• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AOTEAROA:
    nejde
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AOTEAROA:
    vidíš :-) to mě naposledy trápilo v roce 2011 když jsem si koupil první iPhone... Dokonce mě to tak zaujalo, že jsem napsal jeden z prvních příspěvků na blog :-D

    iPhone 4 – SMS doručenky | Jan Kocmánek - blog (postřehy a zápisky)
    https://blog.jankocmanek.cz/iphone-4-sms-dorucenky/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Ještě bych potřebovala automatické nahrávání hovorů.

    ONDRA_99: jako jo, dává to smysl, když je to apple :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FARFELOO: ukazuje to přeci i současný stav, ne? nebo nechápu, co se očekává od toho..? :)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    SUBTITLES017: To je předpověď ne radar
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jeste k tem baterkam doplnim, ze bud nabijim z powerbanky/laptopu nebo pres noc MagSafe.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    AOTEAROA: iOS tohle ma resene chytre. Neni potreba vubec nic resit. Proste pouzivej apku, pak z ni vylez a neres co se s ni deje. Na Androidu muze aplikace delat na pozadi hodne veci. Na iOS je to omezenejsi tak aby prave bezny uzivatel nemusel veci jako "vycistit RAM" resit. Protoze rucne to resit je jak z jinyho tisicileti...
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    AOTEAROA: Myslim ze nejde.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    v ios 15 je přeci tahle mapa přidána přímo do Počasí a je dobrá..

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    A ještě jsem nenašla jak zjistit zda sms byla doručena. Nevěřím že to nejde ukázat... Normální sms na číslo co nemá iPhone.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    AOTEAROA: Používám ČHMÚ
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    AOTEAROA: Windy nebo jednodušší (a za mě přehlednější) ČHMÚ apka, která má v sobě záložku s radarem.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    FARFELOO: Aha ja byla z androidu zvyklá "vyčistit RAM". Omezit tím věci, které třeba vím že už dnes nepoužiju a zbytečně mi žerou baterku, než po nějaké době zhebnou samy.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    AOTEAROA: Windy
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    AOTEAROA: Co si představuješ pod pojmem “běžící appky”?
    Ten nekonečnej pás appek při přepínání nejsou jen běžící appky, ale prostě historie toho s čím jsi pracoval.

    Appky se killují podle potřeby samy po nějaké době kdy nejsou aktivní nebo když je potřeba RAM.

    Ale do toho se nepočítá Background refresh, kdy některý procesy můžou jet vlastně pořád.

    Tldr: Nejde to.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Jaký je na iOS nejlepší meteoradar s mapou srážek? Byla jsem zvyklá na Aladin a Meteor a hodně se mi po nich stýská.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Jde nějak jednoduše najednou zavřít všechny běžící appky?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CROSS: Také nabíjím nejvíc v autě a kondici mám slušnou.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: já nabíjel v autě i všechny telefony před tím a taky nikdy nic, ale buď si zrovna tohle nesedlo (a to mám nějakou solidně vypadající USB nabíječku do autozásuvky snad od Belkinu), nebo to byla náhoda... každopádně od tý doby si myslím, že nabíječkou to být může.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: ceskyservis.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam