• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Setkal ste se někdo s tímhle?

    Zůstává mi tam viset stránka bůhví odkud...a úplně to dosere počítání času u telefonu

    PHI3K
    PHI3K --- ---
    Neznáte appku, která by zaznamenávala vyhledávání slov ve slovníku, aby si je pak člověk mohl prosvišťovat? ;)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    HELVETE:
    Uz to nejde, co zrusili nejakou tu 3D touch technologii. Chvilku mi trvalo si prevyknout, ale uz to je v poho.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TRIPLT: Aha, díky, teď jsi mě poslal správným směrem. Tak tady už vím co googlit a našel jsem celou odpověď https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/10/02/haptic-touch-vs-3d-touch-jaky-je-mezi-nimi-rozdil/
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HELVETE: HW vec, stare telefony meli ten haptic touch, nebo jak se to jmenovalo? U novych to zrusili a proto to jde pouze na mezerniku :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    SUBTITLES017: To je fakt škoda a zároveň divný. Verze iOS stejný a starší telefon to umí a současně to musí být jen SW věc, když po vyvolání interakce to funguje na větší ploše.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HELVETE: podle mě už to prostě nejde..
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    SUBTITLES017: Přesně tak. Jak docílit toho, aby se tak dělo pí celé ploše klávesnice, nejen ten mezerník.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HELVETE:
    HAVANA: mně to jde tedy taky jen s mezerníkem (rozumím, že dotaz byl jak docílit toho, aby tohle bylo dostupné kdekoliv na klávesnici a ne jenom s mezerníkem?)
    TUILE
    TUILE --- ---
    HAVANA: pretahnes ve spodni casti smerem dolu. mne to funguje u ca posledniho centimetru obrazovky.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ehm. Jeden hloupej ode mě...jak udělám, že se mi celá obrazovka přesune do dolní části, abych se pohodlně dostal i k ikonkam co jsou nahoře?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Mě se Swift key normálně jde...dlouze podrzim a mám kurzor
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Nějak nevím, co mám googlit tak se zeptám zde. Pořídil jsem si 12 mini a jsem nadšený velikostí. Jediný věc, co nevím zda funkčně zmizela nebo ji musím někde nastavit (ale přece nevím co hledat) je, když udělám překlep v textu a chci vrátit kurzor na místo opravy musím dlouze podržet mezerník a pak si dojedu na místo opravy do stran či nahoru. Na Xs mohu tento úkon začít kdekoliv na klávesnici. I vzhledem k velikosti mini mi ten způsob na Xs přijde ergonomičtější. Co mám vlastně hledat pokud to vůbec jde nastavit? (Klávesnici používám hlavně SwiftKey, ale umí to i ta Apple). Děkuji
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FARFELOO: Nechal jsem to bezet pres noc a spadlo to samozrejme taky :D
    Zlatej prenos z apple zarizeni na apple zarizeni...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    TRIPLT: Já nastavoval jeden - přechod z iPhonu 7 a za hodinu tam bylo úplně všechno zpátky včetně většiny aplikací. Myslím, že vím co hodit o zeď.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Well dnes vecer jsem se snazil nastavit 2 iPhony... prechod z androidu na iPhone... asi po hodine snazeni se chytl jeden stroj... druhy za cely vecer stale bez sance... touzim neco hodit o zed a nevim zda stary android, nebo novy iphone. :))
    To jen takove povzdechnuti :D

    Vesele Vanoce vsem! :)
    GGG
    GGG --- ---
    MUXX: proverim, diky, ale nic jineho sem tam nenechaval
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Nechcete někdo objednávku na iPhone 13mini, 128gb, midnight?


    K vyzvednutí v datartu vinohradská u Jiřího z Poděbrad?

    20029 Kč
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    AOTEAROA: Link na ty za dolar je za 500kc.

    CZK 28.39 47% Off | 10D 4PCS Protective Glass On the For iPhone 7 8 6 6s Plus X Screen Protector For iPhone 11 12 13 Pro X XR XS MAX SE 5 5s Glass
    10D 4PCS Protective Glass On the For iPhone 7 8 6 6s Plus X Screen Protector For iPhone 11 12 13 Pro X XR XS MAX SE 5 5s Glass|Phone Screen Protectors| - AliExpress
    https://a.aliexpress.com/_mtBgXgs
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DUCATIMONSTER: Mam 13pro. Chci link na ty za dolar 🙂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam