• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    TRIPLT: Já nastavoval jeden - přechod z iPhonu 7 a za hodinu tam bylo úplně všechno zpátky včetně většiny aplikací. Myslím, že vím co hodit o zeď.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Well dnes vecer jsem se snazil nastavit 2 iPhony... prechod z androidu na iPhone... asi po hodine snazeni se chytl jeden stroj... druhy za cely vecer stale bez sance... touzim neco hodit o zed a nevim zda stary android, nebo novy iphone. :))
    To jen takove povzdechnuti :D

    Vesele Vanoce vsem! :)
    GGG
    GGG --- ---
    MUXX: proverim, diky, ale nic jineho sem tam nenechaval
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Nechcete někdo objednávku na iPhone 13mini, 128gb, midnight?


    K vyzvednutí v datartu vinohradská u Jiřího z Poděbrad?

    20029 Kč
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    AOTEAROA: Link na ty za dolar je za 500kc.

    CZK 28.39 47% Off | 10D 4PCS Protective Glass On the For iPhone 7 8 6 6s Plus X Screen Protector For iPhone 11 12 13 Pro X XR XS MAX SE 5 5s Glass
    10D 4PCS Protective Glass On the For iPhone 7 8 6 6s Plus X Screen Protector For iPhone 11 12 13 Pro X XR XS MAX SE 5 5s Glass|Phone Screen Protectors| - AliExpress
    https://a.aliexpress.com/_mtBgXgs
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DUCATIMONSTER: Mam 13pro. Chci link na ty za dolar 🙂
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    AOTEAROA: Sklo za 900 :D
    Ja si nemuzu stezovat na skla za dolar. Jestli chces , mohu ti na 11pro nebo 12pro 1ks darovat.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Mám to sklo Panzerglass za 900, jak jste tu psali že je blbý. Tak po měsíci prasklo. Kdysi jsem měla nějaká dve levná skla na jiném telefonu a to se nejdřív odlepovalo a pak prasklo ještě rychleji než tohle. Každopádně další sklo za 900 fakt nechci. Bývala jsem nejvíc spokojená s fóliema, ale teď teda nevím.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Cim nejak rozumne prehravate a komprimujete na PC ty slow-mo videa co jabko dela? Kdyz ho chci zkonvertovat v SW kde resim vsechny ostatni videa, tak se navenek tvari jako 30fps video i kdyz ma 120fps. (A to ten program jinak bezne zpracuje 120 a 240fps videa z Olympusu)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DEIKSAC: Tak zabral apple postup-vypnout imessage, restartovat telefon, opet zapnout
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Jak mam dat dokupy imessage? Debilni apple po me nejdriv chce, abych se prihlasil na icloud, kdyz pouziju heslo, tak mi rekne, ze neni platny, tak se ho pokusim zmenit na heslo, ktery mi chvili pred tim ohlasi jako neplatny, nacez se dozvim, ze nemuzu dat stejne heslo, jako tam byli, ale buduz. Nasledne se ovsem telefon nechce s telefonnim cislem prihlasit do imessage
    MUXX
    MUXX --- ---
    GGG: Tak to uz mas ale neco spatne. Nemas tam nainstalovany nejaky antivirus nebo VPN? Zkousis to v privatnim nebo normalnim modu? Me to fungovalo.
    GGG
    GGG --- ---
    MUXX: nainstalovano - taky nefunguje :(
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: bez ohledu zrovna na tohle téma, když Apple přijde s čímkoli, můžeme si skoro vsadit na to, že na to bude fůra nepříznivých ohlasů. A to už snad máme takový to Apple is doomed za sebou. :-]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS:
    OK. Možná si to nějak pletu... :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: tak to si pamatuješ špatně, nepříznivé ohlasy byly na všechno. U té rodičovské kontroly zejména na riziko pro děti, které nemají s rodiči ideální vztahy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS:
    nepříznivé ohlasy byly na to, že by se to mělo dít na serverech apple ne a dále posílat někam příslušným orgánům? Nyní ta kontrola má být celá on device...

    Ale nejsem úplně seznámený s detaily, jen si to takto pamatuji...
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: to byl původní záměr, který v Apple revidovali kvůli nepříznivým ohlasům
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER:
    Já jen někde četl, že rodič bude informován, což je úplně něco jiného :-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ASAFA: Bezpečnost dětí

    iOS 15.2 rovněž přináší novou bezpečnostní funkci do aplikace Zprávy. Pokud na dětský účet přijde obrázek se sexuálním obsahem, snímek bude rozmazán a dítě dostane varování před závadným obsahem. Dítě bude mít možnost nechat obrázek prověřit rodičem ve službě rodinného sdílení. Analýza obrázků probíhá přímo na koncovém zařízení.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    KOC256: Co tím myslíš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam