• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    On to je asi stejně údaj na prd. Samy GPS nemají, zresetovat je lze bez nějakého hesla. tedy když ti je někdo ukradne, tak se o nich už nic nedozvíš.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: právě ze ne.. jen jednou.. i když dam na nich přehrát zvuk přes aplikaci najít, tak se na nich prehraje.. ale poloha je pořád někde v tramtarii
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    nemas je tam opakovane? me se cas od casu zdvoji i ztroji. Mozna protoze je obcas pujcim kamosovi... Tak obcas ty stare pomazu...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    nevíte někdo proč se mi nechce aktualizovat poloha pro airpody? pořád se tváří ze jsou na dovolený pred několika měsíci, přitom je mam vedle sebe..

    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    DEIKSAC: Nebyl úplněk? Zkoušel ses podívat do zrcadla?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KOC256: Nevim, ted na dennim svetle mu nevadi ani kartacek v puse a v noci dela fory
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CITRONAK: Já tam zrovna měl docela dobrou zkušenost m..(I když teda not sure jestli to nebyl iStore)..

    Někde okolo dlouhý to bylo


    Pak v záruce sem to řešil přes ten oficiální co je na Želivského?

    Tam sem dvakrát měnil dratovy sluchátka a jednou airpods
    TUILE
    TUILE --- ---
    nasla sem doma tri skla na SE (a par starejch krytu z ciny).
    nechcete nekdo za odnos z vrsovic?
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    Doporučíte mi prosím nějaký normální a schopný autorizovaný servis Apple v Praze? Měl jsem zase otřesnou zkušenost s iStyle. Je neuvěřitelné, jakou neschopnost tam dokáží vyproduktovat...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PSYCHO: I to už jsem měl nastavené, ale teď jsem si to zkusil znovu a při druhém snímání jsem si brýle sundal. Zatím vypadá, že funguje :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KVALKAN: to je taky hrozne divny, protoze se mnou to nema problem s brylema nebo bez (slunecnima, dioptricky nemam). Ale je fakt, ze jsem to nezkousel v noci. Kazdopadne neni tam nahodou jeste moznost nastavit si alternative look? Pak by to melo jit v klidu, ne?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DEIKSAC: mne pozna od polstare na mag safe nabijecce, cili tak dobrejch 40 cm od moji hlavy. Potme v noci, pokud teda nemam hlavu zaborenou v polstari...
    OT_
    OT_ --- ---
    Nechcete někdo za nějakého lahváče ochranný kryt na iPhone 13 mini a 4ks ochranného skla na iPhone 13 mini (vše Aliexpress)? K vyzvednutí Praha - Žižkov.

    (Před Vánocemi jsem si objednal kryt a sklo na iPhone 13 mini a šel si naivně koupit do krámu ten iPhone. Když jsem se dozvěděl, že budou nejdříve v lednu, vzal jsem si místo toho SE:)

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FARFELOO: ja mam nastaveny všechno na max, když už to ten telefon umí.. :-D ale je pravda, že videa moc netočím (když už, tak hlavně zpomalený záběr)
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    šetřím místo, 1080 60p
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Jaký používáte nastavení videa na takový normální točení? Šetříte místo nebo máte raději 4k?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Aha..tak to nepoužívám...


    Nicméně v 21. Století fnukat nad tím, že nějaká appka něco neumí, když je všude milion appek na všechno....
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    HAVANA: Ale ne do toho sleep schedule.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Do budíku lze nastavit cokoliv z apple music. Jediný co je potřeba, tak tu skladbu stáhnout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam