• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    KOC256: Co tím myslíš?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    iOS 15.2 - kontrola naháčů je tady...
    CROME
    CROME --- ---
    GGG: Vyser se na Chrome a pouzivej Brave
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KAZATELL: Ne, ten příjemce to nějak claimne. Možná existuje možnost si to poslat na svůj email a pak dát jenom kód. To jsem nezkoušel. Jednou jsem to dostal, ale nemůžu ten email najít
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FARFELOO: A to přijde nějaký kód? Jako že si pošlu na svůj mail giftcard, pak na PC udělám nějakou kartičku a s kódem a tu předám? Nebo se to váže na apple id?
    V obchodech jsem koukal a neměli to ano v iWant ani v iStore
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KAZATELL: Přijde to e-mailem.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    W_NOICE78: No tam jsem našel jen do apple storu
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    KAZATELL: Na stránkách Applu jsou přesně informace co potřebuješ.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KAZATELL: Neni to odpoved na tvou otazku, ale pamatuju si z Francie, ze tam ve spouste obchodu byly u pokladem stojany s predplacenymi kartami k applu ve forme "kreditek". Melo to dost darkovy charakter. Uz je to nejakou chvili zpatky a nevim, jestli to jeste existuje, ale pokud jo, tak se to bude asi dat koupit i jinde a treba se ti to bude hodit.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Ahoj, kupujete někdo gift card do App Store jako dárek? Jak to funguje? Když to vytvořím a pošlu do mailu, tak se tam bude nějaký kód? Případně jak to lze provést? Id obdarovaného nemám a chtěl bych proste do obálky dat nějaký vytisklý voucher, nebo tak něco
    MUXX
    MUXX --- ---
    GGG
    GGG --- ---
    Ahoj, mate nekdo prosim tip na funkční add block pro chrome na iphone 8? Klidne neco jednorazove i koupim, zkousel jsem ruzne a nic nefunguje.

    Diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER:
    OK. chtěl jsem ti ukázal že tam mám toho více a možná jen jinak klikáš...

    A ještě si nenapsal jaký IP s jakým iOSem... Taky může hrát roli...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Nepotřebuji video. Vidím to. Ale řeší to někdo jiný. Mně je to jedno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Posli mi do PM cislo a poslu ti video.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Na tom posuvniku jdou zvolit pouze 3 body. Vypnuto , auto a max.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JERRYGN: Jaky iPhone? Minimalne od 12 tam je nocni rezim, kde si volis dle svetla posuvnikem 0-10(co jsem videl max). To MAX se meni podle svetla.
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    ahoj, mám dotaz (možná zbytečnej, ale překvapilo mě to). zkouším fotit s night mode, a zkouším změnit dobu expozice. vždy ale můžu zvolit pouze OFF, AUTO nebo MAX. prostě nemůžu nastavit postupně nic mezi tím. je to bug nebo feature? (rád bych si s tím pohrál, a chápu, že budou asi nějaký apky to umět - jen chci vědět, jestli to umí iphone i v základním nastavení). díky za radu :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KOC256: Mně se to občas taky objeví, zejména když koukám na video v Safari. Po pár minutách to zmizí.
    OT_
    OT_ --- ---
    Slide to text v češtině nefunguje nebo mi něco uniká?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam