omezovat.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SUBTITLES017: Obecně se baterie více opotrebovava , pokud nabijis vyssim proudem(tvoje rychlonabijecka).

    Ale na druhou stranu moje manzelka ma 11pro od chvíle co vyšlo , nabíjí ho také rycjlinabijeckou a ma stejnou kondoci baterie jako ja s o rok mladším telefonem a bez používání rychlonabijecky.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ja právě nejsem kdoví jak náročný uživatel.. většinou mám večer okolo 40 % baterie.. a kondici baterie mam na stejné úrovni jako starší telefon, který dostává kouř.. nemůže to být třeba i nabíječkou?

    pouzivam toto
    Nabíječka do sítě FIXED USB-C PD, 18W + USB-C kabel 1m (FIXC18-CC-WH)… | DATART
    https://www.datart.cz/nabijecka-do-site-fixed-usb-c-pd-18w-usb-c-kabel-1m-bila-fixc18-cc-wh.html?gclid=Cj0KCQiAzMGNBhCyARIsANpUkzME333udDR3PHKVHu4gz5-mCtGMyHbY0vYpkxs0Tp3fbe6Zj2rzpdQaAuIfEALw_wcB

    +

    Adam Elements Omnia M2 2v1 s MagSafe černá - Nabíjecí stojánek | Alza.cz
    https://m.alza.cz/adam-elements-omnia-m2-2v1-s-magsafe-cerna-d6315348.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam